keyboard_arrow_down
20

Bilgisayar Öğretmeni İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Bilgisayar Öğretmeni cancel
Final Okulları- Çengelköy

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Final Okulları- Çengelköy
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
22 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Bilgisayar Öğretmeni İş İlanları

Bilgisayar öğretmeni, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, yetişkin ve öğrencilere bilgisayar eğitimi veren kişidir. Bilgisayar öğretmeni, eğitimini vereceği konuyu, eğitim verdiği kitlenin yaş ve bilgi seviyesine göre anlatır. Öğrencilerin, bilgisayara olan yatkınlığı ve gelişimlerini takip eder, gerekli durumlarda önlemler alır. Teknolojik gelişmeleri izler, yenilikler hakkında devamlı kendini geliştirir ve öğrencilerine aktarır. Bilgisayar öğretmeni olacak kişilerin, akademik yeteneğe sahip, yenilikleri takip eden, empati kurabilen, girişimci ruhlu, dikkatli, sabırlı, matematiği seven ve mantıklı düşünme becerisi olması, mesleki başarısı açısından önemlidir. Bilişim teknolojileri öğretmeni iş ilanları, Kariyer.net üzerinden takip edilebilir.

Bilgisayar öğretmeni ek iş olarak neler yapabilir?

Bilgisayar öğretmenleri, kendilerini geliştirdikleri konularda çalışabilir, bir yazılım yapabilir, bir yazılım ekibinin parçası olabilir veya mobil uygulama geliştirebilir. Bunları bir kurumda yapabileceği gibi bireysel olarak da yapabilir. Bilgisayar öğretmeni arayan kolejler, Kariyer.net üzerinden listelenerek başvuru yapılabilir.

Bilgisayar öğretmeni maaşları ne kadardır?

Devlet memuru olan bilgisayar öğretmenleri, belirli bir skala dahilinde maaş alır. Maaş zamları da bu skala dahilinde gerçekleşir. Terfi etmeleri için gerekli olan kurallar belirgindir, ancak özel çalışan bilgisayar öğretmenlerinin maaşları ya da aldıkları ücret, öğretmenin yetkinliği, bilgisi ve daha pek çok faktöre göre değişkenlik gösterir.

Kariyer.net bilişim teknolojileri iş ilanları ve başvuru süreci nasıl olur?

Bilişim teknolojileri konusunda öğretmen veya elemana ihtiyaç duyan firmalar, Kariyer.net aracılığıyla ilanlarını yayınlarlar. Belirli bir süre açık kalan bu ilana pek çok başvuru gelir. Firmalar, gelen başvuruları, özgeçmişlerini inceleyerek değerlendirir ve uygun buldukları adayları genel olarak mülakata davet ederler. Mülakattan sonra işleyen süreç, her firmaya göre değişkenlik göstermektedir.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, birkaç kolay adımda CV’nizi oluşturup Kariyer.net iş ilanlarına başvurabilirsiniz.