17

Adıyaman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Adıyaman cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Adıyaman Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanları

Adıyaman, Türkiye’nin en kalabalık büyük şehirleri arasındadır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunur. Adıyaman şehri, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa şehirlerine komşu konumundadır. Kalabalık bir nüfusa sahip şehirde pek çok firma faaliyet gösterir. Şanlıurfa; üretim, sanayi, tarım, seracılık ve hayvancılık gibi sektörleri içinde barındırır. Gelişen teknoloji ve bilgisayar alanında faaliyet gösteren firmalar sayesinde yeni pek çok iş kolu ortaya çıkar ya da gelişir. Gelişen mesleklerden biri de müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilciliğidir. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi, müşterilerden gelen telefonları cevaplar. Adıyaman müşteri hizmetleri iş ilanları birçok firma tarafından tam zamanlı ya da part time olarak yayınlanır. 

Adıyaman Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş Olanakları

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcileri, firmaların ya da resmi kurum ve kuruluşların çağrı merkezlerinde görev alır. Adıyaman çağrı merkezi iş ilanları; 110  alo yangın, 112 acil servis, 155 polis imdat gibi kamu ya da kamu kuruluşlarının bölümlerinde ve özel firmalar tarafından kişileri istihdam etmek üzere yayınlanır. Fakat kamu ve kamu kuruluşları tarafından yayınlanan ilanların detaylarında, lise mezunu ya da üniversite mezunu olma, 4/B maddesi gereğince herhangi bir kamu kuruluşunda personel olarak görev almıyor olma ve diksiyonu düzgün olma gibi unsurlar bulunur. 110 alo yangın, 112 acil servis, 155 polis imdat gibi kamu çağrı merkezlerinde görev alacak olan adaylar, acil durumda olan kişilerin iletişime geçtiği birimde görev alır ve bu durumu ilgili birimlere aktarmak ile sorumlu olur. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin herhangi bir şiveye sahip olmamaları ve düzgün bir diksiyona sahip olmaları gerekir. Özel banka ve firmalar tarafından çağrı merkezi müşteri temsilcisi istihdam etmek üzere yayınlanan ilanlarda, adayların daha önceki çalışma hayatında tecrübeli olması halinde değerlendirme aşamasında öncelik tanınır. Müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezi satış temsilcisi pozisyonunda görev alacak adayların bilgisayar kullanımına ve çeşitli bilgisayar programlarına hakim olması gibi unsurlar firmalar tarafından talep edilir. Seyahat acentası gibi kuruluşların yayınladığı bazı ilanların içeriğinde yabancı dil zorunluluğu gibi faktörler de olabilir. 

Adıyaman Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi adı altında oluşturulan iş ilanlarına başvuru yapacak olan adayların çoğunlukla 18 ile 35 yaş aralığında olması gerekir. Bunun yanında, kişinin diksiyonunun düzgün olması ve akıcı şekilde Türkçe konuşma becerisine sahip olması da Adıyaman çağrı merkezi eleman arayan firmalar tarafından talep edilir. İlerleyen teknoloji ve yenilenen iş sektörleri sebebiyle pek çok firma, personeline home ofis çalışma gibi seçenekler sunar. Bu sayede adayların freelance, part time ve yarı zamanlı olarak çalışma şansı da bulunur. Yaşam alanında laptop ya da masaüstü bilgisayar bulunması ve minimum 16 megabit internet hızına sahip olunması gibi özellikler, home ofis eleman arayışı olan pek çok firma tarafından talep edilir. Ayrıca pek çok ilanda bay temsilci ya da bayan temsilci gibi cinsiyet farklılıkları da görülebilir.

Adıyaman Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Mesleği İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Güncel Adıyaman çağrı merkezi iş ilanları, adayların en az lise diplomasına sahip olması ve ikna kabiliyetinin iyi olması gibi unsurları barındırır. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi alanında kariyer hedefleyen adayların, üniversitelerin İktisat, İletişim ya da Halkla İlişkiler gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekir. Bu sayede aday, sağlıklı bir kariyer planlaması yapabilir. Bunun yanı sıra kişi, çeşitli firmalar tarafından yılın belirli zamanlarında açılan ikna kabiliyeti ve satış teknikleri kurslarına da katılarak kendini geliştirebilir. Profesyonel olarak çağrı merkezi hizmeti veren birçok firma, adaylarının ikna kabiliyeti ve satış teknikleri eğitimine sahip olmasını ya da yabancı dil bilgisinin olmasını ister. 

Adıyaman Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Sektöründe Nasıl İş Bulunur?

Adıyaman şehrinde müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi müşteri temsilcisi bölümünde faaliyet gösteren firmalar arasında; 110 alo yangın, 112 acil servis, 155 polis imdat gibi kamu kuruluşları, özel firmalar, özel bankalar ve çeşitli seyahat acentaları bulunur. Adıyaman çağrı merkezi eleman arayanlar genellikle adayların, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek bireyler olmalarını talep eder. Bu yeteneklere sahip olan adaylar rahatlıkla iş bulabilir. 

Adıyaman Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi İş İlanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Adıyaman müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları arasında, gelişen teknoloji ve çalışma hayatı değişikliği sebebiyle home ofis olarak çalışma imkanı da bulunur. Part time Adıyaman çağrı merkezi iş ilanları adı altında yayınlanan bu iş ilanlarına, ev ortamında bilgisayar ve sabit internete sahip olan tüm adaylar başvuru yapabilir. 

Adıyaman Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

İkna kabiliyeti yüksek ve diksiyonu iyi olan müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi müşteri temsilcisi adayları, pek çok ilana başvuru gerçekleştirebilir. Bunun yanında profesyonel şekilde faaliyet gösteren resmi kurum ya da kuruluşlar ve kurumsal firmalar, adaylarının Halkla İlişkiler ya da İşletme gibi bölümlerden mezun olmuş olması şartını arar. 

Adıyaman Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Ne Kadar Maaş Alır?

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi müşteri temsilcisinin aylık olarak aldığı maaş, bağı olarak çalıştığı firmaya ve iş koluna göre değişiklik gösterir. Örneğin turizm seyahat acentalarının çağrı merkezinde görev alan çağrı merkezi müşteri temsilcileri, aylık olarak yaptığı satış cirosuna göre de prim alabilir. Ayrıca bazı kuruluşlarda görev alan temsilcilerin de görüşme yaptığı süreye göre maaşı artıp azalabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Adıyaman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Adıyaman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Adıyaman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Adıyaman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Adıyaman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Adıyaman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Adıyaman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Adıyaman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur