Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
181

Çankırı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Çankırı cancel
Abfen Farma San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Tıbbi Tanıtım Sorumlusu

Abfen Farma San.Ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul (Tümü) +75 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sumitomo Rubber Ako Lastik San. ve Tic. A.Ş

Üretim Mühendisi

Sumitomo Rubber Ako Lastik San. ve Tic. A.Ş
Çankırı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Çankırı İş İlanları

Çankırı ilinin ekonomisi, ormancılık, hayvancılık ve tarıma dayanır. Sanayileşme, henüz yeni olup, tarım, hayvancılık ve ormancılık ekseninde gelişmektedir. Süt, yem, kereste fabrikaları vardır. Buralarda çalışmak isteyen kişiler, Çankırı fabrika iş ilanları olarak aratıp, yetkinliklerine uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Ayrıca, yine Çankırı’da bulunan AVM içerisinde, pek çok çalışana ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenlik görevlisi, mağaza personeli, mağaza müdürü, reyon görevlisi, depo sorumlusu gibi ilanlara, ‘Çankırı, AVM iş ilanları’ arasında rastlamak mümkündür.

Çankırı bayan iş ilanları konusunda ne gibi fırsatlar sunmaktadır?

Çankırı, bayan iş ilanları olarak değerlendirecek olursak, bayanların daha rahat yapabilecekleri, çay temizlik, yaşlı, hasta, bebek, çocuk bakıcılığı gibi ilanları görürüz. Özellikle bakıcı ilanlarında, bazı iş verenler part time çalışma talep ederken, bazıları yatılı bakıcı olarak personel aramaktadır. Özellikle yaşlı ve hasta olan kişilerin bakımında, personelin yatılı olarak refakat etmesi istenmektedir. Bu işlerin yanında, bayan adaylar da aldıkları eğitim ve yetkinlikleri doğrultusunda, diğer iş ilanlarına başvuru yapabilir, kariyerlerini şekillendirebilirler.

Çankırı bugün, iş ilanı olarak neler yayınladı? Diye merak ediyorsanız, Kariyer.net Çankırı iş ilanları sayfasını inceleyebilir, yetkinliklerinize uygun olan işlere siz de başvuru yapabilirsiniz.

Çankırı part time iş ilanları nelerdir?

Yarı zamanlı, yani part time işler, öğrenciler, çalışırken kendine de vakit ayırmak isteyen kişiler, ev hanımları ve mevcut işinin yanında ek işler yapıp, ek gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Yarı zamanlı işlerde alınan ücret, genellikle tam zamanlı işlerden daha azdır, ancak bazı hafta sonu işlerinde günlük yevmiye ile çalışıldığında daha fazla kazanmak da mümkündür.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net Çankırı iş ilanları sayfasına göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çankırı part-time iş ilanları nelerdir?

İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan Çankırı, herkes için uygun olabilecek birtakım iş fırsatlarını bünyesinde barındırır. Part time iş arayanlar için de farklı fırsatlar sunan Çankırı, uzun saatler çalışmak istemeyenler için çeşitli seçenekler sunar. Özellikle satış danışmanlığında ve mağazacılık alanlarında sunulan seçenekler, birçok kişinin çalışma hayatına atılmasına yardımcı olur. Nasıl bir iş yapılmak istendiği göz önünde bulundurularak ilgili part time iş ilanlarına başvuru yapılabilir. Çankırı'da ağırlıklı olarak part time iş imkanı bulunan meslekler; müşteri ve kariyer danışmanlığıdır.

Çankırı iş ilanlarında hangi kriterlere dikkat edilmelidir?

Çankırı iş ilanı kriterlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; aranılan niteliklerin, adayın nitelikleriyle uyuşup uyuşmadığıdır. Aranan nitelikleri doğru tespit etmek, iş başvurusu yapanlar için büyük önem taşır. Kariyerine Çankırı’da devam etmek isteyenler için her sektörde farklı kriterler bulunabilir. Deneyimli veya deneyimsiz, lisans veya lise mezunu olmak gibi birbirinden farklı kriterler, yapılmak istenen iş koluna göre ortaya çıkar. Bu nedenle bu noktada nasıl bir süreç izlenmesi gerektiğine ilanları inceleyerek karar vermek gerekir.

Çankırı iş ilanlarına nasıl başvuru yapabilirim?

Çankırı, eğitim, inşaat veya perakendecilik gibi farklı sektörleri bir araya getirmesi sayesinde birçok pozisyonda farklı iş fırsatları sunar. Bu iş ilanlarına ulaşmak için kariyer.net’in filtreleme ve sıralama özellikleri kullanılabilir. İlan detaylarında yer alan kriterler, çalışma şartları ve hatta şirket bilgileri gibi birçok bilgiye kariyer.net aracılığıyla tek sayfadan ulaşarak kolaylıkla hangi işe başvuracağına karar verebilir ve iş ilanına başvurunu gerçekleştirebilirsin.

Çankırı iş ilanları en çok hangi sektörlerde bulunur?

Çankırı, İç Anadolu Bölgesi’nin gelişen şehirlerinden biri olarak birçok iş fırsatını bünyesinde barındırır. Gerekli niteliklerin sağlanması halinde hemen herkes, kendine uygun bir iş fırsatını bulabilir. Şehir, tıbbi satış mümessilliğinden mühendisliğe, plastik ustasından satış danışmanlığına kadar birçok iş imkanı sunar. Çankırı; bilişim, elektrik ve elektronik, enerji, gıda ve kimya gibi sektörlerde ön plana çıkar. Bunun yanı sıra maden ve orman ürünleri gibi sektörler de oldukça gelişmiştir. Sen de hangi sektörde çalışmak istediğine karar vererek iş arayışını bu alana yöneltebilirsin.