Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
98

Antalya Lise - Öğrenci İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Lise - Öğrenci cancel
Antalya cancel
Prestij dağıtım
Depo Elemanı
Prestij dağıtım
İstanbul (Tümü) +5 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Migros Ticaret A.Ş.
Antalya Kaş/Kalkan-Sezonluk Satış Danışmanı
Migros Ticaret A.Ş.
Antalya İş Yerinde
Proje Bazlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Antalya Lise Öğrencisi İş İlanları

Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yer alan Antalya, birçok alanda hizmet veren çeşitli sektörlere sahiptir. Bu sayede birçok kişi için istihdam kaynağı sunar. Özellikle yaz aylarında artış gösteren nüfusu ve aldığı geçici göçle birlikte birçok insana çeşitli iş imkanları sunar. Teknolojinin gelişmesi ve sektörlerin de aynı oranda gelişme göstermesi birçok yeni iş kolunun da ortaya çıkmasına yardımcı olur. Bu sayede şehirde bulunan okullardaki öğrenciler de kendilerine uygun bir iş bulma imkanına sahip olabilir. Güncel Antalya lise öğrencisi iş ilanları, adaylar için değişken sektörlerde iş imkanları sunar ve değişken koşullarıyla lise öğrencilerinin okurken çalışmalarına imkan verir. Part time, full time veya freelance olarak sunulan bu iş seçenekleri adayların kendilerine uygun işi bulabilmeleri için oldukça çeşitlidir.

Antalya Lise Öğrencisi İş Olanakları

Antalya gibi birçok ülke tarafından bilinen ve özellikle turizm alanında kendini önemli oranda geliştirmiş bir şehirde lise öğrencisi olarak iş bulmak oldukça kolaydır. Sürekli güncellenen iş fırsatları sayesinde adaylar, ileriye dönük eğitim birikimleri yaparken aynı zamanda kendileri için önemli miktarlarda para kazanarak tecrübe edinme imkanına sahip olabilirler. Bu iş ilanları, lise öğrencilerinin çoğunlukla yaz aylarında okul tatilken çalışmaları için yayınlanıyor olsa da kış aylarında okuldan kalan vakitler için de çalışan aranıyor olabilir. Lise öğrencilerinin henüz sahip oldukları bir uzmanlık veya yetkinlik bulunmadığından adayların çoğunlukla part time gibi vasıfsız eleman iş ilanlarına başvurmaları gerekebilir. Bu iş ilanları sayesinde adaylar, hem tecrübe hem de para kazanma şansı bulurlar. Gelişen teknoloji sayesinde  evde yalnızca bilgisayar kullanarak kendi ilgi alanlarına uygun işlerde freelance olarak da çalışabilirler. Bu sayede hem müsait oldukları zamanlarda çalışabilir hem de okulda aldıkları eğitimleri aksatmazlar. Günün herhangi bir saatinde çalışmalar yaparak iş seçeneklerini değerlendirmeleri mümkün olur. Lise eğitiminin ardından ilgili olduğu alanda eğitim görmek isteyen lise öğrencileri, Antalya lise öğrencisi iş ilanları seçeneklerini inceleyerek kendilerine uygun olacak iş ilanına başvurabilirler. Yaz aylarında çalışmayı tercih edecek lise öğrencileri için iş imkanları çok daha fazladır. Yaz aylarında artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet sektöründe Antalya lise öğrencisi arayan firmalar tarafından birçok iş fırsatı sunulur.

Antalya Lise Öğrencisi İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Antalya şehri hem kalabalık nüfusu hem de yaz aylarında daha da insan hareketliliği ile birçok alanda iş seçenekleri sunar. Bu sayede lise öğrencileri kendilerine uygun birçok farklı sektörde iş bulma imkanına da sahip olur. Hemen hemen her sektörde uzmanlık gerektirmeyen birçok iş ilanı yayınlayan firmalar, sundukları şartları ve koşulları ilanlarda belirtir. Bu sayede lise öğrencileri, ilgi alanlarına uygun alanlarda yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilir. Lise öğrencilerinin, Antalya lise - öğrenci iş ilanları filtresiyle arattığı iş seçeneklerinde sunulan maddeleri dikkatle incelemeleri gerekir. Ardından sunulan işin çalışma saatlerinin, eğitim alınan zamanlarla çakışmamasına da dikkat edilmelidir. Öte yandan yaz aylarında çalışmak isteyen lise öğrencilerinin ilerde yapmak istedikleri meslek alanlarına yakın iş seçeneklerini tercih etmeleri eğitim sonunda sahip oldukları meslek dalında daha hızlı bir şekilde yükselmelerine yardımcı olur. Antalya iş ilanları ve lise öğrencisi iş ilanlarını incelerken bu tür durumlara dikkat edilmelidir.

Antalya Lise Öğrencisi İş İlanlarında Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Antalya lise öğrencisi eleman arayanlar, birçok farklı sektörde çalışıyor olabilir. Bu sebeple neredeyse tüm sektörlerde iş imkanı bulmak mümkün olur. Bu sektörler çoğunlukla ürün satışı, gıda üretimi ve kasiyerlik gibi iş imkanlarıdır. Fakat lise eğitimi sonrasında belirli bir iş kolunda eğitimine devam etmek isteyen adayların ileride çalışmak istedikleri meslek dalında yayınlanan iş ilanlarını araştırmaları gelecek hayatlarına yatırım yapmalarına yardımcı olur. Adayların CV’leri de bu süreçte olumlu şekilde gelişir. Yaz sezonunda artan yerli ve yabancı turist nüfusunun, hizmet alması gerektiğinden hizmet sektöründe birçok iş kolunda işçi açığı bulunur. Bu nedenle özellikle yaz aylarında; aşçı, garson, bellboy, kafe sorumlusu ve kasiyer gibi uzmanlık gerektirmeyen çeşitli iş ilanları verilir. Öte yandan otomotiv sektöründe bakım-onarım alanında da çalışmak isteyen adaylar, birçok sanayi bölgesinde kendilerine iş imkanı bulabilirler. 

Antalya Lise Öğrencisi Hangi Alanlarda İş Bulabilir?

Antalya şehrinde bir uzmanlığı ve yetkinliği bulunmayan lise öğrencilerinin istihdam sağlayabileceği birçok iş imkanı bulunur. Bu iş imkanlarını farklı sektörlerde üretim yapan firmalar sık sık yayınlar. Çoğunlukla yaz aylarında çalışan ihtiyacı artan hizmet sektörü, lise öğrencilerinin sık sık tercih ettiği iş alanları arasında yer alır. Öte yandan hukuk okumak isteyen veya öğretmen olmak isteyen lise öğrencilerinin de ileriye dönük yatırım yapmaları ve meslek hayatında hızlı ilerlemeleri için diledikleri sektörlerde iş bulmaları kolaylaşır.

Antalya Öğrencisi Nasıl İş Bulabilir?

Okuldan kalan zamanlarını veya yaz tatillerini değerlendirmek isteyen lise öğrencileri diledikleri alanda kısa zamanda tecrübesiz eleman arayan firmalar tarafından işe alınabilir. Antalya’nın gelişmiş sektörleri birçok alanda elemana ihtiyaç duyar. Bu sayede de lise öğrencileri, kendi ilgi alanlarına göre Kariyer.net sitesinde arama yaparak diledikleri işi hızlıca bulma şansına sahip olabilirler. 

Antalya Lise Öğrencisi İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Öncelikle adayın, Antalya filtrelemesi yaparak Kariyer.net üzerinden iş ilanlarını araştırması gerekir. Ardından sahip olduğu bilgiler doğrultusunda ve ilgi alanlarını da göz önünde bulundurarak iş fırsatlarından kendine uygun olanları belirler. Özel filtreleme imkanı sayesinde kariyer.net, birçok alandaki iş ilanlarını, lise öğrencilerinin filtrelemelerine göre sıralar. Bu sayede lise öğrencileri kendi eğitim bilgilerini ve yetkinliklerini içeren öz geçmişleriyle kısa sürede ilanlara başvuru yapabilirler. 

Antalya Lise Öğrencisi İş İlanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Antalya şehrinin en büyük gelir kaynağı olan turizm sektöründe çalışma imkanı bulan lise öğrencileri, özellikle yaz aylarında farklı şartlarda ve koşullarda çalışır. Birçok farklı iş tanımı sunan firmalar, uzun çalışma saatlerine uyabilecek adaylarla çalışmak ister. Çoğunlukla geç saatlere kadar çalışılan hizmet sektörü, lise öğrencileri için güvenlidir. Shift çalışma prensibine sahip olan firmalar ise lise öğrencilerine güvenli çalışma ortamları sunar. 

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya güncel iş ilanları nelerdir?

Antalya güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Antalya iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Antalya iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Antalya iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Antalya iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Antalya iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Antalya iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!