Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
292

Demir- Çelik İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Demir- Çelik cancel
Göktürkler Çelik A.Ş.

Finans Uzman Yardımcısı

Göktürkler Çelik A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
27 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş

Kıdemli Yazılım Uzmanı

Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş
Kocaeli
Tam zamanlı
10 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Demir- çelik sektöründe iş olanakları nelerdir?

Sanayinin önemli bir kolu olan demir-çelik sektöründe değerlendirebileceğin birçok farklı iş fırsatı bulunur. Sanayinin oldukça geniş bir meslek kolu olması sebebiyle mavi yaka, gri yaka ve beyaz yaka özelinde yüzlerce iş ilanına rastlayabilirsin. Satış uzmanından muhasebe elemanına, CNC ve freeze operatöründen üretim sorumlusuna pek çok pozisyonda ilan, demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından yayınlanır. Sen de demir-çelik sektöründe yayınlanan iş olanaklarına Kariyer.net sitesi üzerinden filtreleme yaparak ulaşabilirsin.

Demir-çelik sektörü iş ilanlarında yer alan çalışma şartları nelerdir?

Her sektör içerisinde farklı çalışma şekilleri bulunur. Demir-çelik sektöründe sunulan ilanlar genellikle tam zamanlı çalışma şekli için yayınlansa da; yarı zamanlı, dönemsel ve serbest zamanlı ilanlar da firmalar tarafından yayınlanır. Özellikle eğitimine devam eden adayların tercih ettiği yarı zamanlı, yani part time çalışma imkanı bu sektörde de bulunur. Diğer sektörlere kıyasla daha az yarı zamanlı çalışma imkanı olsa da bu durum pozisyona göre farklılık gösterebilir. Sen de Kariyer.net sitesinde yer alan filtreleme özelliğinden yararlanarak yarı zamanlı iş seçeneklerine ulaşabilir, sana uygun ilana başvuru yapabilirsin.

Demir-çelik sektöründe hangi pozisyonlarda iş ilanları yayınlanır?

Demir-çelik sektöründe farklı pozisyonlarda pek çok iş ilanı yayınlanır. Muhasebe elemanı, mağaza satış danışmanı, teknik eleman, ön muhasebe elemanı, freze operatörü, kaynak elemanı, depo elemanı, sevkiyat elemanı, üretim elemanı, dağıtım elemanı, mekanik tesisat, gözetim elemanı, vasıfsız eleman, bilgi işlem elemanı, elektrikçi gibi pozisyonlar demir-çelk sektöründe çalışabiliceğin bazı meslek dallarıdır. İş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak ve iş verenlerin istediği kriterler hakkında detaylı bilgi almak istersen Kariyer.net sitesini ziyaret edebilirsin.

Demir-çelik sektörü kapsamında yayınlanan iş ilanları en çok hangi şehirler için bulunur?

Türkiye'nin özellikle demir-çelik sanayisi anlamında gelişmiş olan bölgelerinde doğal olarak iş ilanları daha fazla olur. Bu noktada demir-çelik sektörünün geliştiği şehirlerin başında; Kocaeli, Zonguldak, Sivas ve Karabük gibi sanayisi gelişmiş şehirler yer alır. Bu şehirlerin yanı sıra; İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde de uygun iş ilanları bulmak mümkündür.