220

Edirne Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Edirne cancel
Depomax Mağazacılık A.Ş.
Satış Danışmanı
Depomax Mağazacılık A.Ş.
İstanbul (Tümü) +6 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Ekrem Ozdemir
Saha Satış Temsilcisi
Ekrem Ozdemir
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Edirne Satış Danışmanı İş İlanları

Edirne, sanayisi, turizm, tarımı, hayvancılığı ve hizmet sektörü konusunda Marmara Bölgesi’nin en gelişmiş illerinden biridir. Özellikle hizmet sektörünün her geçen gün hacim olarak büyüyor olması, Edirne satış danışmanı iş ilanları üzerinde olumlu bir etkiye neden olmuştur. Edirne’de satış danışmanı olarak görev alabileceğin birçok sektör ve iş alanının olduğundan bahsedilebilir. İnşaat, züccaciye, tekstil, kuyumculuk, turizm, optik, mobilya, akaryakıt, sağlık, ortopedi, otomotiv, bilgi ve iletişim, eğitim, gıda, sanayi ve daha birçok iş alanında satış danışmanı iş ilanlarıyla karşılaşabilirsin. Güncel Edirne satış danışmanı iş ilanları içerisinden, ilgili olduğun sektör ve çalışma istediğin alana dair seçim yaparak, iş tanımlarını ve aday kriterlerini karşılaman durumunda işletmelere başvurunu ileterek, satış danışmanı olarak istediğin bir çalışma alanında görev alabilirsin.

Edirne’de Satış Danışmanları Ne İş Yapar?

Edirne satış danışmanı iş ilanları bayan veya bay adaylara dair ortak görev tanımları içerir ve bu görev tanımları ya da yapılacak işler ise şu şekildedir:

  • Fiziki, dijital, telefonla veya daha birçok şekilde iletişim kurduğun müşterilerle, işletmenin ürünleri ya da hizmetleri hakkında bilgi vererek, ikna kabiliyetin ile satın almaları konusunda etkili olman, yapacağın en temel işlerden biridir.
  • Müşterilere ürünlerin satışı öncesinde, satışı esnasında ve satışı sonrasında destek sağlaman gerekir.
  • Müşteri portföyü edinmen, yeni hedef kitle arayışları içerisinde olman ve yeni pazarlara açılma konusunda istekli olman önemlidir.
  • Müşterileri doğru bir şekilde analiz etmen, taleplerini anlaman ve ihtiyaçları doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri yapman gerekir. 

Edirne’de Satış Danışmanı Olmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Edirne satış danışmanı arayan firmalar tarafından yayınlanan ilanlar özelinde satış danışmanı olabilmen adına sahip olman gereken özellikleri şu şekilde ifade etmemiz mümkündür:

  • İletişim becerilerinin ve ikna kabiliyetinin yüksek olması büyük önem taşır.
  • Şartlar ne olursa olsun kurumsal iletişim dilini elden bırakmaman ve müşterilerle mesafeni her daim koruman gerekir.
  • Satış alanın veya sattığın ürün ya da hizmetlere dair kapsamlı bilgiler edinip, bu bilgileri müşterilere etkin bir şekilde aktarman gerekir.
  • Kişisel bakımına ve dış görünüşüne dikkat etmen son derece önemlidir.
  • Müşterilerle empati kurarak, taleplerini veya sana ya da işletmeye müracaat nedenlerini iyi bir şekilde analiz etmen gerekir.

Edirne satış danışmanı iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Edirne satış danışmanı iş ilanlarına kolay bir şekilde ulaşabilmen için kariyer.net’i kullanabilirsin. İş arama çubuğunda öncelikle Edirne ilini seçip, ardından da satış danışmanı iş pozisyonu özelinde arama yapman gerekir. Böylelikle Edirne ili genelinde birçok sektörde yayınlanan iş ilanları karşına çıkar.

Edirne satış danışmanı iş ilanlarına başvururken hangi detaylara dikkat edilmeli?

Edirne satış danışmanı iş ilanlarına başvururken öncelikle dikkat edilmesi gereken detay cinsiyettir. Edirne satış danışmanı iş ilanları bay veya bayan adaylara özgü ilanlar olabilir. Bu nedenle cinsiyet başta olmak üzere; eğitim düzeyi, sektör, iş tanımları, ilan detayları, işletme beklentileri, askerlik durumu gibi detaylara başvuru sırasında mutlaka dikkat edilmelidir. Ayrıca işletmenin konumu da son derece önem taşıyan ve dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir.

Edirne satış danışmanı iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Edirne satış danışmanı iş ilanlarına, satış danışmanı olabilmek adına gerekli şartları karşılayan adaylar başvuru yapabilirler. Ürün satışı konusunda meziyetleri olan, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, kişisel bakımına önem veren, satacağı ürünlere dair her zaman bilgi sahibi olmak isteyen, ilan kriterleri ve iş tanımına uygun olan adayların başvuru yapmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Edirne satış danışmanı iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Edirne ili için yayınlanmış olan satış danışmanı iş ilanlarına başvuru konusunda kariyer.net’i tercih edebilirsin. İş ilanlarına ulaştığın gibi ulaştığın ilanlara da anında başvurunu iletmen mümkün olur. Sana uygun olan ilanı tespit edip, ilan detayları kısmındaki “Başvur” seçeneğini kullanman yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Edirne'da satış danışmanı pozisyonunda part-time işler var mı?

Edirne’deki güncel iş fırsatları farklı sektörlere ve departmanlara dağılan iş ilanlarını kapsar. Çeşitli ürün ve hizmetlerin hedef kitleye tanıtılması ile birlikte satışından sorumlu satış danışmanları için birçok iş olanağı bulunur. Edirne’de bir satış danışmanı olarak tam ve yarı zamanlı işlerde çalışabilirsin. Tam zamanlı işlerde ortalama mesai saatleri haftalık 45 saate ulaşırken yarı zamanlı işlerde 30 saati bulur. Edirne’de yarı zamanlı olarak satış danışmanlığı yapabileceğin pek çok iş imkanına ulaşabilirsin. Part-time satış danışmanlığı işleri Edirne’de tecrübeli ve tecrübesiz iş ilanlarını bir arada barındırır.

Edirne'da öğrenciler için satış danışmanı pozisyonunda iş imkanı var mı?

Satış danışmanlığı çeşitli sektörlerde geniş kitlelere uzanan yüksek bir istihdam ortamı sağlar. Pozisyon ve aday nitelikleri açısından aranan özellikler satış danışmanlığına daha fazla kişinin başvurabilmesine olanak tanır. Edirne’de öğrenci ve mezun olarak satış danışmanlığı yapabileceğin birden fazla işletme bulabilirsin. Birçoğu en az lise mezunu arayan işletmeler içerisinde bazı sektörler lise ve üniversite öğrencilerine uygun iş fırsatları sunar. Edirne civarında öğrencilere hitap eden satış danışmanlığı işleri genellikle ayakkabıcılık, perakende ve ticaret sektörlerinde ortaya çıkar.

Edirne'da satış danışmanı olarak çalışanların çalışma şartları nelerdir?

Dinamik meslek gruplarından birisi olan satış danışmanlığı hedef kitle ile doğrudan iletişime geçer. Markanın büyüme ihtiyaçlarıyla birebir ilgilenen satış danışmanları için her sektör ve işletmede çalışma koşulları değişiklik gösterir. Edirne’de faaliyet gösteren işletmeler satış danışmanları için haftalık 30 ile 45 saat arasında yasal mesai süresi belirler. Satış danışmanı olarak tam ve yarı zamanlı çalışma seçeneklerini ve pozisyon başvurularını aday kriterlerine göre değerlendirebilirsin. Hedeflenen satışları gerçekleştirmek, stok takibi ve kasa giriş-çıkış kontrolleri satış danışmanlarının çalışma alanları içerisinde yer alır.

Edirne'da satış danışmanlarının çalışma ortamı nasıldır?

Edirne’deki satış danışmanlarının çalışma ortamları doğrudan bağlı oldukları sektör ve işletmeye göre değişir. Genel olarak ayakkabı, tekstil, mobilya ve gıda ürünlerine yönelik faaliyet gösteren işletmelerde satış danışmanlarına ihtiyaç duyulur. Bir satış danışmanı olarak çalışmaya başladığında satış elemanlarından farklı görevler üstlenirsin. Ağrılıklı olarak ofis ve benzeri ortamlarda faaliyetlerini yürüten satış danışmanları gerekli durumlarda yakın mesafelerde marka görüşmelerine katılır. Mağazalar içerisinde de aktif şekilde görev alan bir satış danışmanı olarak gün sonu kasa kontrollerini gerçekleştirirsin. Edirne’de satış danışmanı olarak başarılı müşteri ilişkileri sağlamak da çalışma alanların arasında gelir.

notifications İş Alarmı kur