Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
693

Elektrik Teknikeri İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Elektrik Teknikeri cancel
Sankurt İnş.Taah.San. ve Tic. A.Ş.

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Sankurt İnş.Taah.San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
BİRLİK ÜRETİM ENERJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Elektrik Teknikeri

BİRLİK ÜRETİM ENERJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Aksaray
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Gizli Firma

Elektrik Teknikeri

Gizli Firma
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 14 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Elektrik teknikeri iş ilanlarında en önemli koşullar nelerdir?

Kimi koşullarda mühendislere bağlı olarak, kimi koşullarda da teknik ekip üyesi olarak çalışan elektrik teknikerlerinden ilk olarak meslek lisesi mezuniyeti veya meslek yüksek okul diploması istenir. Elektrik sistemleri üzerine bilgi sahibi olmak ve bu alanda kullanılan aletlere ve terimlere hakim olmak diğer önemli koşullardır. Bunların yanı sıra, iş makinelerinin kullanımı hakında bilgi ve deneyim sahibi olmak da elektirik teknikerinde aranan önemli koşular arasında yer alır. Yetiştirilmek üzere alınan adaylarda bu koşul yerini, gelişime açık özellikte olmak koşuluna bırakır. Farklı pozisyonlarda işe alınan tüm çalışanlardan beklenen bireysel özellikler arasında, ekip çalışmasına yatkınlık ve kimi durumlarda esnek çalışma saatlerine uygunluk da ön plana çıkar.

Elektrik teknikeri iş ilanlarına başvurmak için hangi belgeler gereklidir?

Elektrik tesisatlarının ve elektrikle çalışan makinelerin sağlıklı şekilde çalışabilmesi için gerekli bakım, onarım, kurulum ve kontroller, elektrik teknikerlerinin başlıca görevlerini oluşturur. Bu bağlamda adaylardan meslek lisesi elektrik bölümü mezuniyet şartını sağlamaları veya meslek yüksek okulu mezunu okullarından 2 yıllık elektrik-elektronik bölümü ön lisans diplomasına sahip olmaları istenir. Kariyer.net elektrik teknikeri iş ilanları arasında belirtilen belgeler arasında iş sağlığı ve güvenliği eğitim belgesi ve sağlık raporu yer alabilir. Ayrıca erkek adaylarda askerlik görevini yapmış olduğuna dair belge de elektirk teknikeri iş ilanlarında talep edilebilir. Başvuru yapmak istediğin iş ilanında araç kullanımına dair bir detay yer alıyorsa, ehliyet belgesine de sahip olman gerekir.

Güncel elektirk teknikeri iş ilanlarına nasıl ulaşılabilir?

Bu alanda iş arayan adaylara pek çok kolaylık sunan Kariyer.net aracılığıyla güncel birçok ilana hızlıca ulaşabilirsin. Bu bağlamda internet arama motoruna ‘Güncel elektrik teknikeri iş ilanları Kariyer.net’ yazarak tüm güncel ilanları inceleyebilirsin. İlan sayfasında yalnızca geçerliliğini koruyan, güncel elektirk teknikeri iş ilanlarına yer veren Kariyer.net, gerçekçi başvurular yapabilmene olanak tanır. Ayrıca ilan sayfasında yer alan filtreleme motorlarını kullanarak da bireysel kriterlerini belirleyebilir, böylelikle sana en uygun elektirk teknikeri iş ilanlarının bulunduğu listeye erişebilirsin.

Elektrik teknikeri iş ilanlarında çalışma ortamı nasıldır?

İş yelpazesi ağırlıklı olarak makineler ve elektrikli cihazların yer aldığı firmalar olan elektrik teknikerlerinin çalışma koşulları, bağlı oldukları firma ile olan anlaşmalarına ve iş tanımlarına bağlı olarak değişir. Üretim tesisleri, fabrikalar, ofisler, şantiye alanları ve oto sanayiler elektrik teknikerlerinin çalışma ortamları arasında yer alır. Bazı iş koşulları ofis ortamında bilgisayar kullanımı gibi becerileri gerektirebilir. Ayrıca, bazı iş koşulları bir firmaya bağlı olacak şekilde teknik servislerde sabit olarak çalışmanı gerektirebilirken, bazları ise ev ve iş yerlerine giderek hizmet sunmanı gerektirebilir. Bu bağlamda sahip olduğun yeteneklere ve çalışmak istediğin iş ortamına uygun iş ilanlarına Kariyer.net aracılığıyla ulaşabilirsin.