247

Beyaz Eşyalar İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Beyaz Eşyalar cancel
Konveyör A.Ş.
Planlama Mühendisi
Konveyör A.Ş.
Manisa İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
GÜMÜŞDAĞ ELEKTRONİK SAN.TİC.AŞ
Montaj Bandı Sorumlusu
GÜMÜŞDAĞ ELEKTRONİK SAN.TİC.AŞ
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Sertur Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Planlama Uzmanı
Sertur Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Manisa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Tectone Teknoloji San. Tic. A.Ş (Awox)
Teknik Satın Alma Uzmanı
Tectone Teknoloji San. Tic. A.Ş (Awox)
Mersin İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Beyaz Eşyalar Sektörü İş İlanları

Beyaz eşya sektörü Türkiye’de oldukça gelişim gösteren sektörlerden. Türkiye’nin hem kendi beyaz eşya markalarının bulunması hem de diğer ülkelerden ithal beyaz eşya markalarına sahip olması sebebiyle, Türkiye’de beyaz eşya sektöründe çalışmak isteyenler için pek çok iş imkânı bulunur. Beyaz eşya sektörünün içerisinde hem beyaz eşya mağazalarında hem de beyaz eşya üretim merkezlerinde çalışmak mümkün. Türkiye’de de bu üretim merkezleri ve beyaz eşya mağazaları oldukça fazla olduğu için iş fırsatları oldukça fazla. Eğer sen de beyaz eşya sektöründe çalışmak istiyorsan ve bu sektörde hangi pozisyonda çalışabileceğini bilmiyorsan Kariyer.net üzerinden beyaz eşyalar sektörü iş ilanları inceleyebilirsin.

Beyaz Eşyalar Sektörü Çalışma Alanları

Beyaz eşya sektörü oldukça gelişmiş bir sektör olduğu için sınırları içerisinde pek çok iş imkânı bulunur. Eğer beyaz eşya sektöründe çalışmak istiyorsan ve bu sektörde nerelerde çalışabileceğini bilmiyorsan Kariyer.net üzerinde yayınlanan beyaz eşyalar sektörü eleman arayan firmaları inceleyebilirsin. Genel olarak;

  • Beyaz eşya üretim merkezleri, 
  • Fabrikalar, 
  • Beyaz eşya mağazaları, 
  • Beyaz eşya ithalat ve ihracatı gerçekleştiren firmalarda 

çalışma imkânı elde edebilirsin. Bu firmalar tarafından yayınlanan beyaz eşyalar sektörü iş ilanları bay ve bayan kategorisini değerlendirerek senin için uygun olan iş ilanına başvuru gerçekleştirebilirsin.

Beyaz Eşyalar Sektörü İlanlarının En Fazla Yayınlandığı Yerler

Beyaz eşyalar sektörü iş ilanları bayan ve bay kategorisi altında paylaşılan iş ilanlarını incelediğinde, pek çok iş imkânının bulunduğunu ve bu iş ilanlarının yoğunlaştığı şehirleri görmen mümkün. Genel bir değerlendirme gerçekleştirmek gerekirse, yayınlanmış iş ilanları da göz önünde bulundurulduğunda güncel beyaz eşyalar sektörü iş ilanlarının en çok İstanbul, Ankara, Eskişehir ve İzmir’de yoğunlaştığı görülür. Beyaz eşya üretim merkezlerinin en çok büyük şehirlerde bulunması sebebiyle büyük şehirlerde yoğunlaşan iş ilanları oldukça fazla olur. 

Beyaz Eşyalar Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olunması Gerekir?

Beyaz eşyalar sektöründe çalışmak için bazı özelliklere sahip olman gerekebilir. Ancak bu özelliklerin firmadan firmaya göre değişmesinin yanı sıra çalışacağın pozisyona göre de değişmesi olası.  Beyaz eşya sektöründe çalışmak için genel olarak; sorumluluk bilincine sahip, beyaz eşyalar konusunda deneyimli, beyaz eşya sorunlarını çözebilecek kadar tecrübeli olman beklenir.

Beyaz Eşyalar Sektöründe Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Beyaz eşya sektöründe çalışmanın avantajları da yine çalıştığın pozisyona göre değişim gösterebilir. Ancak genel bir ifadeyle beyaz eşya sektöründe full time ya da part time çalışma şansının olması, tüm şehirlerde iş imkânının bulunması, beyaz eşyalar sektörünün gelişmiş bir sektör olması beyaz eşya sektöründe çalışmanın avantajları arasında yer alır.  Beyaz eşyalar sektörü eleman arayan firmalara göre avantajlarda değişiklikler meydana gelebilir.

Beyaz Eşyalar Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Bölümden Mezun Olunmalı?

Beyaz eşyalar sektöründe çalışmak için herhangi bir bölümden mezun olman gerekmez. Eğer bu sektörde çalışmak istiyorsan mesleki tecrübenin olması ve yeterli teknik bilgilere sahip olman yeterli olur. Ancak bazı firmalar sertifika talebinde bulunabilir. Bu durumda beyaz eşya bakım ve onarım uzmanlığı sertifikası alabilir ve beyaz eşyalar sektöründe aktif olarak çalışabilirsin.

Beyaz Eşyalar Sektörü İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Güncel beyaz eşyalar sektörü iş ilanlarına başvuru gerçekleştirmek için Kariyer.net’i ziyaret etmelisin. Kariyer.net’e giriş yapman ve kişisel bilgilerini kullanarak hesap oluşturman durumunda, filtreleme özelliğinden yararlanarak beyaz eşyalar sektörü iş ilanlarının detaylarını inceleyebilirsin. İlanın üstüne tıkladığında karşına çıkan ‘başvur’ butonuna basarak işverenlere iş başvurunu iletebilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz eşya sektöründe part-time işler nelerdir?

Part time işleri görüntüleme için Kariyer.net filtrelerinden yararlanabilirsin. Beyaz eşya sektöründe montaj, taşıma ve üretim aşamaları bulunur. Bu aşamalardan hangisinde çalışmak istiyorsan aramaları kullanabilirsin. Kariyer.net iş fırsatlarını sana bildirerek önceden başvurmanı sağlar. Beyaz eşyaların üretim aşaması, fabrikalarda oluşur. Satış noktasına gelerek orada ürünün montajı tamamlanır. Beyaz eşya sektöründe teslimat alanında da iş bulmak mümkündür.

Beyaz eşya sektöründe lise mezunları için iş var mı?

Beyaz eşya sektöründe eğitim seviyesi kısıtlaması yoktur. Beyaz eşya sektöründe montaj ve teslimat kolunda çalışan adaylar ilköğretim mezunu olarak da iş bulabilir. Kariyer.net üzerinden beyaz eşya sektörünün hedeflediği çalışan profili görülebilir. Gerekli özelliklere dikkat ederek, beyaz eşya sektöründe kariyer yapabilirsin. Beyaz eşya sektöründe montaj elemanı olarak çalışanların, uygulamalı okullardan ve meslek yüksek okullarından mezun olması istenir.

Beyaz eşya sektöründe eleman pozisyonunda ne tür işlerde çalışılabilir?

Beyaz eşya sektöründe eleman pozisyonunda Karriyer.net üzerinde yayınlanan ilanlar şu şekildedir; e ticaret elemanı, forklift operatörü, elektrik bakım teknisyeni, elektrik üretim operatörü, tv sunucusu, üretim elemanı, outleet mağaza satış elemanı, kalıphane elemanı, kalite kontrol teknisyeni, mağaza satış elemanı, elektrik bakım teknisyeni, gibi iş imkanları bulunur. Sana uygun iş ilanını seçerek başvuru yapabilirsin. Kariyer.net üzerinde sol köşede bulunan filtreleme seçenekleri ile sana uygun olan seçenekleri seçerek iş imkanlarını görüntüleyebilirsin.

Beyaz eşya sektörünün geliştiği iller hangileridir?

Beyaz eşya sektörünün geliştiği iller arasında Bursa bulunur. Bursa, fabrikaları ile gelişmiş bir şehirdir. Beyaz eşya sektöründe kariyer hedefliyorlar İzmir, Bursa, Çanakkale ve İstanbul gibi illeri tercih edebilirsin. Ana dağıtım bölgeleri olarak Ankara'da beyaz eşya sektörünün içerisindedir. Kariyer.net ile kendine uygun olan il içerisinde beyaz eşya işi yapabilirsin. Beyaz eşya sektörünün tüm aşamalarında görev alarak, tecrübe kazanabilirsin.

notifications İş Alarmı kur