Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
68

Ankara Medikal Ürünler İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Medikal Ürünler cancel
Ankara cancel
Cranial Tedavi Merkezi LTD. ŞTİ.

Protez Ortez Teknikeri

Cranial Tedavi Merkezi LTD. ŞTİ.
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Duyses İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi - Konya

Ön Muhasebe Elemanı

Duyses İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi - Konya
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara medikal ürünler iş ilanları hangi meslek gruplarını kapsar?

Ankara medikal ürünler sektöründe farklı meslek grupları için istihdam alanları mevcuttur. Bu sektörde üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarım veya Reklam Tasarımı bölümlerinden mezun adaylar grafik tasarımcı pozisyonunda istihdam edilir. Yine üniversitelerin Biyoloji veya Moleküler Biyoloji, Kimya, Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adaylar medikal uzmanı, üretim sorumlusu, üretim planlama uzmanı gibi pozisyonlarda görev alır. Tıbbı sekreterlik, saha satış temsilcisi, lojistik uzman yardımcısı, muhasebe elemanı, biyomedikal teknikeri bu sektörde bulunan meslek gruplarının arasında yer alır.

Ankara medikal ürünler sektöründe mavi yaka pozisyonunda alımlar var mı?

Ankara medikal ürünler sektöründe mavi yaka işçilere ihtiyaç vardır. Güvenlik elemanı, üretim ve temizlik alanlarında yayınlanan mavi yaka iş ilanları mevcuttur. Bunun dışında aynı sektör içerisinde satış temsilcilerine de ihtiyaç vardır. Satış temsilcileri medikal ürünleri kullanıcıya ulaştırır. Sağlamlığı kontrol edilmiş ürünler güvenle kullanıcıya teslim edilir. Aranan satış temsilcilerinin güler yüzlü, iletişimi kuvvetli olması, aktif araba kullanabilmesi ve raporlama becerilerinin yüksek olması istenir.

Ankara medikal ürünler sektöründe yönetici iş ilanları var mı?

Ankara medikal ürünler sektöründe muhasebe müdürü alımları vardır. Muhasebe müdürü, şirketin gelir gider tablosunu düzenler. Bu şekilde finansal işlemleri kontrol altında tutar. Diğer departmanlarla iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürür.

Ankara medikal ürünler sektöründe tıbbı sekreter alımı var mı?

Ankara medikal ürünler sektöründe birçok farklı pozisyonda iş ilanları yayınlanır. Bu pozisyonlardan bir tanesi de tıbbi sekreterliktir. Satış sonrası gelen fatura ve evrak takibini gerçekleştirme, günlük numunelerin kabulü, sisteme girişi ve ilgili güncellemelerin sağlanması gibi işlemlerde görev alan tıbbi sekreterler, medikal ürünler sektöründe bulunan meslek gruplarındandır. Adaylar, Kariyer.net ile medikal ürünler sektöründe tıbbi sekreterler için yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilir.