Antalya Güvenlik Görevlisi İş İlanları

6 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Güvenlik Vardiya Amiri

  Gizli Firma

  Antalya

  19.10.2020

  Merkez Güvenlik Hizmet Yöneticisi

  ISS Türkiye

  İzmir,Bursa,Antalya,Ankara,Adana,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  22.10.2020

  09.06.2020

  14.10.2020

  Antalya Güvenlik Görevlisi İş İlanları

  Günümüzde kalabalık yaşanılan yerlerde, asayişi ve alışveriş merkezi, plazalar, konser alanları gibi ortamlarda insanların güvenli şekilde bulunmalarını sağlamak adına pek çok güvenlik personeli istihdam edilmektedir. Güvenlik personellerinin bazıları silahlı, bazıları ise silahsız olarak hizmet verirler. Güvenlik görevlileri, meslekleri gereği insan davranışlarını gözlemleme ve şüpheli durumları hızlıca fark etme konusunda ustalaşmışlardır. Böyle bir durumla karşılaştıklarında, etrafın düzenini bozmadan, paniğe yol açmadan nasıl müdahale etmeleri gerektiğini çok iyi bilirler. Ayrıca soğukkanlı davranışları, iyi soru sorabilme ve iletişim kurma becerileri de gelişmiştir. Düzen bozma, suç işleme ihtimali olan kişileri, sakince uyarıp mevcut davranışından vazgeçmelerini sağlayabilirler. Antalya bölgesinde pek çok sanayi kuruluşu, otel, tatil köyü, alışveriş merkezi ve benzeri mekanlar vardır. Buralarda insan kalabalığı yoğun olduğundan dolayı mutlaka güvenlik elemanına da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda kariyer yapmak isteyen kişiler, Kariyer.net Antalya güvenlik iş ilanları sayfasını inceleyebilir, güvenlik personeli istihdam etmek üzere ilan vermiş olan firmalara özgeçmişlerini göndererek başvuru yapabilirler.

  Antalya güvenlik görevlisi arayan firmalara nasıl ulaşılır?

  Antalya özel güvenlik iş ilanları, Kariyer.net iş ilanları sayfaları aracılığıyla da takip edilebilmektedir. Bu şekilde iş arayan kişiler, ilgili pozisyonla ilgili ilanları görüntüleyebilirler. En çok kullanılan iş arama sayfalarından biri olan Kariyer.net Antalya bayan özel güvenlik iş ilanları üzerine de ilanlar hazırlamaktadır. Bazı yerlerde, üst arama gibi işlemler için bayanların kontrol edilmesi işlemi, bayan güvenlikler tarafından gerçekleştirilir veya sadece bayanların bulunduğu mekanlardaki güvenlik elemanlarının da bayan olması tercih edilir. Bunların haricinde İşkur’un açtığı ilanlar da vardır.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ diyor ve en hızlı şekilde, aradığınız kriterlere uygun iş ilanlarına ulaşmak istiyorsanız, Kariyer Antalya güvenlik iş ilanları sayfasını inceleyebilir, aradığınız ilanları hızlıca listeleyebilirsiniz.