153

Bursa Bakım / Onarım İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Bakım / Onarım cancel
Bursa cancel
Safran Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Tic. Ltd
Elektrik Bakım Teknikeri
Safran Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Tic. Ltd
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Burpol Polimer Plastik San.Tic.A.Ş.
Bakım Personeli
Burpol Polimer Plastik San.Tic.A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Bosch
Elektronik Bakım Teknisyeni
Bosch
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün

İlanları konuma göre filtrele!

ELSİ ELEKTRİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.
Bakım Şefi
ELSİ ELEKTRİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Kaçar Tekstil
Makine Bakım Ustası
Kaçar Tekstil
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bursa Bakım / Onarım Sektörü İş İlanları

Hem sanayi hem de turizm açısından geniş iş imkanlarına sahip şehirlerden biri olan Bursa, özellikle kış mevsiminde Uludağ Kayak Merkezi ile insanların ilgi odağı haline geldi. Doğal güzellikleri ile insanları büyüleyen şehir, her mevsim yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapar. Turizm ve sanayinin yanı sıra tarım ve tarıma dayalı bir ekonomiye sahip olan Bursa, organize sanayi bölgeleri ile de pek çok iş fırsatı sunar. Bursa bünyesinde pek çok sektörde istihdam alanı bulundurur. Bahsedilen bu sektörlerden birisi de bakım onarım sektörü. Bakım onarım sektörü rutin olarak bakım işlerini yürütür ve ekipman hatalarını onarır. Arıza kaynaklarını tespit eder, yeni parça monte etmek ve ekipmanın doğru şekilde çalıştığından emin olmak için çalışmalar yürütür. Sen de bu sektörde çalışmak istersen Kariyer.net'ten Bursa bakım onarım iş ilanları sayfasından sana uygun iş ilanlarını inceleyebilirsin. 

Bursa Bakım Onarım Sektöründe Çalışanların Görev ve Sorumlulukları

Bakım ve onarım sektörünün; otomotiv,  tekstil, enerji gibi pek çok sektörde çalışma imkanı bulunur.  Bu sektörde çalışanların belirli görev ve sorumlulukları bulunur. Bu görev ve sorumluluklardan bahsedecek olursak; 

 • Öncelikle adaylar iş verimini arttırmak için mevcut makineleri geliştirir. 
 • Firma için gerekli olabilecek yeni makineleri ilgili birimlerden talep ederler. 
 • Ekipmanı kalibre etmek de adayların görev ve sorumluluğu arasında sayılabilir. 
 • Bunun dışında adaylar parçaların revizyon ve değişimini yaparlar ve kalite denetimini yürütürler.  

Sen de Bursa'da bakım onarım sektöründe çalışmak istersen Kariyer.net üzerinden güncel Bursa bakım onarım iş ilanları sayfasını inceleyerek sana uygun iş imkanı elde edebilirsin.

Bursa Bakım Onarım Elemanında Bulunması Gereken Özellikler

Bursa'da bakım onarım sektöründe çalışmak isteyen adaylarda bulunması gereken belirli özellikler bulunur: 

 • Öncelikle bu sektörde çalışmak isteyen adayların, bütçe yönetme,  tedarikçilerle bağlantı kurma gibi organizasyonel görevleri gerçekleştirmesi gerekir. 
 • Bu adayların acil durumlarda sakin kalıp etkili karar verebilme özelliğine sahip olması gerekir. 
 • Ayrıca ekip yönetim ve motivasyonunu sağlayabilecek liderlik özelliğine sahip olması gereken özellikler arasında bulunur.
 • Bu sektörde çalışan adayların her seviyedeki çalışanla iletişim kurabilmesi gerekir.  
 • Bunların dışında zaman yönetimini gerçekleştirebilen eleman özelliğine sahip olması gerekir. 
 • Aynı zamanda bu sektördeki adayların iletişim becerilerinin yüksek olması ve sosyal ilişkilerinin iyi olması gerekir. 
 • Çoğu işveren Bursa bakım onarım iş ilanları bay ilanlarına başburu yapan erkeklerin askerlik engelinin bulunmamasını tercih eder.

Sen de bu sektörde çalışmak istersen Kariyer.net'ten yayınlanan iş ilanlarını inceleme fırsatı bulabilirsin. Ayrıca Bursa bakım onarım iş ilanları bayan ya da erkek olarak yayınlanmış iş ilanlarını da inceleyebilirsin. 

Bursa bakım onarım elemanı olmak için tecrübe şart mıdır?

Bursa'da bakım onarım birçok farklı sektörde adaylara iş fırsatı sunar. Otomotiv,  tekstil,  enerji, sanayi gibi değişik sektörlerde iş fırsatı bulunur. Belirlenen sektörlerde çalışmak için tecrübe şartı olup olmadığını firmalar yayınladıkları iş ilanlarında belirtir.  Bazı firmalar adaylarda belirli bir tecrübe ararken bazı firmalar bunun tersini belirtir.  Sen de sana uygun iş imkanlarına ulaşmak için Bursa bakım onarım eleman arayan firmalar sayfasında bulunan iş ilanlarını inceleyebilirsin. 

Bursa'da bakım onarım sektörü hangi alanlarda yoğunlaşır?

Bursa'da bakım onarım birçok farklı sektörde iş imkanı bulundurur. Sanayi, tekstil, enerji, elektrik,  otomotiv gibi pek çok değişik sektörde insanlara iş imkanı sunar. Adaylar kendilerine uygun sektörde iş imkanı bulabilirler. Sen de Bursa'da bakım onarım sektöründe çalışmak istersen Kariyer.net'ten güncel iş ilanlarına ulaşarak başvurunu yapabilirsin. 

Bursa'da bakım onarım sektöründe çalışan adaylar ne kadar maaş alır?

Bursa'da bakım onarım sektöründe çalışan adayların aldıkları maaş konusunda net bir bilgiye ulaşmak mümkün değil.  Adayların maaşı firmalar tarafından belirlenir. İş tecrübesi, kıdemli çalışan olup olmaması ve iş yapış şekline göre maaşlar değişiklik gösterebilir. Adaylar kendilerine uygun kriterlerdeki iş ilanlarını inceleyerek iş fırsatı bulabilirler. İlanlarda maaş bilgisi bulunmuyorsa Kariyer.net’in firmaya soru sorma özelliğini kullanarak bilgi alabilirsin.

Bursa'da bakım onarım sektöründe çalışmak için iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Bursa'da bakım onarım sektöründe çalışmak isteyen adayların iş ilanlarına ulaşması oldukça kolay.  Yapman gereken sadece Kariyer.net'i ziyaret ederek sana uygun iş ilanlarına göz atmak. Site üzerindeki arama çubuğuna çalışmak istediğin şehir ve alanı yazabilir, filtreleri kullanarak ilanları kendi özelinde şekillendirebilirsin. Sen de Bursa'da bakım onarım sektöründe çalışmak istersen Kariyer.net'ten iş ilanlarına ulaşabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa'da bakım / onarım sektöründe hangi mühendislik branşları için iş imkanı var?

Bursa’da bakım/ onarım sektörü içinde özellikle onarım mühendisleri ve bakım mühendisleri için birçok iş imkanı bulunuyor. Birbirinden farklı branşlarda ve sektörlerde iş imkânı bulabilen bu mühendisler özellikle sağlık, süt ürünleri üretimi gibi gıda üretimi branşlarında, plastik sanayi içinde iş imkânı buluyor. Otomasyon ve otomobil sanayi içinde bakım ve onarım mühendisi olarak müdür ve benzeri branşlarda istihdam edilen mühendisler farklı branşlarda istihdam ediliyor. Özellikle bu sektör içinde endüstri mühendislerinin bakım mühendisi ve onarım mühendisi branşları için farklı iş imkânları bulunuyor.

Bursa'da bakım / onarım sektöründe lise mezunları için ne tür işler var?

Bursa’da bakım/ onarım sektörü içinde özellikle lise mezunları için mühendislik dışında teknisyen, asistan, sef ve operatör pozisyonlarında iş imkanları bulunuyor. Lise mezunları ve teknik ya da meslek lisesi mezunu olan kişiler bakım/ onarım sektörü içinde mühendislerle birlikte ekip olarak bakım ve onarım teknisyeni olarak ya da asistan olarak istihdam ediliyor. Mühendislerin yanında çalışan ve onlara bakım ve onarım sürecinde yardım ederek gerektiğinde alanda yani sahada görevlendirilen lise mezunu teknisyenler işin özellikle saha kısmında aktif görev alıyorlar.

Bursa'da bakım / onarım sektöründe ilköğretim mezunları için iş olanakları nasıldır?

Bursa’da bakım/ onarım sektöründe ilköğretim mezunları için iş olanakları genellikle saha çalışmaları ve birimleri içinde yer alıyor. İlköğretim mezunları genellikle Bursa’da bakım/ onarım sektörünün alt düzey işlerinde ya da ustalık gerektiren işlerinde usta, şef gibi görevlerde istihdam ediliyor. İlköğretim mezunları genellikle bakım operatörü, servis teknisyeni gibi pozisyonlarda sahada servis ve teknik destek verme işlerinde çalışıyor. Bakım teknisyeni olarak istihdam edilen ilköğretim mezunları genellikle firmaların müşterilerine sağladığı rutin bakım işlemlerinde görev yapıyor.

Bursa'da bakım / onarım sektöründe hangi departmanlarda istihdam sağlanır?

Bursa’da bakım/ onarım sektöründe genellikle teknik servis, bakım servisi, operasyon operatörü, bakım mühendisi, onarım mühendisi, proje teknisyeni ve mekanik bakım operatörü gibi departmanlarda istihdam ediliyor. Genellikle saha ve proje oluşturma departmanlarında istihdam edilen çalışanlar kendi içinde farklı pozisyonlarda da çalıştırılıyor. Bakım/ onarım sektörü ofis ve saha ayağı olan bir sektör olması nedeni ile bu departmanlarda istihdam edilmek üzere birçok iş ilanı veriliyor. Özellikle eğitim ve tecrübeye göre bu departmanlardan hangisinde istihdam edileceğiniz belirleniyor.

notifications İş Alarmı kur