keyboard_arrow_down
122

Beden Eğitimi Öğretmeni İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Beden Eğitimi Öğretmeni cancel
Rounded image
Spor Eğitmeni
AKEL TURİZM ORGANİZASYON GÜZELLİK MERKEZİ LTD. ŞTİ
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Beden Eğitimi Öğretmeni İş İlanları

Beden eğitimi öğretmeni olmak için, Üniversitelerin spor bilimleri fakültesinden mezun olmak gerekir. Bu fakültenin altında yer alan, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Antrenörlük, Spor Yöneticiliği, Egzersiz ve Spor Bilimleri, Rekreasyon, Engellilerde Egzersiz ve Spor Öğretmenliği bölümleri bulunur. Bu bölümlerden mezun olan kişiler, yetenek sınavına girer, başarılı olurlarsa Beden Eğitimi Öğretmeni olurlar. Beden Eğitimi Öğretmenliği iş imkanı oldukça geniştir. Özellikle günümüzde sayısı her geçen gün çoğalan spor salonu ve pilates merkezlerinde eğitmen olarak çalışabilirler. Tabi bunun için pilates, fitness veya hangi branşta eğitmenlik yapmak istiyorlarsa onların da eğitim ve geçerli sertifikalarını almaları gerekir. Beden eğitimi öğretmenliği bölümünü bitirmiş bir kişinin, sporun tüm dallarına adapte olması oldukça kolay olur.

Kariyer.net Beden Eğitimi Öğretmenliği iş ilanları nelerdir?

Kariyer.net, pek çok sektörde iş ilanları yayınlamaktadır. Adaylar, çalışmak istedikleri il, ilçe, pozisyon, firma özellikleri, net maaş aralığı gibi pek çok kriteri işaretleyerek Kariyer platformu üzerinden iş araması yapabilmektedir. Örneğin; Kocaeli ilinde çalışmak isteyen bir kişi, ‘’Kocaeli beden eğitimi öğretmeni iş ilanları’’ yazarak aratır ve sadece Kocaeli iline ait ilanları görüntüler. Farklı bir şehirde iş arıyorsa, o şehrin ismini yazarak aratır. (Örneğin; beden eğitimi öğretmeni iş ilanları Denizli) Bazı anaokullarında da Beden Eğitimi dersleri yapılmaktadır. ‘Anaokuluna Beden Eğitimi Öğretmeni aranıyor.’ Şeklinde ilanlar görmeniz de mümkündür. İstanbul’da çalışacak olan kişiler, genellikle oturdukları yere yakın konumda bulunan iş yerlerinde çalışmayı tercih ederler. İstanbul Anadolu yakasında oturan birisi ilk tercihte ‘Beden Eğitimi Öğretmeni iş ilanları İstanbul Anadolu yakası’ olarak ilanları tarar, istediği gibi bir sonuç alamaz ise Avrupa yakası ilanlarını incelemeye başlar.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanı sayfalarını inceleyebilir, arama kriterlerinize göre filtreleme yaparak aradığınız iş ilanını kolayca bulabilirsiniz.