596

Adana Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Adana cancel
Özbay Prefabrik
Satış Danışmanı
Özbay Prefabrik
Yalova +3 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Eren Perakende
Gant Part Time Satış Danışmanı / Türkiye
Eren Perakende
İstanbul (Tümü) +7 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
FLO Mağazacılık
Türkiye Geneli - Satış Danışmanı
FLO Mağazacılık
İstanbul (Tümü) +78 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Eren Perakende
Gant Satış Danışmanı / Türkiye
Eren Perakende
İstanbul (Tümü) +7 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Adana Optimum Satış Danışmanı İş İlanları

Adana, Türkiye'nin en kalabalık şehirleri arasında yer alır. Ayrıca ülkenin önde gelen tarım, ticaret ve kültür merkezlerindendir. Bununla birlikte Adana şehri maden açısından da oldukça zengindir. Sanayi de bölgede oldukça gelişmiş sektörlerdendir. Adana doğal ve kültürel değerleri sayesinde fazlasıyla turist çeken bir bölge olup turizm sektörüne katkı sağlar. Şehirde birçok iş imkânı bulmak mümkündür. Adana’da ticaret, turizm, hayvancılık, madencilik ve tarım gibi alanlarda çalışılabilir. Adana Optimum Alışveriş Merkezi bünyesinde barındırdığı çok sayıda mağazada bulunan iş imkanları sayesinde birçok personele iş olanağı sunar. Bunun yanı sıra Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde güvenlik ve temizlik personeli gibi pozisyonlar için iş imkânı bulmak mümkündür. Adana Optimum’da en çok ihtiyaç duyulan pozisyonlardan biri de satış danışmanlığıdır. Satış danışmanı, çalıştığı firmada sunulan ürün veya hizmeti müşterilere pazarlamaya yardımcı ve müşterilerle sürekli iletişimde olan kişidir. Eğer satış danışmanı olarak iş arıyorsanız, Adana Optimum satış danışmanı iş ilanları sizin için uygun işleri listeler. Siz de bu ilanlar aracılığıyla Adana Optimum Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalarda sizin için uygun olan satış danışmanlığı pozisyonlarını görebilirsiniz. 

Adana Optimum’da Satış Danışmanı İş Olanakları Nelerdir?

Adana, Türkiye'nin kalabalık şehirlerinden biri olurken bölgedeki birçok iş olanağını bünyesinde barındırır. Adana, Türkiye’nin tarım ihtiyacını önemli ölçüde karşılar. Bölgede pamuk, buğday, soya fasulyesi, arpa, üzüm ve narenciye üretimi oldukça fazla yapılır. Bunların yanı sıra yer fıstığı, portakal gibi ürünler de yetiştirilir. Ayrıca Adana'da tekstil ve deri sanayisi oldukça gelişmiştir. Bu alanlarda iş bulma imkânı oldukça fazladır. Bunlara ek olarak Adana, mutfağı ile de öne çıkan şehirlerdendir. Mutfak sektörü, Adana şehrinde çok fazla istihdam sağlar. Şehirde çok fazla sayıda tarihi yapı görmek mümkündür. Arkeoloji müzeleri, köprüler, kaplıcalar, antik kentler her yıl bölgeye binlerce turist çeker. Dolayısıyla bölgede büyük oteller mevcuttur. Adana şehrinde, bu sektörlerin herhangi birinde iş fırsatı bulabilirsiniz. Bu sektörlerin yanında hizmet sektörü de çok gelişmiştir. Örneğin en çok aranan mesleklerden biri olan satış danışmanlığı, aynı zamanda bölgede fazlasıyla tercih edilen mesleklerdendir. Adana satış danışmanı arayan firmalar, günden güne artış gösterir. Bölgedeki büyük merkezlerden biri olan Optimum'da satış danışmanı olarak çalışmak isteyenler, Adana mağaza satış danışmanı iş ilanları sayfasını takip etmelidirler. 

Adana Optimum Satış Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Güncel Adana satış danışmanı iş ilanları, Adana şehrinde satış danışmanı olarak iş arayanlar için uygun iş ilanlarını listeler. Bu ilanlara başvurmadan önce birkaç noktaya dikkat edilmesi gerekir. İlk olarak başvuru yapacağınız firmanın tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışan aradığından emin olmalısınız. Ayrıca bazı firmalar, ilanlarını erkek ya da kadın çalışan aramak için ayrı ayrı düzenleyebilir. Adana satış danışmanı bayan iş ilanları buna bir örnek olabilir. Bu durumda uygun ilana başvuru yaptığınıza dikkat etmeniz gerekir. Adana satış danışmanı arayanlar, sizden deneyim isteyebilir. Başvurduğunuz firmanın böyle bir koşulu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bazı durumlarda uzun saatler boyunca ayakta çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra satış danışmanlığı, müşterilerle birebir  iletişimde olmayı gerektirir. Satış danışmanı olarak çalışmak istiyorsanız, insan ilişkilerinde iyi, sabırlı ve genel olarak bazı zamanlarda yoğun olabilecek çalışma koşullarına uyum sağlayabileceğinize emin olmalısınız. 

Satış Danışmanı Adana Optimum’da Ne İş Yapar?

Pazarlama sektörünün en önemli mesleklerinden biri olan satış danışmanlığı oldukça tercih edilir. Satış danışmanı olarak çalışan kişiler, çalıştığı firmanın müşterilerine sunduğu hizmet ya da ürünleri pazarlamaktan sorumludur. Satış danışmanları, müşterilerle sürekli iletişim halindedir. Satış danışmanları, firmanın ürettiği malların özelliklerini müşterilere ince ayrıntılarıyla anlatmalı, müşterilere yardımcı olmalıdır. Bu yüzden satış danışmanı arayan firmalar genellikle iletişim becerileri gelişmiş, kendini güzel ve akıcı ifade edebilen kişilerle çalışır. Ayrıca satış danışmanları mağaza içerisindeki düzenin sağlanmasından da sorumludur. Gerekli olduğu durumlarda kasa işlemlerini yerine getirebilir. Satış danışmanları oldukça uzun saatler ayakta çalışmak zorunda kalabilir. Satış danışmanı olarak başvuru yapmadan önce bu koşullara ayak uydurabileceğinizden ve gerekli özelliklere sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Adana Seyhan satış danışmanı iş ilanları, sizin için ilçedeki en uygun satış danışmanı ilanlarını listeler. 

Adana Optimum’da Satış Danışmanlığı Yapmak İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Satış danışmanlığı, birlikte çalışılan firmanın ürettiği ürünlerin veya hizmetin müşterilerle buluşmasına yardımcı olmaktır. Satış danışmanı olarak çalışan kişiler müşterilerle iletişim halinde olarak onlara yardımcı olmalı ve ürünleri pazarlamalıdır. Kendini iyi ifade edebilen ve insan ilişkilerinde iyi olan kişiler satış danışmanı olarak çalışabilir. Satış danışmanı olmak için özellikle aranan bir eğitim veya koşul yoktur. Başvuru yapılan firmaya göre değişiklik göstermekle birlikte lise mezunları ve lisans mezunları değerlendirilebilir. Fakat satış danışmanlığı genel olarak pazarlama, ticaret sektörü ile alanlarıyla bağlantılı olduğundan ön lisans veya lisans programları arasında yer alan İşletme, İktisat, Pazarlama gibi bölümlerden mezun adaylar öncelikli olarak tercih edilebilir. Satış danışmanı olmak için çeşitli eğitimler veren kurslar vardır. Bunları araştırarak kendinizi geliştirebilir, satış danışmanı olarak başvuru yapabilirsiniz. Buna ek olarak yabancı dil bilmek, satış danışmanı olarak çalışacak kişiye önemli bir avantaj sağlayabilir. Ayrıca açıköğretim bölümlerindeki programları da tercih edebilirsiniz. Bu eğitimleri başarıyla bitirerek diploma ya da sertifika sahibi olan kişiler, Adana iş ilanları bayan satış danışmanı ya da erkek satış danışmanı ilanlarına başvuruda bulunabilirler. 

Adana Optimum’da Satış Danışmanlığı Maaşları Ne Kadardır?

Satış danışmanı olarak çalışan kişiler, çalıştığı firmanın müşterilerine sunduğu hizmet ya da ürünleri pazarlamaktan sorumludur. Ayrıca satış danışmanları mağaza içindeki düzenden de sorumludur. Gerekli olduğu durumlarda kasa işlemlerini yerine getirebilir. Satış danışmanı olarak çalışan kişilerin maaşları firmalar arası değişkenlik gösterir. Çalışılan firmanın büyüklüğü, hatta mağazanın bulunduğu yer bile maaş konusunda etki edebilir. İşin yarı veya tam zamanlı olması, firma tarafından verilen prim ve ek ödemeler, ayrıca yapılan fazla mesai gibi durumlar satış danışmanının maaş miktarını oldukça etkiler. 

Adana Optimum’da Satış Danışmanlarının Çalışma Ortamları ve Koşulları Nasıldır?

Satış danışmanı olarak çalışan kişiler çoğunlukla mağazalarda yoğun tempoda çalışırlar. Üretilen mal veya hizmetleri müşterilere sunan satış danışmanları, uzun saatler boyunca ayakta çalışmak durumundadırlar. Ayrıca müşterilerle iletişim halinde olunması ve mağazada ekip arkadaşları ile çalışılması dolayısıyla satış danışmanı olmak isteyenlerin insan ilişkilerinde iyi olması gerekir. Kendini iyi ifade eden, güler yüzlü, sabırlı kişiler olmalıdırlar. Bu kişiler bazı durumlarda zorlayıcı olabilen koşullarda, mağazalarda, ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışırlar. 

Adana Optimum’da Satış Danışmanı Nasıl Olunur?

Satış danışmanı olarak çalışabilmek için özel bir eğitime ya da belgeye ihtiyaç duyulmaz. Genellikle herhangi bir bölüm mezunu olmak yeterlidir. Bazı firmalar meslek ya da düz lise mezunlarını da değerlendirir. Fakat çoğu zaman üniversitelerin ilgili Ticaret ve Pazarlama Bölümlerinden mezun adaylar aranır. Başvuru yapılan firmaya göre bunlar değişiklik gösterir. Satış danışmanı olarak çalışmak isteyenlerin belirtilen özelliklere sahip olmaları ve firmanın aradığı koşulları taşımaları durumunda iş başvuruları olumlu dönüş alabilir. 

Adana Optimum’da İyi Bir Satış Danışmanı Nasıl Olmalıdır?

Satış danışmanı olarak çalışan kişiler, çalıştığı firmanın müşterilerine sunduğu hizmet ya da ürünler hakkında müşterilere bilgi vermek ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekten sorumludur. İyi bir satış danışmanı olmak isteyen kişiler, her şeyden önce kendini geliştirmeye açık kişiler olmalıdır. Dış görünüşüne önem vermeli, diksiyonuna dikkat etmelidir. Müşterilere karşı güler yüzlü, sabırlı ve nazik olmalıdır. İnsan ilişkilerinde iyi ve empati yeteneği olan kişiler, başarılı bir satış danışmanı olabilirler. Müşterinin ihtiyaçlarını iyi anlayıp sorunlarına çözüm bulmaya çalışmalı ve onlara yardım etmelidirler. 

Sıkça Sorulan Sorular

Adana satış danışmanı iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

 Kariyer.net adresinden Adana satış danışmanı iş ilanlarına başvurabilirsin. Bunun için öncelikle kayıt olman gerekir. Kaydını Facebook üzerinden ya da e-mail adresinle şifre oluşturup yapabilirsin. Ön yazı eklenmiş özgeçmişinle, şirketlerin seni daha kolay fark etmesini sağlayabilirsin. Ana sayfada şehir ‘’Adana’’ ve iş tanımı ‘’satış danışmanı’’ seçip ‘’iş bul’’ kutucuğuna bastığında Adana’da satış danışmanı arayan şirketlerin iş ilanları listelenir. İlanların içerisine girip, sana uygun olanlara başvurabilirsin. 

En kazançlı Adana satış danışmanı iş ilanları nelerdir?

https://www.kariyer.net/is-ilanlari/adana-satis+danismani adresine tıklayarak Adana’daki en kazançlı satış danışmanı iş ilanlarını inceleyebilirsin. Ana sayfada bulunan ‘’pozisyon rehberi’’kutucuğunun üzerine tıkladığında A’dan Z’ye tüm pozisyonlar için bir liste çıkar. Listeden satış danışmanı seçtiğinde sitede kayıtlı kişilerin vermiş olduğu maaş bilgileri sayesinde, en düşük, ortalama ve en yüksek maaş ücretlerini görebilirsin. 

Popüler Adana satış danışmanı iş ilanları nelerdir?

https://www.kariyer.net adresinden Adana’daki popüler satış danışmanı iş ilanlarına ulaşabilirsin. Ana sayfadan şehir seçerek detaylı ara butonuna bastığında listelenen ilanların için ‘’pozisyon’’ sekmesinden ‘’satış danışmanı’’ işaretleyebilirsin. Başvuru yapanların sayısını öğrenebilirsin. 

Adana satış danışmanı iş ilanları en çok hangi ilçelerdedir?

Sol taraftaki kategoriler kısmından ‘’ülke-şehir-ilçe’’ kutucuğuna tıkladığında Adana ilçelerindeki tüm satış danışmanı ilanları listelenir. En çok satış danışmanı ilanı olan ilçeler, listenin en üst kısmında sıralanır. 

notifications İş Alarmı kur