Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
43

Ankara Elektrik Teknikeri İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Elektrik Teknikeri cancel
Ankara cancel
ENDOKS ENERJİ DAĞITIM SİST.SAN.İTH.VE İHR.LTD.ŞTİ.

Elektrik Teknikeri

ENDOKS ENERJİ DAĞITIM SİST.SAN.İTH.VE İHR.LTD.ŞTİ.
Ankara
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Lamphouse Ltd. Şti.

Elektrikçi

Lamphouse Ltd. Şti.
İstanbul(Avr.), Ankara
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara elektrik teknikeri çalışma ortamları nerelerdir?

Birçok sektöre ev sahipliği yapan Ankara, makine ve elektrik alanında elektrik teknikerlerine çeşitli iş imkanları sunar. Şehirde üretim ve pazarlama alanında faaliyet gösteren firmalar mevcuttur. Firmaların yayınladıkları iş ilanlarını inceleyerek sana en uygun iş imkanını bulabilirsin. Firmaya bağlı atölyelerde, sahalarda veya ofislerde çalışman gerekebilir. Bu firmalar organize sanayi bölgesinde veya bağımsız bir alanda yer alabilir. Aynı zamanda çalıştığın şirkete bağlı olarak şehir içi ve şehir dışı seyahat etmesi gereken ekipler arasında yer alabilirsin. Hem atölyede çalışan hem yerinde tespit veya kurulum için ev ve iş yerlerini ziyaret eden teknik servisler arasında da çalışabilirsin.

Ankara elektrik teknikeri iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Kariyer.net ile Ankara elektrik teknikeri iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. İş ilanlarında işverenler tarafından adaylardan beklenen kriterler belirtilmektedir. İlanlarda belirtilen koşullar şirketler arasında farklılık gösterir. Genellikle Elektrik bölümü meslek lisesi diplomasına veya Elektrik Elektronik Teknolojisi bölümü ön lisans diplomasına sahip olman gerekir. Deneyimli elektrik teknikerlerine yönelik yayınlanan ilanlarda, ilgili alanda deneyim kazanılmış olması oldukça önemlidir. Askerlik hizmetini tamamlamış adayların askerlikle ilişiğini kestiğine dair belge sunması gerekir. Araç kullanmanı gerektiren işlerde sürücü belgesi, talep edilen belgeler arasında yer alır.

Ankara elektrik teknikeri iş ilanlarında aranan yetenekler nelerdir?

İş yoğunluğunun yüksek seviyelerde olduğu Ankara’da elektrik teknikeri olarak çalışmak, yoğun ve esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek özellikte olmayı gerektirir. İletişim ve gelişime açık, sorumluluk sahibi kişiler işverenlerin aradıkları adaylar arasında gelir. Deneyimli çalışanlardan beklenen mesleki yetkinlik seviyesi, yetiştirilmek üzere alınan adaylarda yerini el becerisi ve öğrenmeye açık olmaya bırakır. Gerekli ekipmanları kullanabilme noktasında sahip olunması gereken yetenek kadar etkili zaman yönetimi, sorun çözme ve analitik düşünme yetenekleri de önem taşır. Gerekli iş performansını sağlamak ve verimli çalışmak için takım çalışmasına uyum sağlamak gerekir.

Ankara elektrik teknikeri iş ilanlarından nasıl haberdar olunur?

Pek çok iş imkanının yer aldığı Ankara şehrinde yayınlanan elektrik teknikeri iş ilanlarına Kariyer.net ile ulaşabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliğinden yararlanarak iş ilanlarını listeleyebilir, sana en uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin. Güncel iş ilanlarından anında haberdar olmak için alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.