Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
257

Bursa Tekstil İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Tekstil cancel
Bursa cancel
Colin's

Kasiyer (Bursa Anatolium)

Colin's
Bursa
Tam zamanlı
25 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
RBKaresi Tekstil A.Ş.

Makine Teknisyeni

RBKaresi Tekstil A.Ş.
Bursa
Tam zamanlı
13 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 11 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Bursa Tekstil İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Yeni Mezun İş İlanları , Ankara Akyurt İş İlanları , İzmir Çiğli İş İlanları , Muhasebe İş İlanları , İzmir Stajyer İş İlanları

Bursa Tekstil İş İlanları

Tekstil sektöründe irili ufaklı pek çok üretim tesisi barındıran Bursa, bilindiği gibi ipekli kumaşları ile meşhurdur. Bölgede pek çok hazır giyim, tekstil ve kumaş imalatçısı bulunur. Tekstil sektörü kumaşların dokunması, işlenerek ürün haline gelmesine kadar geniş bir alanı kapsar. Ürün olarak piyasaya sunulan işlenmiş kumaşlar, hazır giyim veya konfeksiyon olarak adlandırılırlar. Kariyer.net Bursa tekstil iş ilanları hakkında bilgi edinmek isterseniz, Bursa için açılmış olan iş ilanı sayfalarını inceleyebilirsiniz. Tekstil imalatında kullanılan pek çok makine vardır. Bu makineler, makine personelleri tarafından kullanılırlar. Çoğunlukla elektronik ve bilgisayarlı sistemle çalışan tekstil makinelerinin işleyebilmesi için insana da ihtiyaç vardır. Bursa tekstil makineci iş ilanları bu makineleri kullanacak olan personel arayışı olan üretim firmaları tarafından verilmektedir.

Bursa’nın tekstilcileriyle ünlü Vişne Caddesi’nde pek çok irili ufaklı hazır giyim, konfeksiyon ve tekstil üretim şirketi vardır. Bursa Vişne Caddesi tekstil iş ilanları, yine iş arayan adaylar tarafından sıklıkla takip edilmektedir. Vişne Caddesi, tekstil firmalarının yoğun olduğu bir caddedir.

Bursa vasıfsız iş ilanları bakımından da iş fırsatı sunar mı?

Vasıfsız, kelime anlamıyla, belirli bir konuda özel iş bilgisi ve eğitimi olmayan personelleri ifade eder. Vasıflı ise belirli bir konuda iş bilgisi ve eğitimi olan kişilerdir. Üretim tesislerinde çalıştırılmak üzere hem vasıflı hem de vasıfsız işçilere ihtiyaç duyulmaktadır. Siz de ‘’Bursa tekstil konfeksiyon iş ilanları’’ konusunda araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net Bursa iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, profesyonel öz geçmişinizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, iş ilanlarını değerlendiren uzmanlar, CV’lerin profesyonel şekilde hazırlanmış olmasına önem vermektedir. Kariyer.net ile hiçbir grafik tasarım programını öğrenmenize gerek kalmadan, kolayca profesyonel CV oluşturabilirsiniz.