37

Antalya Yarı zamanlı / Part Time İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Yarı zamanlı / Part Time cancel
Antalya cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Antalya Part Time İş İlanları

Antalya turizm ve hizmet, sağlık ve sanayi sektöründe gelişmiş bir şehir. Köklü bir tarihe sahip olan Antalya’da hemen hemen her alanda birçok iş olanağı bulunur. Bu iş olanakları arasında; satış danışmanı,müşteri temsilcisi, kasiyer gibi hizmet sektöründen meslek dalları ve diş hekimi, fizyoterapist gibi sağlık sektöründen meslek dalları bulunur. Bu meslekler arasından Antalya'da part time iş ilanları bulabilirsin. Şehirdeki sinemalarda ekip üyesi ve birçok alanda staj imkanı da bu ilanlar arasında yer alır. Stajyer spor eğitmeni için de rahatlıkla başvuru gerçekleştirebilirsin. Aranan niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan kariyerine yön vermek için ilanlara başvurabilirsin.

Antalya Part Time Öne Çıkan Sektörler Hangileridir?

Hizmet ve sağlık sektörü, part time iş ilanları arasında iş ilanı sayısı fazla olan sektörlerin başında gelir. Antalya part time eleman arayan firmalar, müşteri temsilcisi ve satış danışmanı ilanları ile hizmet sektöründe yer alır, firmaya müşteri kazandırılır ve müşterilerin sorularına yanıt verilir. Antalya yarı zamanlı iş ilanları arasında fizyoterapist ve diş hekimi gibi iş olanakları da bulunur. İstersen part time staj olanaklarına da göz atabilirsin. Stajyer spor eğitmeni, SEO stajyeri gibi deneyim kazanacağın  Antalya part time iş ilanlarına başvurabilirsin.

Antalya Şehrinde İş Olanakları

Antalya’da birçok farklı sektörde iş ilanları bulunur. Antalya part time iş ilanları bayan ve bay olmak üzere birçok pozisyon bulunur. Hizmet ve sağlık sektöründe çalışmak üzere; satış danışmanı, müşteri temsilcisi, kasiyer, fizyoterapist, diş hekimi gibi iş ilanlarına başvurabilirsin. Antalya part time eleman arayanlar için gerekli niteliklere uygunsan ve bu alanlarda çalışmak istiyorsan başvurununu yapabilirsin. İş imkanları arasında staj ilanları da yer alır. Deneyim kazanmak, yeni mezun isen kariyerine başlamak için fırsat yakalayabileceğin ilanları da inceleyebilirsin. 

Antalya part time başvurusunda nelere dikkat edilmelidir?

Part time iş ilanlarına başvururken, verilen iş tanımına ve belirlenen niteliklere uygun olman gerekir. Aranan kriterler, çalışma saatleri ve maaş dikkat edilmesi gereken konular olarak gösterilebilir. Güncel antalya part time iş ilanlarını takip ederek ilandaki niteliklere uygunsan rahatlıkla başvurunu tamamlayabilirsin. Satış danışmanı, müşteri temsilcisi, kasiyer, diş hekimi, fizyoterapist, SEO stajyeri ve stajyer spor eğitmeni ilanlarını inceleyerek aranan nitelikleri öğrenebilirsin.

Antalya'da hangi sektörlerde iş ilanları yayınlanır?

Antalya iş ilanlarında turizm sektörü ön planda bir şehir. Turist rehberleri, turizm ofisleri ve otel  çalışanları için istihdam alanı oldukça fazla. Turizm dışında sağlık ve hizmet sektöründe de iş ilanları yayınlanır. Satış danışmanı, müşteri temsilcisi, kasiyer, diş hekimi, fizyoterapist, SEO stajyeri ve stajyer spor eğitmeni ilanları yayınlanır. Farklı iş alanları arasından başvurunu Kariyer.net üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Antalya part time iş ilanları arasında ön plana çıkan meslekler hangileri?

Kariyer.net’in Antalya part time iş ilanları yeni yayınlananlar arasında satış danışmanı, müşteri temsilcisi, kasiyer, diş hekimi, fizyoterapist, SEO stajyeri ve stajyer spor eğitmeni meslekleri örnek verilebilecek meslekler arasında. Yarı zamanlı çalışmak istersen ve niteliklere uygunsan iş ilanlarına başvurabilirsin.

Antalya’da iş bulma imkanı fazla olan meslek kolları hangileridir?

Oldukça gelişmiş bir şehir olan Antalya’da birçok meslek kolu bulunur. Bu meslek kolları  arasında otel çalışanları, turist rehberleri, satış danışmanları, marketler  ve mağazalar için kasiyerler bulunur. Turizm ve hizmet sektörü dışında  diş hekimi ve fizyoterapist gibi  Antalya part time iş ilanları bugün eklenen güncellenen ilanlar arasından sana uygun olana başvurabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya part time iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Kariyer.net adresinden Antalya part time iş ilanlarına başvurabilmek adına kayıt olman gerekir. Facebook üzerinden ya da e-mail adresin ile şifre oluşturup kayıt olabilirsin. Öz geçmişini oluştururken eksiksiz doldurduğuna dikkat etmelisin. Bu sayede şirketler seni çok daha kolay fark edebilir. Ana sayfada şehir kısmını ‘’Antalya ’’ seçtikten sonra ‘’detaylı ara’’ butonuna basmalısın. Sol taraftaki kategorilerden çalışma şekli ’’part time’’ olarak işaretlenmelidir. Antalya’daki part time tüm iş ilanları bu noktadan sonra listelenir. İlanlara bakarak, şirketlerin aradığı nitelikler incelenir. Aranılan kriterlere uygun olduğunu düşündüklerine hemen vakit kaybetmeden başvurunu yapabilirsin.

Antalya öğrencisi part time iş ilanları en çok hangi ilçededir?

Kariyer.net/is-ilanlari/antalya-part+time adresinden Antalya part time iş ilanlarına ulaşabilirsin. Sol taraftaki kategorilerden eğitim durumu ‘’öğrenci’’ seçilmelidir. İlçe sekmesine gelindiğinde, ilçelerdeki part time öğrenci iş ilanlarına ulaşılır. En çok iş ilanı olan ilçe, en üst sırada olacak şekilde listelenir.

En kazançlı Antalya part time iş ilanları nelerdir?

Kariyer.net/is-ilanlari/antalya-part+time adresine tıklayarak Antalya’daki en kazançlı part time iş ilanlarını bulabilirsin. İlanlar incelenip, uygun olan iş tanımı belirlenir. Daha sonra ana sayfada bulunan ‘’pozisyon rehberi’’ kutucuğunun üzerine tıklanır. A’dan z’ye tüm pozisyonlar için karşına bir liste çıkacaktır. Listeden belirlenmiş olan iş tanımını seçmelisin. Sitede kayıtlı kişilerin vermiş olduğu maaş bilgileri sayesinde, en düşük, ortalama ve en yüksek maaş ücretleri görüntülenecektir.

Antalya part time iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

Antalya part time iş ilanlarına https://www.kariyer.net adresine tıklayarak haberdar olabilirsin. Sitede şehir bölümüne ‘’Antalya’’ yazılmalı ve ‘’iş bul’’ kutucuğuna tıklanmalıdır. Kategorilerden çalışma şekli ‘’part time’’ olarak işaretlenmelidir. Listelenen ilanların sol alt kısmında ‘’Yeni İlanlardan Haberdar Et’’ butonu bulunmaktadır. Butona basıldığında ‘’kayıt ekle’’ uyarısı çıkacaktır. Bu kısma ise ‘’Antalya part time’’ yazman yeterli olacaktır. Sitede kayıtlı mail adresine bu noktadan sonra iş ilanları ücretsiz olarak gönderilir. 

notifications İş Alarmı kur