Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
53

Bursa Sekreter İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Sekreter cancel
Bursa cancel
MAYFIL TEKSTIL SAN. ve TIC. PAZ. A.S.

Sekreter

MAYFIL TEKSTIL SAN. ve TIC. PAZ. A.S.
Bursa
İlk başvuranlardan ol!
Yeni
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş

Factory Assistant

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş
Bursa
Tam zamanlı
8 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa sekreter iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler nelerdir?

Genel iş akışı içerisinde veya belirli bir pozisyona özel hizmet sunan sekreterler; gelen telefonları cevaplama, dijital haberleşmeleri sağlama, genel ofis düzeni ve konuk ağırlama gibi görevlerden sorumludur. Bu kapsamda Bursa sekreter iş ilanları birtakım kriterler ile adayların karşısına çıkar. Sekreter adaylarının kullanılan araç gereçler ve bilgisayar programları hakkında bilgi sahibi olması beklenir. Etkili iletişim becerisine sahip, güler yüzlü ve analitik düşünebilen adaylar bu pozisyon için tercih edilir. Ayrıca sekreterlerin kişisel bakıma ve hijyen kurallarına özen göstermesi talep edilir.

Bursa sekreter iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Bursa sekreter iş ilanları seçeneklerine Kariyer.net'ten ulaşılabilir. Çeşitli sektörlerden pek çok firma sekreter iş ilanı açar. Adaylar, kendilerine uygun iş ilanlarını Kariyer.net'in filtreleme özelliği sayesinde listeleyebilir. Ayrıca bu alanda açılan yeni ilanlardan haberdar olmak için iş alarmı oluşturma özelliği kullanılabilir.

Bursa sekreter iş ilanları hangi sektörleri kapsar?

Ofis içi düzen kadar kıdemli pozisyonlarda çalışan kişilerin iş verimi açısından da önemli olan sekreterlik, pek çok sektörde ihtiyaçtır. Büyük ölçekli üretim tesisleri, holdingler, hastaneler, eğitim kurumları ve oteller bünyelerinde birden fazla sekreter çalıştırır. Orta ölçekli hizmet sunan gayrimenkul, emlak ve inşaat şirketleri de sekreter pozisyonunda görev alabilecek kişilere ihtiyaç duyar.

Bursa sekreter iş ilanlarında lise mezunları için alımlar var mı?

Belirli dalda uzman sekreter arayan firmalar için özel bölüm diploması önemli olsa da özel unvan gerektirmeyen tüm sekreterlik pozisyonları, lise mezunları için uygundur. Bu noktada önemli olan eğitim belgesinden ziyade bilgi ve yetenek düzeyidir. İş ilanlarında; muhasebe, MS Office, veya sosyal medya kullanımı gibi spesifik alanlarla ilgili bilgi ve beceri talep edilebilir.