Antalya Şoför/Sürücü İş İlanları

2 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Şoför/Sürücü

  Zeplin Turizm Taşımacılık Yatırım Ltd. Şti.

  Ankara,Antalya,Denizli,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.),İzmir,Kocaeli,Sakarya,Tekirdağ ...

  04.09.2019

  Antalya Şoför İş İlanları

  Şoför iş ilanları hakkında bilgi vermeden önce, şoförlük nasıl bir meslektir? Kimler şoförlük yapabilir? Şoför maaşları ne kadardır? Gibi soruları yanıtlamaya çalışalım. Şoförlük, araçlara ilgi duyan, araç kullanmayı seven, araçların temel tamirat ve sorun giderme işlerini kendi kendine yapabilen ve bundan keyif alan kişilerin, genellikle tercih ettiği mesleklerden biridir. Bu meslekte, sahip olunan ehliyetin sınıfına göre iş bulunur. Örneğin, motorlu kurye şoförlüğü, uzun yol şoförlüğü, şehir içi araç şoförlüğü gibi işler için farklı ehliyet sınıfından kişiler istihdam edilir. Şoför maaşları ise, şoförün tecrübesi ve şoförlüğünü yaptığı kitle veya kişilerin özelliklerine değişkenlik gösterir. Net bir ücret söylemek bu noktada çok doğru olmayacaktır. Her meslekte olduğu gibi işin ve elemanın özelliklerine göre değişen ücret skalaları mevcuttur. Antalya’da özel şoför arayanlar, Kariyer.net şoför ilan sayfalarına iş ilanı verirler. Adaylar da özgeçmişlerini oluşturarak bu ilanlara başvururlar. Şoförlük, tam zamanlı olarak yapılabildiği gibi yarı zamanlı olarak da yapılabilir.

  Antalya’da tır şoförü iş ilanlarına nasıl ulaşabilirsiniz?

  Tır şoförlüğü yapmaya uygun ehliyeti olan ve Antalya’da yaşayan kişiler, tır şoförü olarak iş arıyorlarsa, Kariyer.net Antalya tır şoförü iş ilanları üzerine inceleme yapabilirler. Tır şoförlüğü yapmak için uzun araç yolculuklarından keyif almak ve uygun ehliyete sahip olmak gerekir.

  Antalya şoför iş ilanları  iş arayana ulaştırılması sürecinde, Kariyer.net ortak platform sağlayıcı olarak görev yapar. İş verenler, aradıkları personelin özelliklerini iş ilanlarına yazarken, iş arayanlar da nasıl bir iş aradıklarını belirtir ve özgeçmiş oluştururlar. Adaylar, ilanları kolayca listeleyip, ‘’ilana başvur’’ butonuna tıklayarak özgeçmişlerini firmaya göndermiş olurlar.

  Eğer Antalya’da şoförlük yapmak istiyorsa Antalya şoför olarak arama kutusuna açıkça yazmalıdır. Böylece diğer şehirlere ait ilanlar yerine, sadece Antalya bölgesindeki ilanları görüntülemiş olur.

  Eğer siz de ‘’iş arıyorum.’’ diyorsanız, Kariyer.net iş ilanı sayfalarına göz atabilirsiniz.