Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
22

Çorum Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Çorum cancel
Doğa İnsan Kaynakları
İtalyanca Inhouse Havayolu Danışmanı -Inbound-Home
Doğa İnsan Kaynakları
İstanbul (Tümü) +76 il daha Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
1 gün

Çorum Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

Çorum coğrafi konumu itibariyle İç Anadolu Bölgesi'ni Karadeniz'e, Doğu Anadolu'yu Batı'ya bağlayan işlek yol güzergâhında bulunur. Çorum kültür ve sanat geleneğini devam ettirmiş, çeşitli kültürlere ev sahipliği yapmış, değişik kültür ürünlerini ve tarihi mirası bünyesinde barındıran önemli illerimizden birisidir. Köklü tarihi ve zengin kültürü ile uygarlık tarihinde önemli yeri olan Çorum, kültür turizmi açısından ülkemizin en önemli merkezlerinden biridir. Çorum'da değişik birçok sektörde iş ilanlarına rastlamak mümkündür. Bu sektörlerden birisi de müşteri hizmetleri çağrı merkezi mesleğidir. Çorum'da bu sektörün yoğun olduğu gözlemlenir. Müşteri hizmetleri çağrı merkezi elemanları; ürün ve hizmetlerle ilgili sorun yaşayan veya bilgi almak isteyen müşterilere belirlenen hizmet ve kalite standartlarında destek veren kişilerdir. Bu sektörde çalışmak isteyen adaylar kariyer.net'ten Çorum müşteri hizmetleri iş ilanları sayfasından iş imkânı bulabilirler. 

Çorum'da Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Elemanının Görevleri Nelerdir?

Çorum'da müşteri hizmetleri çağrı merkezi elemanlarının belirli görevleri bulunur. Adayların çağrı merkezini arayan müşterilere hizmet ve ürünler hakkında doğru ve detaylı bilgi vermeleri gerekir. Aynı zamanda müşteri şikâyetleri konusunda iyi bir dinleyici olmaları gerekir. Adaylar sorun yaşayan müşterilere firma standartlarına uygun çözüm önerileri sunarlar. Müşteriler tarafından iletilen sorun, yetkilerini ve bilgilerini aşıyorsa konuyu ilgili departmana iletirler. Müşterilerin sorunlarına saygı ve firma misyonu çerçevesinde çözüm üretirler. Bunların dışında çağrı merkezi elemanlarının görevleri arasında müşterilere mevcut kampanyaları aktararak satış gerçekleştirmek de yer alır. Adayların bu mesleği icra etmesi için kariyer.net’ten güncel Çorum müşteri hizmetleri iş ilanları sayfasını ziyaret etmeleri gerekir.

Çorum'da Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Elemanında Aranan Nitelikler Nelerdir?

Çorum'da çağrı merkezi olarak çalışacak kişilerde bazı belirli nitelikler aranır.

  • Bu sektörde çalışacak adayların öncelikle telefonda etkin iletişim kurabilmesi gerekir. 
  • Adayların çalıştıkları alandaki ürün desteği ve satışı konusunda bilgi sahibi olması gereken nitelikler arasındadır. 
  • Aynı zamanda bu sektörde mesleğini icra etmek isteyen adayların teknolojik gelişmelere hâkim olması ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlaması da aranan nitelikler arasında yer alır.

Bu alanda çalışmak isteyen adaylar kariyer.net'ten Çorum çağrı merkezi iş ilanları alımlarını inceleyerek iş imkânı bulabilirler. 

Çorum'da müşteri hizmetleri çağrı merkezi elemanları hangi eğitim ve belgelere sahip olmalıdır?

Çorum'da çağrı merkezi elemanı pozisyonunda çalışan adaylardan bazı eğitim ve belgeler istenir. Bu eğitim ve belgeler adayların bağlı bulundukları firmalar tarafından belirlenir. Bazı firmalar adaylarda eğitim şartı ararken bazı firmalar bu şartı aramaz. Bu pozisyonda çalışmak için bitirilmesi gereken bir üniversite bölümü bulunmaz. Bu alanda çalışmak için Çorum çağrı merkezi iş ilanlarını detaylı incelemek istersen kariyer.net'i ziyaret edebilirsin. 

Çorum'da müşteri hizmetleri çağrı merkezi alanında çalışmak için tecrübe aranır mı?

Çorum'da çağrı merkezi elemanı olarak çalışmak isteyen adayların merak ettikleri pek çok konu bulunur. Bunlardan birisi de bu sektörde çalışmak için tecrübe şartı olup olmadığıdır. Adaylardaki tecrübe şartı bu alana bağlı bulunan firma veya kurumlar tarafından belirlenir. Bazı firmalar adaylarda tecrübe ararken bazı firmalar tecrübe aramaz. Bu pozisyonda çalışmak isteyen adaylar kariyer.net'te Çorum çağrı merkezi elemanı arayan firmalar tarafından verilmiş ilanları inceleyebilir.

Çorum müşteri hizmetleri çağrı merkezi elemanının çalışma saatleri nasıldır?

Çorum'da çağrı merkezi elemanı pozisyonunda çalışan adayların belirli çalışma saatleri bulunur. Bu çalışma saatleri sektöre bağlı olan firmalar tarafından belirlenir ve firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Bu sektörde çalışmak isteyen adaylar kendilerine uygun saatleri inceleyerek güncel iş ilanlarına ulaşabilirler. 

Çorum'da müşteri hizmetleri çağrı merkezi iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Çorum'da müşteri hizmetleri çağrı merkezi elemanı olarak çalışmak isteyen adayların iş ilanlarına ulaşması çok kolaydır.  Adayların yapması gereken kariyer.net'i ziyaret etmektir. Adaylar kariyer.net'te güncel olarak yayınlanan iş ilanlarını inceleyerek kendilerine uygun kriterlerdeki iş ilanlarına ulaşabilirler.   

Sıkça Sorulan Sorular

Çorum güncel iş ilanları nelerdir?

Çorum güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Çorum iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Çorum iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Çorum iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Çorum iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Çorum iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Çorum iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!