keyboard_arrow_down
18

Ambar Sorumlusu İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Ambar Sorumlusu cancel
Kuzu Grup
Ambar Sorumlusu
Kuzu Grup
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sektöründe Lider Firma
Ambar Sorumlusu
Sektöründe Lider Firma
İstanbul (Tümü) +30 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
5 gün

Ambar Sorumlusu İş İlanları

Ambar sorumlusu; üretimi yapılmış, depolanması gereken veya sevkiyatı yapılacak ürünleri kontrol eden ve ardından sevk ve teslim edilmesinde rol oynayan kişidir. Ambar sorumlusu  çalıştığı ambarın tüm işleyişinden haberdar olan ve ambarın sorumluluğunu alan kişidir. Her sektör çalışma biçimine göre ambar sorumlusuna ihtiyaç duyabilir. Ambar sorumlusunun varlığı envanter takibinin düzgün yapılmasında, ürünlerin takibinin yapılmasında ve ürünlerin güncel durumunun kontrol edilmesinde büyük rol oynar. Bu sayede ambar sorumlusu, çalışılan işletmenin verim ve kârlılığının artmasına fayda sağlamakla beraber, üretimin planlı olmasına da katkı sağlamış olur. Bu alanda katkı sağlamak ve bu meslek kolunda rol oynamak istiyorsan farklı sektörlerin iş imkânlarından faydalanabilirsin. Bu sektörlerin iş imkânlarını takip etmek için de kariyer.net'e giriş yaparak ambar sorumlusu iş ilanlarını inceleyebilir, kendine uygun gördüğün iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilirsin.

Ambar Sorumlusu Ne İş Yapar?

Ambar sorumlusu mesleğini yapmak istiyorsan sahip olduğun iş tanımı ve görevlerinin olduğunu göz önünde bulundurarak bu alanda çalışabilirsin: 

  • Ambar sorumlusu; üretimi yapılan, depolanması gereken veya sevkiyatının gerçekleşeceği ürünlerin tesliminin gerçekleşmesini sağlayan meslek elemanıdır. 
  • Üretilen malların evrak ve fiziksel durumunun uyuşmasında, ambar koşullarının stok yapmaya uygun olup olmadığında, ambarın düzeni ve temizliğinde, stok kaydının güncel olmasında, yıl sonu envanter çalışmalarında, ambarın verimli bir şekilde kullanılmasında ve iş güvenliğinin sağlanmasında da sorumluluk sahibi olan kişidir. 
  • Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda iş yerinin kârlılığını da büyük ölçüde etkileyen ambar sorumlusu mesleği, üretim yapılan her iş yerinin sahip olması gereken bir meslek koludur. 

Bu meslek kolunda ilerlemek ve iş ilanlarını görüntülemek için depo sorumlusu iş ilanları Bursa ve diğer şehirlerde yayınlananları inceleyerek, kendi çalışmak istediğin firmayı bulabilir, başvurularını bu doğrultuda gerçekleştirebilirsin.

Ambar Sorumlusu İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Ambar sorumlusu olarak çalışmak istiyorsan iş ilanlarında bulunan bazı detaylara dikkat ederek başvurularını yapmak senin için çok daha sağlıklı olacaktır. Bu detayların başında iş ilanlarını yayınlayan şirketlerin senden beklediği görev ve sorumlulukların, senin aldığın eğitime ve deneyimlere uygunluğunun olup olmaması gelir. Firmaların yayınladığı ilanlarda belirtilen nitelikler ve unsurlar kısmı doğrultusunda depo sorumlusu iş ilanları Gebze ve diğer yerler için yayınlanmış olanlar üzerinden başvurularını yapabilirsin. Ambar sorumlusu olarak senden tam zamanlı, part time ya da vardiyalı olarak farklı zaman dilimlerinde çalışmanı bekleyecek şirketler olabilir, bu durumları kendi kriterlerin doğrultusunda değerlendirerek şekillendirebilir, çalışmayı düşündüğün il bazında başvurularını gerçekleştirebilir, süreci takip edebilirsin.

Ambar sorumlusu iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Ambar sorumlusu iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirmek için öncelikle kariyer.net'teki güncel ambar sorumlusu iş ilanlarını inceleyebilirsin. Sonrasında çalışmak istediğin firma ve işletmelerin sınıflandırmasını yaparak seçenekleri daraltabilirsin. Çalışmak istediğin firma ve işletmelerin kriterlerini kendi mesleki durumun ve tecrübelerin doğrultusunda değerlendirebilir, başvurularını yapabilirsin.

Ambar sorumlusu iş ilanlarında tam zamanlı iş bulunur mu?

Ambar sorumlusu olarak birçok sektörde iş imkânına sahip olursun. Üretimin yapıldığı şirketlerin çoğu kendine ambar alanı yaratır. Bu alanlarda ambarda bulunan ürünlerin giriş ve çıkışlarından görevli olan olan ambar sorumlusu çalışma süreleri part time, vardiyalı ve tam zamanlı olarak değişkenlik gösterir. Bu açıdan değerlendirildiğinde tam zamanlı olarak çalışabilirsin.

Ambar sorumlusu iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Her firmanin ve işletmenin ambar sorumlusundan beklentileri çalışma şekline göre farklılık gösterebilir, eğitim seviyesi de bu doğrultuda farklılık gösterir. Bu kriterlerin dışında ambar sorumlusu iş ilanlarına bu alanda çalışmak isteyen tecrübeli yada tecrübesiz herkes başvurularını gerçekleştirebilir. Bu alanda bulunan ilanlara da ambar sorumlusu iş ilanları yeni üzerinden ulaşabilir, ilanları kendi kriterlerine göre değerlendirme şansına sahip olabilirsin.

Ambar sorumlusu iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Ambar sorumlusu iş ilanlarında iş yerleri senden bazı kriterleri talep edebilirler. Bu kriterler arasında iş yerinin çalışma saatlerine ayak uydurabilme, ambarda gerçekleşecek olan sürece hâkim olma, beklenen eğitim seviyesini tamamlamış olma, dinamik, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın olma gibi kriterler yer alır. Bu kriterleri kariyer.net'ten daha rahat görüntüleyebilir, başvurularını tamamlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'de tarım / ziraat sektöründe iş olanakları nelerdir?

Tarım ve ziraat sektöründe çalışmak istiyorsan birçok farklı departmanın yer aldığını bilmen gerekir. Öncelikle bulunduğum bölgenin coğrafi yapısı ve iklim özellikleri, yetiştirilen ürünler bu alanda süreceğim çalışmaları belirler. Ürün yetiştirilirken toprağın yapısı, kullanılan tohumlar önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda fabrikalarda, tarım kredi kooperatiflerinde ve tarım borsalarında sürdürülen çalışmalar farklı yöntemleri ve çeşitli düzeylerde yer alan teknik bilgileri beraberinde ister. Daha verimli üretimin gerçekleşmesi adına tarım ilaçları ve bu ürünlerin üretimini gerçekleştiren firmalar ile yapacağın çalışmalar senin için birer iş imkanı anlamına gelir. Özellikle belirlediğin bölgelerde çalışma yoğunluğunu ve iş bulma hızını etkileyebilir. İzmir'de sürdürülen tarımsal faaliyetler çeşitli ilanlar ile karşılaşmanı kolay kılar.

İzmir'de tarım / ziraat sektöründe hangi departmanlarda iş imkanı var?

İzmir'de tarım ve ziraat sektöründe yer alan departmanlar senin için birer iş fırsatı anlamına gelir. Kariyer.net platformu üzerinden açılan ilanları değerlendirmeye alabilirsin. Çalışacağın alanlar ise tarım ve köy işleri bakanlığı, şeker fabrikaları, tarım ilaçları üreten firmalar, Ziraat Bankası, zirai tarım aletleri üreten firmalar, tarım borsaları, ticaret ve sanayi odaları, tarım kredi kooperatifleri gibi alanlar olur. Bu kurumlar için belirli zamanlarda sınavlar açılabilir ya da özel kuruluşlar farklı yöntemler kullanarak mülakatlar ve iş ilanları oluştururlar. Bu ilanları takipte kalman çeşitli departmanlarda ve farklı pozisyonlarda çalışmana imkan tanır.

İzmir'de tarım / ziraat sektöründe öğrenciler için iş imkanı var mı?

Eğer öğrenciysen ek iş ve dolayısıyla ek gelire de mutlaka ihtiyacın vardır. Bunun için tam zamanlı ya da part time olarak adlandırılan yarı zamanlı işlere başvurabilirsin. İzmir’de yer alıyorsan ve tarım ve ziraat sektörlerinde çalışmak istiyorsan birçok farklı seçenekleri değerlendirmeye alabilirsin. Açılan ilanlara baktığında oldukça farklı işletmeler, kurumlar ve firmalar öğrenciler için de fırsatlar sunar. Örneğin bir botanik bahçesinde çalışarak çiçeklerin yetiştirilmesi, satılması, pazarlama ve ürün tanıtımı gibi alanlarda çalışabilirsin. İşveren ile anlaşarak çalışma saatlerini düzenleyebilir ve bu noktada anlaşma sağlayabilirsen oldukça keyifli, eğlenceli ve verimli saatler geçirebilirsin. Bunun gibi birçok farklı bahçelerde, kurumlarda müşteri temsilcisi olarak ya da satış elemanı olarak iş imkanları elde edebilirsin.

İzmir'de tarım / ziraat sektöründe en çok hangi bitkiler yetiştirilir?

izmir çeşitli meyve ve sebzelerin, çiçeklerin yetiştirildiği bölgelerden biri olarak bilinir. Zeytin, zeytin yağı, pamuk, tütün, üzüm, inciri gibi ürünler yetiştirilir. Aynı zamanda mısır, patates ve buğdayın yetiştiği alanlar da yaygındır. Patlıcan, beyaz soğan, fındık turbu, bayır veroka da meşhur olan ürünlerdir. Yine çiçek piyasasında da hatrı sayılır türlerden söz edilebilir. Nergis de bunlardan biridir. Gelincik, bostan, ebegümeci ise sevilen ve farklı tariflere konu olan otları arasında yer alır. Kuş otu, sinirotu, cibez, ısırgan yinen yaygın olarak yetişen ürünler arasında yer alır.

notifications İş Alarmı kur