Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
17

Balıkesir Susurluk İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Balıkesir cancel
Susurluk cancel
Duayen Ltd Şti

Kurumsal Satış Temsilcisi

Duayen Ltd Şti
Balıkesir
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde hangi sektörler için iş ilanları bulunur?

Balıkesir’in Susurluk ilçesi birçok sektörde iş imkanına ev sahipliği yapar. Sanayi alanında elverişli bir ilçe olan Susurluk'ta, teknik alanda uzman kişiler için birçok seçenek bulunmaktadır. Makine bakım onarımı, ambalaj ve paketleme alanlarında çok sayıda işletme Susurluk'ta faaliyet gösterir. Gıda sanayi ve üretimi alanında da Susurluk gelişmiş bir ilçedir. Diğer yandan Susurluk ilçesinde hizmet sektörü alanında iş ilanları görülür. Adaylar, Susurluk iş ilanları başlığı altında kendisine uygun seçeneği bulabilir.

Balıkesir'in Susurluk ilçesi iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Susurluk ilçesi, hem gıda hem de sanayi alanında kurumsal ve küçük işletmeleri barındırır. Bu kapsamda ilçedeki firmalar tarafından pek çok iş ilanı açılır. Adaylar, iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilir. Filtreleme özelliği sayesinde adaylar istediği sektördeki iş ilanlarını listeleyebilir.

Balıkesir Susurluk'ta part-time iş ilanları nelerdir?

Susurluk ilçesindeki firmalar tarafından tam zamanlı ve yarı zamanlı başlığı altında ilanlar açılır. Yarı zamanlı çalışmak isteyen kişiler, part-time iş ilanları başlığı altındaki seçenekleri değerlendirebilir. Hizmet sektöründen birçok firma part-time iş ilanları yayınlar. Adaylar, mağazaların satış ve pazarlama alanında part-time olarak çalışabilir. Ayrıca mağazaların depo ve mal tedarik bölümü için part-time iş ilanları açılır. Gıda hizmet sektöründe de part-time iş gücüne ihtiyaç duyulur. Restoranlarda ve kafelerde yarı zamanlı çalışan pek çok eleman bulunur. Bunun yanında saha elemanı olarak da çeşitli işletmelerde part-time çalışmak mümkündür.

Balıkesir Susurluk'ta hangi mühendislik branşları için iş ilanları bulunur?

Gıda ve sanayi alanında çeşitli iş imkanlarına ev sahipliği yapan Susurluk ilçesinde, mühendisler de kendilerine uygun iş alanları bulabilirler. Gıda mühendislerine uygun çok sayıda işletme Susurluk ilçesinde faaliyet gösterir. Bu kapsamda bölgede gıda kalite denetleme alanında gıda mühendisleri için iş ilanları bulunur. Bunun yanında otomotiv sanayinde iş alanları bulunan Susurluk ilçesinde, elektrik-elektronik mühendisleri için uygun iş imkanları vardır. Diğer yandan bölgedeki sanayi işletmelerinde çeşitli branşlardan mühendisler çalışabilir