Beden Eğitimi Öğretmeni İş İlanları

10 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Beden Eğitimi Öğretmeni

  Bahçeşehir Okulları A.Ş

  Adana,Afyon,Aksaray,Ankara,Antalya,Aydın,Balıkesir,Bartın,Batman,Burdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı,Çorum,Denizli,Diyarbakır ...

  20.09.2019

  Beden Eğitimi Öğretmeni

  Canada School

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  18.09.2019

  16.09.2019

  03.09.2019

  02.09.2019

  01.09.2019

  01.09.2019

  10.08.2019

  Beden Eğitimi Öğretmeni

  MUZİPO EĞİTİM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.A.Ş.

  Adana, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale ...

  04.01.2019

  Beden Eğitimi Öğretmeni İş İlanları

  Beden eğitimi öğretmeni olmak için, Üniversitelerin spor bilimleri fakültesinden mezun olmak gerekir. Bu fakültenin altında yer alan, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Antrenörlük, Spor Yöneticiliği, Egzersiz ve Spor Bilimleri, Rekreasyon, Engellilerde Egzersiz ve Spor Öğretmenliği bölümleri bulunur. Bu bölümlerden mezun olan kişiler, yetenek sınavına girer, başarılı olurlarsa Beden Eğitimi Öğretmeni olurlar. Beden Eğitimi Öğretmenliği iş imkanı oldukça geniştir. Özellikle günümüzde sayısı her geçen gün çoğalan spor salonu ve pilates merkezlerinde eğitmen olarak çalışabilirler. Tabi bunun için pilates, fitness veya hangi branşta eğitmenlik yapmak istiyorlarsa onların da eğitim ve geçerli sertifikalarını almaları gerekir. Beden eğitimi öğretmenliği bölümünü bitirmiş bir kişinin, sporun tüm dallarına adapte olması oldukça kolay olur.

  Kariyer.net Beden Eğitimi Öğretmenliği iş ilanları nelerdir?

  Kariyer.net, pek çok sektörde iş ilanları yayınlamaktadır. Adaylar, çalışmak istedikleri il, ilçe, pozisyon, firma özellikleri, net maaş aralığı gibi pek çok kriteri işaretleyerek Kariyer platformu üzerinden iş araması yapabilmektedir. Örneğin; Kocaeli ilinde çalışmak isteyen bir kişi, ‘’Kocaeli beden eğitimi öğretmeni iş ilanları’’ yazarak aratır ve sadece Kocaeli iline ait ilanları görüntüler. Farklı bir şehirde iş arıyorsa, o şehrin ismini yazarak aratır. (Örneğin; beden eğitimi öğretmeni iş ilanları Denizli) Bazı anaokullarında da Beden Eğitimi dersleri yapılmaktadır. ‘Anaokuluna Beden Eğitimi Öğretmeni aranıyor.’ Şeklinde ilanlar görmeniz de mümkündür. İstanbul’da çalışacak olan kişiler, genellikle oturdukları yere yakın konumda bulunan iş yerlerinde çalışmayı tercih ederler. İstanbul Anadolu yakasında oturan birisi ilk tercihte ‘Beden Eğitimi Öğretmeni iş ilanları İstanbul Anadolu yakası’ olarak ilanları tarar, istediği gibi bir sonuç alamaz ise Avrupa yakası ilanlarını incelemeye başlar.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanı sayfalarını inceleyebilir, arama kriterlerinize göre filtreleme yaparak aradığınız iş ilanını kolayca bulabilirsiniz.