Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Bakıcı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Bakıcı cancel
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı.
😔
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı. 😔
Bu aramana uygun bir ilan yayınlanırsa sana haber vermemizi ister misin?
Doğru sonuçlara ulaşmak için şunlara dikkat etmelisin:
  • Yazım yanlışı yapmadığından emin olmalısın.
  • Daha genel kullanıma sahip kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "HR" yerine "İK" ya da "İnsan Kaynakları")
  • Daha farklı kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "Yazılımcı" yerine "Backend Yazılım Uzmanı")
  • Kısaltma kullanmak yerine, kelimeleri açık şekilde yazabilirsin. (Örn: "Müh" yerine "Mühendis")"

Bakıcı İş İlanları

Bakıcılık, çocuk, bebek bakıcılığı, yaşlı ve hasta bakıcılığı gibi pek çok farklı dalda incelenebilir. Bakıcı olarak çalışmak isteyen kişiler, direkt olarak ebeveynler, yakınlar tarafından bulunup işe alınabilir veya bakıcı ajansları ve kariyer siteleri aracılığıyla, bu hizmeti almak isteyen kişilere ulaşabilirler. Pek çok çalışan ebeveyn, çocuk ve bebeklerinin gün içinde evde yalnız kalmaması için bakıcıya ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca yaşlı ve özel bakım gerektiren kişilerin de yakınları tarafından genellikle yatılı bakıcılar tutulmaktadır. Çalışmak istediğiniz il ve ilçeye göre, Kariyer.net üzerinden iş ilanı arayabilirsiniz, Örneğin İzmit’de çalışmak istiyorsanız, İzmit bakıcı iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İzmit bakıcı ilanı, olarak arattığınızda pek çok ilanı tek sayfada listeleyebilirsiniz. İzmit’de ki talebin yoğun olması nedeniyle, Kocaeli bakıcı ajansları kurulmuştur. Bu ajanslar, başvuru yapan bakıcı adayları ile görüşmeler sağlayıp, çeşitli testlerden geçirmekte, uygun olan adayları, ailelerle tanıştırmaktadır. Derince, bebek bakıcısı talebinin yoğun olduğu, Kocaeli ilçelerinden biridir. Gölcük, bakıcı arayanlar açısından talebin çok olduğu ilçelerden bir diğeridir.

İzmit’de bayan iş ilanları nelerdir?

İzmit ilinde bayanların yapabileceği pek çok iş mevcuttur. Kurumsal işler olabildiği gibi, bakıcılık yapmak isteyen adaylar için de çokça fırsatın olduğu bir ildir. Çay, temizlik, mutfak personelliği, çağrı merkezi elemanlığı, kuaför personelliği gibi işler de yine İzmit, bayan iş ilanları arasında yer almaktadır. İzmit’de hasta bakıcısı arayanlar, çeşitli kanallarla ilanlar vererek adaylarla görüşmektedir. Hasta bakıcılığı, bebek bakıcılığından farklı olarak düzenli olarak, hastayla birlikte yaşamayı gerektirebilir. Bazı kişiler ise part time olarak hasta bakıcı aramaktadır.

Siz de bakıcı iş ilanlarını inceliyor ve ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfasından, aradığınız iş özelliklerine göre filtreleme yaparak başvurunuzu gönderebilirsiniz.