19

Antalya Güvenlik Görevlisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Güvenlik Görevlisi cancel
Antalya cancel
Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik H
Güvenlik Görevlisi
Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik H
İstanbul (Tümü) +3 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün

Antalya Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Büyük ve kalabalık bir ortamda olan işletmeler; çalışanların, firmanın ve müşterilerin güvenliğini sağlamak amacıyla güvenlik görevlileriyle çalışmayı tercih ederler. Güvenlik görevlisi olarak çalışmak için Antalya ve çevresini tercih ediyorsan özellikle büyük oteller başta olmak üzere birçok işletmede çalışma fırsatı bulabilirsin. Güvenlik görevlisi olmak için gereken şartları yerine getirdikten sonra güncel güvenlik görevlisi iş ilanları Antalya ve çevresi için arama yapabilirsin. Sana uygun nitelikler isteyen firmalara başvuru yapabilirsin. Güvenlik görevlisi arayan firmalar bir güvenlik görevlisinden işletmeye giren ve çıkan kişilerin kaydını tutma, gelenlere bir danışmanlık hizmeti sağlama, acil ve riskli durumlarda binanın tahliyesinin gerçekleştirilmesi için kurallı hareket etme gibi birçok önemli görevi gerçekleştirmesini ister. Eğer sen de güvenlik görevlisi olmak için gereken eğitimleri tamamladıysan bu görevleri eksiksiz yerine getirebilir ve iyi koşullarda çalışabilirsin. Firmalar konumlarına ve ihtiyaçlarına bağlı olarak güvenlik görevlilerinin daha kuralcı olmasını ve giriş çıkışlarda azami kontrolü sağlamasını da isteyebilirler. Güvenlik görevlisi mesleği, oldukça önemli bir pozisyondur ve bunun eğitimini almış olmak işe başvurmak için bir gerekliliktir.

Antalya’da Güvenlik Görevlisi Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Antalya güvenlik alımı yapmak isteyen firmalar işe alacakları kişilerin bu mesleğe uygunluğu ile ilgili oldukça detaycıdır. 

  • Tüm işletmenin güvenliğinde sorumlu olacak bu görevlilerin işinin ehli olması, her durum için yeterli bilgiye sahip olması gerekir. Antalya güvenlik elemanı iş ilanları yayınlarını incelersen, aranan niteliklerin en başında özel güvenlik kimlik kartına veya siyahlı/silahsız güvenlik sertifikasına sahip kişilerle çalışmayı hedeflediklerini anlayabilirsin. Bu meslek ciddiyet işleyen ve kriz durumlarında doğru yönetilmesi önemli olan bir iş kolu olduğu için gerekli eğitimi almak en önemli koşuldur. Sen de bir güvenlik görevlisi olarak işe başlamak istiyorsan bu eğitimlerin belgelerine sahip olman gerektiğini bilmelisin.
  •  Bazı işletmeler gece-gündüz işletmenin kapısında bekleyecek güvenliklere ihtiyaç duyar ve bu yüzden vardiya sistemi ile çalışmayı şart koşarlar. Eğer vardiya sistemi ile çalışmaya uygunsan güvenlik görevlisi olarak iş bulma şansın daha da yükselir.
  •  Antalya’da güvenlik iş ilanları genellikle otel, rezidans ve gece kulüpleri işletmeleri tarafından açıldığını görebilirsin. Ancak bunun dışında da Antalya’da bulunan birçok mağaza, alışveriş merkezi, banka, fabrika ve holding de güvenliklerini sağlayacak elemanları işe alır. İşin ciddiyetine göre işe alınacak görevlinin sahip olduğu yetkinlikler değişiklik gösterir. Örneğin; bir bankada güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorsan silahlı güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olman gerekir. Ayrıca güvenlik görevlileri ziyaretçileri ilk karşılayacak kişi olduğu için dış görünüşüne özen gösteren ve insan ilişkilerinde iyi olma özelliklerine sahip olmak gerekir.

Antalya’da Güvenlik Görevlilerinin Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Güvenlik görevlisi iş ilanları Antalya şehri civarında genellikle oteller ve büyük işletmeler tarafından açılır. Otellerde güvenlik görevlisi olmak için genel aranan niteliklerin dışında otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen ve İngilizce bilen kişiler tercih edilir. Çünkü otellerdeki amaç misafirleri en iyi şekilde ağırlamak olduğu için bunu iyi başarabilecek kişileri tercih etmek onlar için daha mantıklıdır. Bu çerçeveden bakıldığında Antalya’da bir otelde güvenlik görevlisi olarak işe başlarsan ve bu konuda iyi bir iş çıkarırsan seni daha fazla geliştirecek bir bölüme geçiş yapabilirsin. Oteller güvenlik görevlileri açısından diğer birçok işletmeye göre daha yoğun bir mesai gerektirse de sağladığı avantajlar ve çalışma koşulları daha ideal olabilir. Antalya’da mağaza ve eğlence merkezleri için güvenlik görevlisi olmak istiyorsan bu alanlarda çalışmak daha az yoğun olduğu ve daha az görev gerektirdiği için daha iyi bir çalışma koşulu olarak görülebilir. Güvenlik görevlisi olarak maaşlar ise işin niteliğine ve ciddiyetine göre değişiklik gösterir.

Antalya’da Güvenlik Görevlisi İş İlanlarına Başvurmak için Hangi Eğitim ve Belgelere Sahip Olmak Gerekir?

Antalya güvenlik iş ilanlarına bakıldığında özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak veya güvenlik sertifikası almış olmak öncelikli olarak dikkat edilen detaylardan biridir. Güvenliği sağlayacak kişilerin bu işi yapabilecek beceriye sahip olmaları önemlidir. Ayrıca silahlı güvenlik görevlisi ihtiyaç duyan firmalar personelin bu silahı kullanması konusunda gerekli izinlere sahip olmasını tercih eder. Sen de silahlı ya da silahsız bir güvenlik görevlisi olarak iş bulmak istiyorsan birçok kurumun verdiği eğitimleri alabilirsin. Silahlı atış, güvenlik hukuku ve kişi hakları, etkili iletişim, ilk yardım, kişi koruma, kolluk görevlileri ile iletişim gibi eğitimleri tamamlamak güvenlik görevlisi olabilmek için ilk adımdır. Ardından bu eğitimler sonucunda yetkinliklerini geliştirdiğini kanıtlayacak sınavlarla gerekli belgeye sahip olabilirsin.

Antalya’da güvenlik görevlisi olarak nasıl iş bulunur?

Antalya güvenlik iş ilanı yayınlarını kariyer.net üzerinden incelemek ilk adımdır. Kariyer.net üzerinden bir profil oluşturup güvenlik görevlisi olarak çalışmaya uygun olan bir öz geçmiş hazırlayıp firmalara göndererek iş bulabilirsin.

Antalya’da güvenlik görevlisi olarak hangi sektörlerde iş bulunur?

Antalya güvenlik görevlisi arayanlar daha çok otel işletmeleri olduğu için turizm sektöründe güvenlik görevlisi olarak çalışma ihtimalin daha yüksektir. Ayrıca büyük holdingler, bankalar ve alışveriş merkezlerinde de güvenlik görevlisi olarak işe başlayabilirsin. Tüm firmaya güvenlik hizmeti sağlayan özel firmalara başvurarak onların senin için seçtikleri bölgede de işe başlayabilirsin.

Antalya şehrindeki güvenlik görevlisi iş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmelidir?

Antalya güvenlik görevlisi iş ilanları için başvuru yaparken aranan nitelikler ilk dikkat etmen gereken kısımdır. Çoğu firma lise mezunu bir eleman arıyor olsa da, bazı firmalar üniversite mezunu elemanları tercih edebilir. Turistik bölgelerde olan Antalya otelleri, İngilizce bilen güvenlik elemanlarını tercih edebilir. Ayrıca vardiyalı çalışmak için uygun bir hayatın yoksa, firmaların vardiyalı çalışma niteliği isteyip istemediğine dikkat etmelisin.

Antalya güvenlik görevlisi iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

İlk aranan kriter gerekli belgelerin tam olmasıdır. Güvenlik görevlisi mesleği ciddiyet ve eğitim gerektiren bir iştir. Bazı işletmeler yapısı gereği ya da kadın çalışan sayısını artırma kültürleri nedeniyle kadın çalışanı kriterlerine ekleyebilir. Eğer sen de güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen bir kadınsan, bayan güvenlik görevlisi iş ilanları Antalya araması ile sana uygun ilanları daha kolay bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya güvenlik görevlisi iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Antalya güvenlik görevlisi iş ilanları, Kariyer.net sayfalarında sıkça yayınlanır. Sen de giriş yaparak kolaylıkla bir özgeçmiş hazırlayabilir, alanında açılan ilanlara site üzerinden hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilirsin.

Antalya güvenlik görevlisi iş ilanları en çok hangi ilçededir?

Antalya güvenlik görevliliği iş ilanları birçok farklı ilçede çeşitlilik gösterebilir. Çoğu iş merkezi, site, fabrika, okul, banka ve farklı işletmeler güvenlik görevliliği iş ilanları yayınlayabilir. Bu ilanların hangi ilçelerde yoğunluk gösterdiği ise dönemler arası farklılık gösterebilir. Antalya ve İlçelerinde yeni açılan güncel güvenlik görevlisi ilanlarından haberdar olmak için Kariyer.net'i takip etmen yararlı olur.

En kazançlı Antalya güvenlik görevlisi iş ilanları nelerdir?

Güvenlik görevliliği yüksek ölçüde rağbet gören kazançlı bir meslektir. Hangi ilanların daha kazançlı olduğu ise firmaların verdikleri ilanlarda belirtikleri maaş, prim, sosyal haklar gibi avantajlara bağlıdır. Gelir durumu üzerinde başvuran kişinin tecrübesi ve yetenekleri de etkili olabilir.

Antalya en çok başvurulan güvenlik görevlisi iş ilanları nelerdir?

Güvenlik görevliliği iş ilanları büyük ölçüde çeşitlilik gösterir. Bu ilanlardan hangilerine sık başvurulduğu ise ilanların o dönemki çeşitliliğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. İlanları açtığında kaç kişinin başvuruda bulunduğunu görebilirsin. Böylece hangi firmaların adaylar arasında ilgi gördüğünü tayin edebilirsin. Dilersen Kariyer.net adresine girerek sık sık ilanları kontrol edebilir, ilan bildirimlerini açarak gelişmelerden kısa süre içerisinde haberdar olabilirsin.

notifications İş Alarmı kur