Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
2

Giresun Bulancak İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Giresun cancel
Bulancak cancel

Bulancak İş İlanları

Giresun ilimizin bir ilçesi olan Bulancak içinde yer alan, organize sanayi bölgesinde irili ufaklı pek çok firma bulunmaktadır. Bulancak’da istihdamın artırılmasına büyük katkı sağlayan organize sanayi bölgesi içinde mavi ve beyaz yakalı pek çok personel çalışmaktadır. Bulancak’da iş arıyorsanız, Kariyer.net Bulancak iş ilanları olarak arama yapabilir, yetkinliklerinize uygun olan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Bulancak, bayanlara özel ne gibi iş imkanları sunar?

Bulancak, bayan iş ilanları açısından da çokça fırsatlar sunmaktadır. Tekstil, evde yemek yapımı, hasta, yaşlı, çocuk, bebek bakıcılığı gibi bayanlara yönelik işler de mevcuttur. Bakıcılık iş ilanları, yatılı, tam gün veya part time şeklinde olabilmektedir. Özellikle yaşlı ve hasta bakımı için genellikle yatılı personeller tercih edilmektedir. Bayanlar, bu iş ilanlarına başvuru yapabilecekleri gibi, yetkinlikleri doğrultusunda diğer iş ilanlarına da başvuru yapabilirler.

Bulancak tekstil iş ilanları, genellikle tekstil üretimi veya tekstil ürünleri satışı yapılan yerler için açılmaktadır. Tekstil sektöründe çalışmak isteyen adaylar, bu iş ilanlarına başvurabilirler.

Bulancak part time iş ilanları nelerdir?

Part time, yani yarı zamanlı işler, genellikle öğrenciler, ev hanımları ve yaptığı işin yanında ek iş yapıp ek gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenciler hem okuyup hem de part time şekilde çalıştıklarında, iş hayatlarına başlamadan önce tecrübe kazanmış hem de harçlıklarını çıkartmış olurlar. Bunun yanında, bazı hafta sonu işleri de part time / yarı zamanlı iş olarak değerlendirilmektedir. İşin part time, haftasonu veya full time olup olmadığı iş ilanında belirtilir. Bulancak part time iş ilanları, Kariyer.net ilan sayfasından görüntülenebilir, başvuru yapılabilir.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net üzerinden profesyonel öz geçmişinizi oluşturabilir, iş ilanlarına başvurabilirsiniz.