Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Ankara Öğretmen İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Öğretmen cancel
Ankara cancel
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı.
😔
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı. 😔
Bu aramana uygun bir ilan yayınlanırsa sana haber vermemizi ister misin?
Doğru sonuçlara ulaşmak için şunlara dikkat etmelisin:
  • Yazım yanlışı yapmadığından emin olmalısın.
  • Daha genel kullanıma sahip kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "HR" yerine "İK" ya da "İnsan Kaynakları")
  • Daha farklı kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "Yazılımcı" yerine "Backend Yazılım Uzmanı")
  • Kısaltma kullanmak yerine, kelimeleri açık şekilde yazabilirsin. (Örn: "Müh" yerine "Mühendis")"

Ankara Öğretmen İş İlanları

Ankara, eğitmen iş ilanları konusunda araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net Ankara öğretmen iş ilanları sayfasından, çalışmak istediğiniz il, ilçe, firma özellikleri, net maaş aralığı, pozisyon gibi aralıklarda filtreleme yaparak, aradığınız ilanlara kolayca ulaşabilirsiniz. İş ilanlarına geçmeden önce, ‘’nasıl öğretmen olunur?’’ sorusunu yanıtlamaya çalışalım. Öğretmen olmak isteyen kişilerin, üniversite eğitimlerini Fen Edebiyat Fakülteleri veya Eğitim Fakültelerinde tamamlamış olmaları gerekir. Aday, Eğitim Fakültesi’ni tamamlamış ise, KPSS’ye girerek belirli bir puan barajını tuttutmalıdır. Hemen akabinde öğretmen olmak üzere MEB’in boş kadroları için başvuru yapabilir, atama bekleyebilirler. Eğer aday, Fen Edebiyat Fakültesi’ni bitirmiş ise almış olduğu eğitime ek olarak bir de formasyon eğitimi almalıdır. Öğretmen olmak için ayrıca mülakat sürecini de başarıyla tamamlamış olma koşulu vardır.

Özel okul iş ilanları, Ankara’da nasıl takip edilir?

Kolej iş ilanları, Ankara’da oldukça yaygın şekilde verilmekte ve yüzlerce kişi bu ilanlara başvuru yapmaktadır. Kolejler de belirli kriterlere uygun olan adaylar arasından seçtiklerini, mülakata davet etmekte, ona göre seçim yapmaktadır. Öğretmen olacak kişinin, genel olarak hayat düzeni ve kişilik özelliklerinin nasıl olduğu da dikkat edilen kriterler arasında yer alır. Bunların yanında Tarih ve Türkçe branşlarında da öğretmen ihtiyacı oldukça fazladır. Adaylar, Ankara’da ikamet ediyor ve iş arıyorlarsa, ‘’Ankara tarih öğretmeni iş ilanları’’ yazarak aratabilirken, Türkçe öğretmeni olarak iş arıyorlarsa ‘’Ankara Türkçe öğretmeni iş ilanları’’ olarak ilanları listeleyebilirler.

Öğretmen maaşlar ne kadardır?

Öğretmen maaşları, öğretmenin tecrübesine ve çalıştığı yere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak tatillerinin çok olması ve garantili maaşları olduğundan dolayı pek çok kişi öğretmen olmak ve atanmak için sıra beklemektedir. Ankara öğretmen iş ilanları iş arayan öğretmen adayına ulaştırılması sürecinde Kariyer.net  öğretmen iş ilanları sayfası, sıklıkla kullanılmakta ve adaylar, çalışmak istedikleri yerin pek çok özelliğine göre filtreleme yaparak, iş ilanlarını arayabilmektedir.