keyboard_arrow_down
20

Antalya Güvenlik Görevlisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Antalya cancel
Güvenlik Görevlisi cancel
Group Sagun

Güvenlik Görevlisi

Group Sagun
Antalya
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
NG Kütahya Seramik

Sıhhi Tesisat Teknikeri

NG Kütahya Seramik
Antalya
Tam zamanlı
28 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Antalya Güvenlik Görevlisi İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İzmir Kemalpaşa İş İlanları , Antalya Serik İş İlanları , Kırklareli İş İlanları , Ankara Özel Şoför İş İlanları , Aydın Nazilli İş İlanları

Antalya Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Günümüzde kalabalık yaşanılan yerlerde, asayişi ve alışveriş merkezi, plazalar, konser alanları gibi ortamlarda insanların güvenli şekilde bulunmalarını sağlamak adına pek çok güvenlik personeli istihdam edilmektedir. Güvenlik personellerinin bazıları silahlı, bazıları ise silahsız olarak hizmet verirler. Güvenlik görevlileri, meslekleri gereği insan davranışlarını gözlemleme ve şüpheli durumları hızlıca fark etme konusunda ustalaşmışlardır. Böyle bir durumla karşılaştıklarında, etrafın düzenini bozmadan, paniğe yol açmadan nasıl müdahale etmeleri gerektiğini çok iyi bilirler. Ayrıca soğukkanlı davranışları, iyi soru sorabilme ve iletişim kurma becerileri de gelişmiştir. Düzen bozma, suç işleme ihtimali olan kişileri, sakince uyarıp mevcut davranışından vazgeçmelerini sağlayabilirler. Antalya bölgesinde pek çok sanayi kuruluşu, otel, tatil köyü, alışveriş merkezi ve benzeri mekanlar vardır. Buralarda insan kalabalığı yoğun olduğundan dolayı mutlaka güvenlik elemanına da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda kariyer yapmak isteyen kişiler, Kariyer.net Antalya güvenlik iş ilanları sayfasını inceleyebilir, güvenlik personeli istihdam etmek üzere ilan vermiş olan firmalara özgeçmişlerini göndererek başvuru yapabilirler.

Antalya güvenlik görevlisi arayan firmalara nasıl ulaşılır?

Antalya özel güvenlik iş ilanları, Kariyer.net iş ilanları sayfaları aracılığıyla da takip edilebilmektedir. Bu şekilde iş arayan kişiler, ilgili pozisyonla ilgili ilanları görüntüleyebilirler. En çok kullanılan iş arama sayfalarından biri olan Kariyer.net Antalya bayan özel güvenlik iş ilanları üzerine de ilanlar hazırlamaktadır. Bazı yerlerde, üst arama gibi işlemler için bayanların kontrol edilmesi işlemi, bayan güvenlikler tarafından gerçekleştirilir veya sadece bayanların bulunduğu mekanlardaki güvenlik elemanlarının da bayan olması tercih edilir. Bunların haricinde İşkur’un açtığı ilanlar da vardır.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ diyor ve en hızlı şekilde, aradığınız kriterlere uygun iş ilanlarına ulaşmak istiyorsanız, Kariyer Antalya güvenlik iş ilanları sayfasını inceleyebilir, aradığınız ilanları hızlıca listeleyebilirsiniz.