182

Bursa Tekstil İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Tekstil cancel
Bursa cancel
Penelope Dokuma Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Müşteri Temsilcisi
Penelope Dokuma Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Penelope Dokuma Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Elemanı
Penelope Dokuma Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
jikko baby
Bebek Çocuk Moda Tasarımcısı
jikko baby
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

ALTUN TEKSTİL
Müşteri Temsilcisi
ALTUN TEKSTİL
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
COLİNS
Satış Danışmanı (Bursa Korupark)
COLİNS
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bursa Tekstil İş İlanları

2016 Dünya yaşanılabilir şehirler listesinde üst sıralarda bulunan Bursa, tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeker. Bursa’da yer alan Uludağ, şehrin turizm alanında gelişmesini sağlar. Ekonomik açıdan bakıldığında Türkiye’nin en gelişmiş illeri arasında yer alan Bursa, Marmara Bölgesi’nde yer alır. Türkiye’nin en önemli sanayi şehirlerinden biri olma niteliğine de sahip. Bursa çoğu alanda gelişmiş olsa da tekstil sektörü şehir için büyük önem taşır. Şehirde tekstil sektörünün gelişmesi çok eski zamanlara dayanır. M.S. 550 yılında eski dönemlerin en kaliteli ham maddelerinden biri olan ipeğin Çin dışında bir yerde üretilmesi ilk defa Bursa’da gerçekleşmiş. Günümüzde de Bursa tekstil sektörü alanında öncü faaliyetler yürütür ve tekstil alanında birçok elemana iş imkanı sağlar. Bursa tekstil sektörü eleman arayan firmalar sık sık yeni iş ilanları açarlar. 

Bursa Tekstil Sektörü İş İlanları Hangi Meslekleri Kapsar?

Bursa tekstil iş ilanları dokuma ustası, konfeksiyon paketleme elemanı ve satış danışmanı gibi farklı meslek gruplarından insanlara iş imkanı sunar. Tekstil fabrikalarında üretim aşamasında yer alacak elemanlara ihtiyaç duyulur. Üretilen ürünlerin denetlemesini yapması için kalite kontrol uzmanlarından yardım alınır. Tekstil ürünlerinin pazarlanması alanında ise pazarlama uzmanları ve satış görevlileri etkili rol oynar. Ayrıca fabrikada müdür, güvenlik ve mühendis gibi farklı meslek grubuna dahil olan kişilere de ihtiyaç olur. Bursa’da tekstil iş ilanları geniş bir meslek grubunu kapsadığı için kendine uygun bir iş bulabilirsin. Kariyer.net üzerinden Bursa tekstil iş ilanı veren firmaların açtığı ilanlara bakarak çalışmak istediğin pozisyon için başvuruda bulunup yeni bir iş edinebilirsin. 

Bursa Tekstil Sektörü İş İlanları Hangi Noktalara Dikkat Eder?

Bursa tekstil iş ilanları yeni iş bulmak isteyen kişilere çalışma imkanı sunar. Bursa tekstil sektörü iş ilanları geniş bir yelpazeye sahip olduğu için işe alım yapılan pozisyona göre aranan nitelikler farklılık gösterebilir. Ancak Bursa tekstil iş ilanları yeni adaylarda temel olarak şu niteliklerin bulunmasını bekler:

  • Adayın tekstil sektöründe kariyer hedefinin bulunması
  • Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması
  • Tercihen adayın en az lise mezunu olması
  • Adayın tekstil sektöründe yer alan makineleri ve aletleri kullanabilecek el becerisinin bulunması
  • Adayın insan ilişkilerinin kuvvetli olması ve çalışma arkadaşları ile sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi
  • Mühendislik gibi alanlarda adayın ilgili bölümle alakalı bir diplomasının bulunması

Bursa tekstil sektöründe iş bulabilir miyim?

Kariyer.net’teki Bursa iş ilanları arasında tekstil sektörüne ait ilanlar büyük bir yer kaplar. Bursa tekstil iş ilanları bayan ve baylar için birçok pozisyonda iş imkanları sunar. Bu yüzden tekstil sektöründe çalışmak istiyorsan rahat bir şekilde iş bulabilirsin. Çalışmak istediğin pozisyonu belirleyip o pozisyonla alakalı tekstil sektöründe açılmış ilanlara bakarsan iş sahibi olabilirsin.

Tekstil sektöründe çalışma koşulları nasıl?

Bursa tekstil sektörü eleman arayanlar sık sık yeni iş ilanı verir. Verdikleri ilanlarda çalışma koşullarına dair bir bölüm bulunur. İlanları inceleyerek tekstil sektörünün çalışma koşulları hakkında fikir edinebilirsin. Eğer ilanda çalışma koşullarına dair yeterli bilgi yer almıyorsa Kariyer.net’in soru sorma özelliği saysinde firma ile iletişime geçerek başvurmak istediğin pozisyonun çalışma koşulları hakkında  bilgi sahibi olabilirsin. 

Tekstil sektöründe kendime nasıl iş bulurum?

Tekstil sektöründe kendine bir yer edinmek istiyorsan yeni açılan iş ilanlarına başvuruda bulunmalısın. Kariyer.net’in güncel Bursa tekstil iş ilanları kısmını sık sık ziyaret ederek en yeni ilanlara ulaşabilirsin. Ne kadar çok ilana başvuru yaparsan işe alınma şansın da aynı miktarda artar. Ancak başvuru yaptığın ilanın niteliklerine ve beklentilerine uygun olduğundan emin olmalısın.

Tekstil sektöründeki elemanlar vardiyalı mı çalışır?

Bazı sektörlerde sürekli çalışılması gerektiği için vardiyalı çalışma düzeni uygulanır. Tekstil sektöründe de vardiyalı çalışma sistemini benimseyen firmalar bulunur. Eğer firma vardiyalı çalışacak eleman arıyorsa bunu Bursa tekstil iş ilanları yeni işleri içerisinde belirtir. Bununla alakalı bir bilgi yer almıyorsa firmaya soru sorarak bilgi edinebilirsin. Eğer vardiyalı çalışacağın bir iş arıyorsan tekstil sektörü vardiyalı eleman gibi aramalar yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tekstil sektörü iş ilanları en çok hangi şehirdedir?

Ülkemizde tekstil sektörü birçok ilde gelişmişlik göstermekle beraber, bu konuyu iş arayışındaki bireyle namına en kusursuz olarak ortaya çıkaran sistem, Kariyer.net sitesinde bulunmaktadır. İş arayan bireyler, tekstil sektörüne dönük taramalarında önce Kariyer.net sitesine kaydolup peşinden site üzerinde öz geçmişlerini hazırlamalıdır. Sonrasında iş arama sayfasına gelip sol menüdeki filtrelemeleri kullanarak istedikleri ilana hemen ulaşabilirler. 

Popüler Bursa tekstil sektörü iş ilanları nelerdir?

Bursa’daki tekstil sektörünün en popüler iş ilanlarına ulaşmak Kariyer.net sitesi sayesinde çok kolaydır. İş arayan bireyler için oldukça sade bir arayüz ile tasarlanan Kariyer.net sitesinde, iş arama sayfası sol menüsünde “pozisyon” sekmesiyle yapacağın filtrelemeler ile en popüler iş ilanlarına ulaşmak sadece birkaç dakikanı alır. Örneğin, şu günlerde Bursa tekstil sektörünün en popüler iş ilanları satış departmanına dönük pozisyonu göstermektedir.

Bursa tekstil sektörü iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

İş arayanlar için en büyük kabuslardan biri de yeni iş ilanlarını takip edebilmektir. Kariyer.net sitesi, bu kabusu ortadan kaldırarak, senin yaptığın filtrelemelere uygun yeni iş ilanı sonuçlarını e-posta bildirimleri ile sana bildirir. Bunun için iş arama sayfasının sol tarafındaki yönergelerin en altında bulunan “Yeni İlanlardan Haberdar Et” butonuna tıklaman yeterlidir.

En kazançlı Bursa tekstil sektörü iş ilanları nelerdir?

Bursa tekstil sektörünün en kazançlı iş ilanları, şu günlerde mağaza müdürlerini işaret etmektedir. Bunu öğrenmek için en güvenilir istihdam kaynağı olan Kariyer.net sitesinin iş arama sayfasına girip önce “Pozisyon Seviyesi” sekmesi menüsünde “üst düzey yönetici”yi imlemeli ve peşinden  pozisyon sekmesine gelmelisin. Kariyer.net sitesinin filtrelemeleri ile iş arayışını kendin için en kazançlı kolay hale getirmek tek tıkla mümkündür.

notifications İş Alarmı kur