115

Antalya Şoför/Sürücü İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Şoför / Sürücü cancel
Antalya cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Antalya Şoför İş İlanları

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya, ülkenin turizmin başkenti olarak nitelendirilir. Milyonlarca kişiye ev sahipliği yapan şehre özellikle yaz aylarında fazla sayıda yerli ve yabancı turist gelir. Farklı iş kollarının bulunduğu bölge, çalışmak isteyenler için de pek çok değişik olanağa sahiptir. Mevcut iş ilanlarını inceleyerek tüm bu iş kolları hakkında fikir edinebilirsin. Antalya iş ilanları birçok farklı sektörü bir araya getirir. Taşımacılık ve ulaşım sektörleri de şehirde kilit rol oynayan meslek dallarındandır. Kentte bulunan firmalar ve toplu taşıma hizmeti sunan şirketler, yolcularının bir yerden bir yere taşınması ya da personellerin işe geliş gidişleri için şoförlere ihtiyaç duyar. Bununla beraber birçok kurumda özel şoför pozisyonu için de çalışan ihtiyacı duyulur. Şehirde bu alanda çalışmak istiyorsan Antalya şoför iş ilanları kısmını inceleyerek niteliklerine uygun bir iş bulabilirsin.

Antalya’da Şoförler Ne İş Yapar?

Antalya şoför arayan firmalar, genellikle işe alacağı şoförün yolcuları gitmek istedikleri yere ulaştırmasını ister. Antalya şoför iş ilanı veren firmaların bazıları ise çeşitli ürünlerin dağıtımını yapan firmalardır. Bu yüzden şoförün dağıtıma dair süreçlerle ilgilenmesini bekler. Antalya şoför ilanları incelendiğinde şoförlerin yapması gereken temel görevler ve sorumluluklar şu şekilde sıralanır:

  • Kullandığı aracın düzenli olarak bakımlarını yaptırmak.
  • Yolcuların, yolculuk esnasında rahat etmesini sağlamak amacıyla gerekli önlemleri almak.
  • Gerektiğinde yolcuların inmesine ve binmesine yardım etmek.
  • Aracın sık sık temizliğini yaparak yolcu taşımaya uygun hâle getirmek.
  • Araçta yolcuya dair bir eşya vs. kaldıysa gerekli yerlere bildirerek kalan eşyayı muhafaza etmek.
  • Taşınan ürünün güvenli bir biçimde yerine ulaşmasını sağlamak.
  • Personellerin vaktinde işyerinde olmalarına özen göstermek.

Antalya’daki Şoförlük İlanlarına Başvurmak için Hangi Niteliklere Sahip Olmak Gerekir?

Antalya’da şoförlük iş ilanları incelendiğinde başvuru yapmak isteyen adayların belirli kriterlere sahip olması gerektiği görülür. Şoför adayının sahip olması gereken en temel şey sürücü belgesidir. Kullanacağı aracın türüne uygun ehliyete sahip olman şarttır. Şoförler uzun süre boyunca aktif bir şekilde araç kullandığı için şoför adayının yoğun tempoya ayak uydurabilecek fiziki ve mental yeterliliğe sahip olması da beklenir. Ayrıca şoför adayı sürekli insanlarla etkileşim halinde olacağından yeterli iletişim becerilerine sahip olması gerekir. Bunların dışında da firmalar, şoför adayında farklı özelliklerin olmasını da talep edebilir. Kariyer.net’te yer alan şoförlük iş ilanlarını inceleyerek niteliklerine uygun olanları belirleyip başvuruda bulunabilir, Antalya’da meslek hayatına devam edebilirsin. 

Antalya’daki en yeni şoförlük iş ilanlarına nasıl ulaşırım?

Antalya şoför iş ilanları yeni gibi aramalar yaparak en son yayınlanan alternatiflere ulaşman mümkün olur. En güncel olanlara erişmek için de yine Antalya şoför iş ilanları bugün verilenlere göz atabilirsin. En yeni ilanlara ulaşmanın bir diğer yolu da kariyer.net’teki sıralama kısmından gerekli filtrelemeleri yaparak en güncel ilanları ön plana almaktır. İlan tarihlerini inceleyerek de güncel olarak yayınlanan Antalya’daki şoförlük iş ilanlarına erişebilirsin.

Antalya’da şoför maaşları ne kadardır?

Antalya’da şoför maaşları; iş veren firmaya, şoförün çalışma saatlerine, yapılacak işin içeriğine ve kişinin deneyimine göre değişkenlik gösterir. Kariyer.net’teki ilgili ilanların bazılarında maaş bilgisi yer alır. İlanları inceleyerek şoför maaşları hakkında ortalama bir bilgi edinebilirsin. Senin beklediğin şartları karşılayan firmalara özgeçmişini göndererek başvurunu tamamlayabilirsin.

Kendime en uygun şoför iş ilanını nasıl bulurum?

Antalya’da bu mesleği yapmak istiyorsan kendin için en uygun şoför ilanına ulaşman gerekir. Kariyer.net’te niteliklerin doğrultusunda arama yaparak doğru seçeneği bulabilirsin. Antalya bayan şoför iş ilanları gibi spesifik örneklere rastlaman da mümkündür. Niteliklerine uygun ilanlara başvuru yapman, iş bulma sürecini hızlandırır. Bu yüzden ilanları gözden geçirip detaylı bir değerlendirme yaptığından emin olmalısın.

Antalya’da şoför olarak yatılı çalışabilir miyim?

Antalya’da elemanlarının yatılı olarak çalışmasına imkân tanıyan firmalar bulunur. Bu yüzden Antalya’da konaklamalı olarak şoförlük yapman mümkündür. Bazı uzun yol hizmeti veren firmalar, şoförlerinin görev sırasında gittikleri yerlerde konaklama ücretlerini karşılar. Özel şoförlük yapanlar da yatılı olarak çalışabilir. Kariyer.net’ten, bu alanda çalışmana olanak sağlayacak, Antalya'da şoför iş ilanları yayınlayan firmalara pratik bir şekilde ulaşabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya şoför iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Kariyer.net web sitesi üzerinden Antalya şoför iş ilanlarına başvurmak için, öncelikle üye girişi yapmalısın. Daha sonra Antalya şoför iş ilanları sayfasındaki ilanları incelemeye başlayabilirsin. Başvuru yapmak için; Antalya şoför ilanları arasından aradığın iş ilanını bulduğunda, ilan sayfasında yer alan başvur butonuna tıklaman yeterlidir.

Antalya sürücü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Antalya sürücü iş ilanlarına, Kariyer.net üyeliği olan herkes başvurabilir. Eğer bir Kariyer.net üyeliğin yoksa, Yeni üyelik oluştur adlı sayfadan kolayca ve ücretsiz bir şekilde hesabını oluşturabilirsin. Üyelik ve özgeçmiş hazırlama işlemlerin tamamlandıktan sonra istediğin ilana başvurabilirsin. Kabul edilme ihtimalinin yüksek olmasını istiyorsan, ilan detaylarını dikkatli okumalısın. Başvurun firmaya iletilir, ancak yeterli yetkinliğin yoksa işveren firma seni o pozisyona uygun görmeyebilir.

Antalya'da şoför iş ilanları en çok hangi ilçededir?

Antalya'da şoför iş ilanları en çok; Kepez ve Serik ilçelerinde yer alır. Elbette her kategoride olduğu gibi ilçe dağılımı Antalya şoför iş ilanlarında da oldukça değişir. Güncel listeyi sayfanın solunda yer alan; ülke - şehir -ilçe kısmından görebilirsin. İlçe listesi, Antalya şoför iş ilanları sayısına göre, çoktan aza doğru sıralanır ve en yüksek ilan bulunan ilçe en üstte yer alır.

Antalya en güncel sürücü iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Antalya en güncel sürücü iş ilanlarına başvurmak için; öncelikle ilanların tarihini filtrelemen gerekir. Sayfanın solunda bulunan Tarih seçeneğine tıkladığında, bu amaçla birçok zaman aralığı sunulduğunu görebilirsin. Antalya sürücü iş ilanlarının güncelliğini, son 3 saatten, son 15 güne kadar sınırlayabilirsin.

notifications İş Alarmı kur