77

Faktoring İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Faktoring cancel
MNG Faktoring A.Ş
Pazarlama Elemanı
MNG Faktoring A.Ş
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
PRATİK İSTİHDAM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Operasyon Yetkilisi (Faktoring)
PRATİK İSTİHDAM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Ankara Hibrit
Tam zamanlı
Bugün
Tam Finans Faktoring A.Ş.
Müşteri Temsilcisi – Beylikdüzü Şube
Tam Finans Faktoring A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

ALSHAYA SAHA
Merkez Ofis Depo Elemanı
ALSHAYA SAHA
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Yaşar Factoring
Kurumsal Satış Uzmanı
Yaşar Factoring
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Faktoring İş İlanları

Faktoring sektörü iş ilanları aracılığı ile birçok yerde var olan fırsatlar yakalanabilir. Faktoring sektörü kapsamında farklı iş ilanları bulmak mümkündür. Bu iş kolunda birçok şehirde çalışma seçeneği mevcuttur. Güncel faktoring sektörü iş ilanları ile yakın zaman diliminde yayınlanan ilanlara erişebilirsin. Finansman süreçlerin yürütüldüğü şirketlerde eğitim ve tecrübe durumuna göre değişen pozisyonlarda yer alabilirsin. Faktoring sektörü en çok ilgi çeken ve popüler olan sektörlerden olduğu için ilgi de fazlasıyla yoğun olur. Bu yoğunlukta ise nitelikli çalışan gücüne destek duyulur. Bu sebeple iş  ilanları oluşturularak sektörde ihtiyaç duyulan eleman ihtiyacı karşılanmaya çalışılır. 

Faktoring Sektörü Ne İş Yapar?

Faktoring sektörü iş  ilanları yeni fırsatlar kapsamında yapılacak olan işler belirlenmiştir. İç ve dış ticaret süreçlerinde kullanılmakta olan bir tür tahsilat yöntemi olur. Tahsil edilemeyen borçların faktoring şirketleri tarafından tahsil edilmesi işlemi yapılır. Faktoring firmalarının görevleri arasında yer alan tanımlar ise devir alınan borcun kayıt edilmesi ve ihtar yapılması yer alır. Gerektiğinde borcu icra yoluyla tahsil edilmesi sağlanır. Üç farklı başlıkla yapılan işler özetlenebilir. Bunlar alacak yöntemi, tahsilat yöntemi ve nakit yöntemi olur. Bu üç yöntemden uygun olanı veya hepsini bir arada kullanmak imkanı vardır. Alacak yönetimi hizmeti sırasında borcun ödenememesi riskini firma üstlenir. Vadeli olan satışlardan olan alacakların garanti olmasını sağlanır. Tahsilat yönteminde ise her türlü tahsilat işlemi faktoring firması tarafından gerçekleşir. Faktoring de vadeli olan alacak ve borçlar nakite çevrilir. Bu durumda nakit yöntemi aracılığı ile gerçekleşir. Gerekli işlemlerin yapılmasının ardından tahsil edilen borçların bir kısmının ödemesi yapılır. Böylelikle dezavantajlı olan durum avantaja çevrilmiş olur. Faktoring sektöründe yapılan işlemler genel olarak bunlardır. Her şirkette bir takım farklılıklar söz konusu olsada benzer olan işlemler oldukça fazladır. Her şirketin çalışma prensibi ve kuralları farklı olur. Genel olarak yurt içi ve yurt dışı borçlarının tahsil edilmesi işlemini yapar. Faktoring sektörü iş ilanları İstanbul şehrinde yer alan fırsatları da değerlendirerek bu alanda çalışmaya başlamak imkanı vardır.

Faktoring Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Faktoring sektörü iş başvurusu yapmak isteyen kişilerde olması gereken temel nitelikler vardır. Yenilikçi ve yeni gelişmeleri sürekli takip etmesi gereklidir. Alanında uzman olması ve tüm konulara hakim olması gerekdir. Etkili iletişim kurabilmesinin yanı sıra farklı dilleri de konuşabilmesi oldukça önemlidir. Faktoring sektöründe ki tahsilat yöntemlerine ve daha fazla bilgiye detaylı şekilde sahip olması çok önemlidir. Faktoring sektöründe farklı birçok pozisyon söz konusu olur. her pozisyon için farklı özellikler ve nitelikler aranır. Fakat genel olarak verimli çalışacak ve iyi şekilde çalışması gerekir. Çalışmalar esnasında grup çalışmasının yapılması gereken durumlarda grup olarak uyumlu bir şekilde çalışabilmesi gerekir. Sahip olunması gereken özellikler her firmada farklılık gösterse de genel olarak çalışma verimi ile ilgili özelliklerin olması gerekir. İlanlar üzerinde yer alan ve görüşmeler esnasında dile getirilen özelliklerin de göz önünde bulundurulması çok daha faydalı olacaktır.

Faktoring Çalışma Ortamı Ve Koşulları Nasıldır?

Faktoring sektöründe çalışacak olan kişiler genellikle ofis ortamında çalışır. Ofisin sunmuş olduğu ortamda ve koşullarda  çalışırlar. Bu sebeple farklı niteliklere sahip ortamlar olabildir. Faktoring sektörü iş ilanları bay ve bayan için uygun olan mesleklerdir. Herhangi bir ayrımcılık söz konusu değildir. Standart bir çalışma koşulu mevcut değildir. Her firmanın farklı prensipleri ve çalışma koşulları mevcuttur. Bu doğrultuda koşullar belirlendir. Aynı zamanda farklı pozisyonlarda çalışan kişiler için farklı koşullar söz konusu olabilir. Bu sebeple her firma için genel ve net bilgiler söylemek yanlış olacaktır. Koşullar ve çalışma ortamı hakkında firma bazlı araştırma yapmak daha doğru olacaktır. Bu sayede iş ilanlarına bakmadan ve başvurmadan önce konu hakkında fikir sahibi olunabiliyor. Uygun çalışma koşulları ve ortamı olan iş ilanlarına başvuru yapılarak iş fırsatları yakalanabilir.

Faktoring iş alımı var mı?

Faktoring sektörü eleman arayanlar ilanlar vasıtasıyla çalışacak kişileri bulur. Bu sektörde de nitelikli çalışma gücüne ihtiyaç duyulur. Bu yüzden de alımlar oldukça fazladır. Sadece günümüz değil geçmişte de farklı bir şekilde yer alan bir sektör olduğu için bu alanda çalışabilecek birden fazla firma bulunur. Firma sayısı çok olduğu için çok fazla alım söz konusu olabilir.

Faktoring sektöründe hangi iş ilanları mevcut?

Bu sektörde yer alan birçok pozisyon bulunur. Ve her pozisyon içinde ilanlar bulunur. Sadece bir şehirde değil, her şehirde iş ilanları bulunur. Eski ilanlara nazaran yeni ve güncel birçok ilan yer alır. Bu ilanlar aracılığı ile çoğu kişi kariyer fırsatlarına ulaşılır. Mevcut olan ilanlara ulaşmak için bir çok alternatif denenebilir.

Faktoring iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Faktoring alanında yer alan iş ilanlarına başvurmak isteyen kişiler deneyim sahibi ve bu alanda eğitimli olan kişiler olması gerekdir. Deneyimsiz ve bilgisi bulunmayan kişilerin başvurusu pek de olumlu sonuç verir. Aynı zamanda iş ilanları kapsamında yer alan bilgilerde olan özelliklere sahip olan kişiler iş ilanlarına başvuru yapmasında bir sakınca yoktur. Faktoring sektörü iş ilanları bayan ve erkek her çalışma adayı için başvurulara açıktır.

Faktoring iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

En basit ve kolay olan kısım ilanlara ulaşmaktır. İlanlara ulaşmak için birden fazla seçenek söz konusudur. En hızlı yöntem ise internette yer alan ilanlardır. Birçok iş ilan sayfası ve iş ilanları platformu aracılığı ile iş ilanlarına kolay bir şekilde ulaşılabilir. Üstelik tüm şehirlerde ki ve kategorilerdeki iş fırsatlarına bir tıkla ulaşılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Faktoring alanını kapsayan iş ilanları nelerdir?

Faktoring alanında birçok farklı iş imkanı sunulur. Faktoring şirketleri farklı pozisyonlarda çalışabilecek kişilere ulaşmak için birçok iş ilanı yayınlar. İnsan kaynakları müdürü, müşteri temsilcisi, asistan müşteri temsilcisi, şube müdürü olmak üzere birçok farklı pozisyonda iş ilanı faktoring firmaları tarafından sık sık yayınlanır. Faktoring firmalarının yayınladığı bu pozisyonlar arasından deneyimlerine ve eğitim düzeyine uygun olan pozisyonlara başvuru gerçekleştirebilirsin.

Faktoring alanında iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Faktoring firmaları, bünyelerinde çalışacak elemanlara ulaşmak için sıklıkla iş ilanları yayınlar. Çeşitli faktoring firmalarında çalışabilecek kişilerin belirli eğitimler alması gerekebilir. Üniversite mezunu elemanları tercih eden faktoring firmaları adaylardan bu alanda tecrübeli olmaları beklenebilir. Faktoring firmalarında çalışabilecek kişilerin finans sektöründe satış deneyimi olması firmalar tarafından tercih edilir. Aynı zamanda adayların başvurdukları pozisyona göre ilgili üniversite bölümlerinde eğitim almış olmaları gerekir. Bunlarla birlikte birçok firma İngilizce bilgisi ve ikna yeteneği gibi özelliklere önem verebilir.

Faktoring alanında en yaygın iş ilanları hangileridir?

Faktoring firmalarının yayınladığı iş ilanlarını incelerken bazı yaygın ilanlarla karşılaşabilirsin. Faktoring alanındaki yaygın iş ilanları arasında satış departmanlarının çeşitli pozisyonları yer alır. Faktoring firmalarının iş ilanlarında saha satış temsilcisi, satış temsilcisi ve asistan müşteri temsilcisi en yaygın pozisyonlardandır. Bunlarla birlikte şube müdürü ve insan kaynakları departmanında çalışacak elemanlar için de sık sık faktoring firmaları tarafından iş ilanları yayınlanır. Yayınlanan iş ilanları arasından kendi deneyimine ve eğitimine uygun olan başvuru yapabilirsin.

Faktoring alanında bulunan iş ilanlarına nasıl ulaşılabilir?

Kariyer.net üzerinden faktoring firmalarının yayınladığı iş ilanlarına göz atabilirsin. Sitede yer alan filtreleme özelliği ile bulunduğun yere göre faktoring iş ilanlarını listeleyebilirsin. Bununla birlikte çalışma şeklini ve firmaların aradığı deneyim süresini de kendine göre filtreleyebilirsin. Ardından karşına çıkan faktoring iş ilanları arasından kendine uygun olanlara iş başvurusu yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur