Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
62

Antalya İnşaat İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İnşaat cancel
Antalya cancel
KUARTZ İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Şantiye Şefi
KUARTZ İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
BOTAM YAPI GRUBU
Forklift Operatörü
BOTAM YAPI GRUBU
Antalya İş Yerinde
Proje Bazlı
6 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Antalya İnşaat Sektörü İş İlanları

Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehri olma özelliğiyle Antalya, yaz turizminin gözde kentlerinden biri. Turizmin yoğun olması ve şehrin kendi nüfusunun hareketliliği sebebiyle kişilerin konaklayabilmesi için yapılan yatırımlar da her geçen gün artar. Bu sebeple Antalya iş ilanları incelendiğinde, inşaat sektöründeki firmaların yayınladığı ilanların da sık sık güncellendiği görülür. Sektör bazında değerlendirildiğinde inşaat, Türkiye’nin farklı yerlerinde yılda pek çok kişinin istihdam edildiği bir alan. İş arayanlara, farklı pozisyonlarda çalışma imkanı sunar. Sen de bu sektörde ve Antalya’da çalışmayı düşünüyorsan, Kariyer.net üzerinden Antalya inşaat sektörü iş ilanlarını inceleyebilir ve sana uygun olan ilana başvuru yaparak çalışma fırsatı bulabilirsin.

Antalya İnşaat Sektöründe İş Olanakları

Antalya inşaat sektörü eleman arayan firmalar, Kariyer.net üzerinden yayınladıkları ilanlarla, iş arayanlara farklı iş olanakları sunar. Yayınlanan ilanlarda sektör bazında;

  • İnşaat mühendisi,
  • Elektrik teknisyeni,
  • Muhasebe sorumlusu,
  • Doğalgaz teknisyeni,
  • İnsan kaynakları uzmanı,
  • Satış sorumlusu,
  •  Boya ustası 

gibi farklı meslek kollarında eleman ihtiyacı olduğunu görebilirsin. Bu pozisyonlara uygun olman halinde Antalya inşaat sektöründe iş bulma ihtimalin oldukça yüksek. Kentin nüfus hareketliliğine bağlı olarak artan yatırımlar çerçevesinde her geçen gün Antalya inşaat sektörü eleman arayanlar da çeşitlenir. Sen de bu alanda çalışmayı düşünüyorsan, Antalya inşaat sektörü iş ilanları yeni başvuranlarından biri olup çalışma fırsatı yakalayabilirsin.

Antalya İnşaat Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Yalnızca Antalya inşaat sektörü iş ilanlarına başvuru yaparken değil, farklı sektörlerde farklı ilanlara başvuru yaparken de genel olarak dikkat etmen gereken bazı detayları bulunur. İlanları listeleyip herhangi birine tıkladığında, ilgili pozisyondaki görev tanımını iyi okuman ve firmanın sende hangi kriterleri aradığına dikkat etmen gerekir. İşyerinin evine olan yakınlığı da, eğer buna önem veriyorsan, odaklanman gereken bir diğer unsur. Kariyer.net üzerinden yayınlanan Antalya inşaat sektörü iş ilanları bugün, çalışma şartları ve çalışma şekillerini de inceleyebilmene olanak sağlar. Herhangi bir ilanda dikkat etmen gereken en önemli detaylar bunlar. İlanları listeleyerek bu detaylar özelinde pratik yapabilir ve sana uygun olanları belirleyebilirsin.

Antalya inşaat sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşırım?

Kariyer.net üzerinden aradığın ilanlara ulaşmak, filtreleme özelliğiyle oldukça kolay. İlk olarak ana sayfada yer alan arama çubuğunda “şehir” başlığı altından “Antalya”yı seçmelisin. Sonrasında “pozisyon/firma adı/sektör” olarak belirtilen kısma “inşaat sektörü” yazıp, “iş ara” butonuna tıkladığında Antalya inşaat sektörü genelinde yayınlanan tüm ilanlar önünde listelenir.

Antalya inşaat sektöründe muhasebe uzmanı alımı var mı?

Firmalar, ihtiyaçları olan pozisyonlarda ilanları Kariyer.net üzerinden yayınlarlar. Bu durum Antalya inşaat sektörü ve muhasebe uzmanı pozisyonunda irdelendiğinde, pozisyon özelinde eleman ihtiyacı olduğu görülür. Antalya inşaat sektörü muhasebe uzmanı ilanlarına yayınlandığı andan itibaren ulaşmak için iş alarmı kurup, anında başvuranlardan biri olabilirsin.

Antalya inşaat sektörü iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

İlanlara başvuru yapmak, oldukça basit birkaç adımı içerir. Öncelikle sistemde özgeçmişin yoksa özgeçmiş eklemeli, varsa güncel olduğundan emin olmalısın. Ardından filtreleme yaparak listelediğin Antalya inşaat sektörü iş ilanlarından sana uygun olana tıkladığında “başvur” seçeneği karşına çıkar. Bu seçeneğe tıklayıp belirli adımları izlediğinde, ilana yaptığın başvuru tamamlanmış olur.

Antalya inşaat sektörü özelinde en güncel ilanlar görüntülenebilir mi?

Kariyer.net üzerinden, dilediğin sektör ya da pozisyonda, en güncel ilanları kolayca görüntüleyebilirsin. Antalya inşaat sektörü iş ilanlarını tek sayfada listeledikten sonra, sayfanın sol tarafında yer alan “tarih” başlığı altından aradığın güncelliği seçerek son 3 saatten, son 15 güne kadar tüm ilanları inceleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya inşaat iş ilanlarında hangi meslek grupları yer alır?

Antalya, Türkiye’nin büyükşehirlerinden biridir. Şehirde farklı iş kolları bulunur ancak inşaat sektörü, en baskın sektörlerdendir. Antalya inşaat sektörü iş ilanları farklı eğitim seviyelerine sahip adaylara farklı çalışma fırsatları sağlar. İnşaat işçisi, satın alma uzmanı, mimar, mühendis, tekniker ve pazarlama uzmanı gibi meslek grupları inşaat sektöründe görev alır. Meslek gruplarına göre adaylardan beklenen nitelikler ve eğitim seviyeleri farklılık gösterir. İlkokul mezunundan yüksek lisans mezununa kadar farklı eğitim seviyelerine sahip adaylar, sektördeki farklı pozisyonlar için başvuru yapar.

Antalya yeni mezun inşaat iş ilanları nelerdir?

Antalya inşaat sektörü iş ilanları şehirde sıklıkla yayınlanır. Böylece şehrin farklı noktalarında yeteneklerine uygun bir iş fırsatı yakalama şansına sahip olursun. Yeni mezun bir adaysan öncelikle aldığın eğitime uygun açık pozisyonları değerlendirebilirsin. İnşaat mühendisi, elektrik mühendisi, elektrik teknisyeni gibi unvanlar ile mezun olduysan inşaat projelerinde görev alabilirsin. İlanları filtreleyerek yeni başlayan ve tecrübesiz seçimi yaparak kendine uygun pozisyonu kolayca bulabilirsin. Yeni mezunlar; mimar, iç mimar ve muhasebeci olarak da inşaat sektöründe görev alabilir.

Antalya inşaat iş ilanlarında adayların hangi eğitimlere sahip olmaları istenir?

Antalya inşaat sektörü, çok sayıda iş fırsatına ev sahipliği yapar. İnşaat sektörü iş ilanlarına başvuru yaparken ilanın, yeteneklerine uygun olup olmadığını değerlendirmelisin. Örneğin; mühendis, mimar ve tekniker pozisyonları için yaptığın başvurunun değerlendirilmesi için ilgili bölümlerden mezun olman gerekir. İnşaat sektöründeki mühendislik pozisyonu için elektrik mühendisliği ya da inşaat mühendisliği gibi bölümlerden mezun olmak gerekir. Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi mezunları sahip oldukları uzmanlığa göre inşaat firmalarının farklı departmanlarında görev alır. Ayrıca başvuru yaptığın pozisyona göre işveren kurumlar tecrübeli olmanı isteyebilir.

Antalya inşaat iş ilanlarında en çok hangi meslek grupları aranır?

Antalya inşaat sektöründe, ilkokul mezunundan yüksek lisans mezununa kadar herkese hitap eden geniş bir iş yelpazesi bulunur. İnşaat işçisi, şoför, satın alma sorumlusu, elektrik teknikeri, inşaat mühendisi, mimar, elektrik mühendisi ve iç mimar gibi meslekler sıklıkla inşaat sektöründe görev alır. Ayrıca emlakçı ve pazarlama uzmanı pozisyonları da inşaat sektörünün önemli meslekleri arasındadır. Tamamlanmış projelerin satışı ve tanıtımının yapılması için firmalar farklı departmanlardaki çalışanlara sorumluluk verir.