Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
295

Bolu İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Bolu cancel
DENTAŞ KAĞIT SANAYİ A.Ş.

Bölge Satış Temsilcisi

DENTAŞ KAĞIT SANAYİ A.Ş.
Adana +21 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Teknorot Otomotiv Ürünleri San.ve Tic.A.Ş.

Yapısal Analiz Mühendisi

Teknorot Otomotiv Ürünleri San.ve Tic.A.Ş.
Düzce +4 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bolu İş İlanları

Topraklarının %55'i ormanlarla kaplı olan Bolu, Batı Karadeniz bölgesinin denize kıyısı olmayan ama akarsu ve gölleriyle ünlü şehridir. Başta Abant gölü olmak üzere irili ufaklı pek çok göl ve çaya ev sahipliği yapan ilin her yanı yemyeşil doğal güzelliklerle bezelidir.

Turizm, Sanayi ve Tarımsal Üretim Bir Arada

Turizm gelirleri oldukça yüksek olan ilde, ormancılık ve orman ürünleri, topraktan elde edilen tarımsal ürünler, hayvancılıktan elde edilen tereyağ, peynir, keş, yoğurt gibi çeşitli süt ürünleri de halkın geçim kaynaklarıdır. Bolu ekonomisinin %37'si tarıma dayalıdır. Son yıllardaki artışlarla yaklaşık % 22 oranında sanayi üretimi, %40 civarında ise hizmet sektörü ağırlığı vardır. Sağlık, finans, eğitim, hukuk, temizlik, konaklama ve turizm gelirleri hizmet alanına dahildir. Göllerin yakınında ve Kartalkaya Kayak Merkezi civarında çok sayıda otel, motel, pansiyon, cafe, restoran işletmeleri bulunmaktadır. Gelen ziyaretçiler için hediyelik eşya ve yörenin tarımsal ürünlerinin perakende satışı, geliştirilmekte olan bir başka gelir kaynağıdır.

Bolu iş ilanları güncel durumda mobilya ustası, mimar, satış pazarlama takım lideri, gıdada aktif satış elemanı, giyim mağazası satış danışmanı, otel için teknik müdür adayları aranmaktadır. Daha çok satış ile ilgili ilanlar ön plandadır. Mücevher mağaza satış danışmanı, bölge satış yöneticisi arayan firma bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Endüstri ve üretim sektöründe de Bolu iş ilanları bulabilirsiniz. Mekanik bakım operatörü, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, yarı zamanlı elektrik mühendisi adayları arayan girişimcilerin yanı sıra yazılım uzmanı arayan otomotiv firmaları da vardır.

Güncel İlanların Olduğu Şehir

Bolu, İstanbul Ankara kara yolu üzerinde bulunan, hem Anadolu'dan hem de İstanbul'dan kolayca ulaşım sağlanan bir kenttir. Hava ve deniz ulaşımı olmamasına rağmen kara yoluyla yeterli ve sıkıntısız ulaşım mümkündür. Komşu iller, Düzce, Zonguldak veya Karabük'te ikamet eden adaylar için de Bolu'da uygun işler bulunabilir. Refah seviyesi ve büyüme hızı yurt geneline göre yüksek olan Bolu, 2011 verilerine göre sosyo ekonomik düzeyi bakımından Türkiye'deki 11. il olarak ilan edilmiştir. Bolu iş ilanları 2018 olarak takip edildiğinde faydalı sonuçlar verebilmektedir. Siz de Bolu iş ilanları sayfasını izleyerek kendinize uygun olan pozisyonları değerlendirebilir, rahat koşullarda yaşamaya başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bolu iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Bolu iş ilanlarına başvurmak için ilk olarak yapman gereken; üye girişi yapmaktır. Eğer bir üyeliğin yoksa işe, onu oluşturarak başlamalısın. Üyeliğini oluşturduktan sonra özgeçmişini eksiksiz doldurduğundan da eminsen, "Bolu" iş ilanlarını incelemeye başlayabilirsin. Aradığın ilanı bulduğunda tek yapman gereken ilan sayfasında yer alan "Başvur" butonuna tıklamaktır.

Bolu'da kendime uygun işi nasıl bulabilirim?

Bolu'da kendine uygun işi bulabilmek için; sayfanın solunda yer alan filtreleme seçeneklerini kullanman gerekir. Senin aradığın türde ilanları ararken, sektör, çalışma şekli gibi özellikleri filtreleyebilirsin. Kriterlerine uygun olduğun Bolu iş ilanlarını bulmak için de yapman gereken; yine sayfanın solundan bulunan "iş tecrübesi" ve "eğitim" gibi kısımlar ile kendi özelliklerini filtrelemektir.

Bolu iş ilanları en çok hangi ilçededir?

Bolu iş ilanları diğer birçok şehirde olduğu gibi en çok "merkez" ilçede yer alır. Elbette ilçe dağılımı sık sık değişir. Bu yüzden güncel listeye göz atman önerilir. Sayfanın solunda yer alan; "Ülke - şehir - ilçe" kısmından ilçe listesine ulaşabilirsin. İlan sayısına göre; çoktan aza doğru sıralanmış olan ilçe listesinde, en çok ilan içerenleri en üstte bulabilirsin.

Bolu güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Kariyer.net üzerinden Bolu güncel iş ilanlarını görüntülemek için yapman gereken; ilanları zaman bakımından filtrelemektir. Sayfanın solunda yer alan "Tarih" kısmından ilanları saat veya gün olarak filtrelemen mümkündür. Dilersen son bir haftanın Bolu iş ilanlarını dilersen de son 3 saatin Bolu iş ilanlarını görüntüleyebilirsin.