Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
76

Bursa Bilişim İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Bilişim cancel
Bursa cancel
Egebimtes Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Proje Yöneticisi / Yönetmeni

Egebimtes Bilgi Teknolojileri A.Ş.
İstanbul (Tümü), Bursa
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş.

Teknoloji Danışmanı

Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş.
İstanbul (Tümü) +64 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa bilişim sektörü iş ilanlarına hangi meslek mensupları başvurabilir?

Bursa bilişim sektöründeki iş ilanları farklı meslek grupları için iş olanağı sunar. Meslekler alım yapılacak departmana göre farklılık gösterir. Bilişim sektöründe bilgi teknolojileri (IT) departmanı için bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu olma şartı aranırken, proje departmanı için endüstri, makine, bilgisayar mühendisliği veya bilgisayar programcılığı bölümü mezunu olma şartı da aranabilir. Bu sebeple bilgi teknolojileri departmanında çalışmak için bilgisayar veya yazılım mühendisliği bölümü mezunları için iş ilanlarına göz atabilirsin. Satın alma departmanında çalışmak için de iktisat ve işletme fakültelerinden mezun olma şartı aranabilir.

Bursa bilişim sekrörü iş ilanlarında stajyer pozisyonunda alımlar var mı?

Bursa bilişim sektöründe verilen iş ilanlarında farklı çalışma şekilleri yer alabilir. Verilen iş ilanlarında part-time çalışma şekline sahip seçenekler bulunabilir. Part-time çalışma şekli, tam zamanlı çalışma şekline kıyasla haftanın belirli günlerinde ya da belirli saatlerde çalışılan istihdam şeklidir. Üniversite veya lise öğrencisiysen part-time çalışma ilanlarını değerlendirebilirsin.

Bursa bilişim sektörü iş ilanlarında adaylarda yabancı dil kriteri aranır mı?

Bursa ilinde bilişim sektöründe verilen iş ilanlarında adaylarda farklı kriterler aranır. Bu kriterlerden biri de adayların yabancı dil bilgisine sahip olmasıdır. Şirketin çalışma prensibine göre aranan yabancı dil kriteri de farklılık gösterir. İlanlarda İngilizce veya Almanca dil bilgisi arayan kurumlar yer alabilir. Analiz ve araştırma departmanında ve kalite departmanında yabancı dil bilgisi istenir. Ayrıca bu sektörde başvuracağın iş ilanlarında İngilizce dil bilgisine sahip olman firmalar tarafından tercih edilmeni sağlar.

Bursa bilişim sektöründe işçi ve mavi yaka iş ilanları nelerdir?

Bursa bilişim sektöründe ki iş ilanlarında birçok seviyede iş ilanları bulunur. Bursa ilinin konumuna ve Bursa'daki bilişim sektörünün gelişme seviyesine bağlı olarak bu pozisyonlar çeşitlilik gösterir. Bu pozisyonlar arasında işçi ve mavi yaka pozisyonunda açılan iş ilanları da yer alır. Saha elemanı, bakım onarım uzmanı, misafir ilişkileri sorumlusu, market elemanı, alt yapı saha teknisyeni işçi ve mavi yaka pozisyonunda açılan iş ilanlarından sadece bazılarıdır. Sen de bilişim sektöründe bu pozisyondaki iş ilanlarına ulaşmak ve ilanlar hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için kariyer.net sayfasını ziyaret edebilirsin.