1

Giresun Espiye İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Giresun cancel
Espiye cancel
IC ENTERRA YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş.
Vardiya Sorumlu Teknisyeni
IC ENTERRA YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş.
Giresun İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Giresun Espiye İş İlanları

Giresun’un Espiye ilçesi, Karadeniz’e kıyısı olan ve orta büyüklükte olarak tarif edilebilecek bir ilçedir. İlçenin en önemli gelir kaynakları arasında hayvancılık ve tarım yer alır. Tarımsal faaliyetlerin önemli bir kısmı ise fındık üretimine dayalıdır. Bu iki sektör ise il genelinde farklı sektörlerin oluşumuna ve gelişimine yol açmıştır. Haliyle Giresun Espiye iş ilanları da başta tarım ve hayvancılık olmak üzere, bu iki sektöre bağlı olarak gelişen iş ilanlarından oluşurlar. Özellikle fındık üretim ve işlemesine dayalı fabrikaların, bölge genelinde önemli istihdam kaynakları oluşturdukları bilinir. Bununla birlikte bölgede hizmet sektörü, oteller, eğitim alanında işletmeler, özel sağlık kuruluşları ve sigortacılık hizmetleri de iş ilanlarında önemli pay sahibi olan çalışma alanları arasında yer alırlar. Espiye iş ilanları özellikle bölgede tarım faaliyetlerinin hareketlenmesiyle birlikte çok daha farklı iş alanlarının ve pozisyonlarının oluşumuna zemin hazırlar.

Giresun Espiye İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Giresun Espiye iş ilanları bayan veya bay adaylara çeşitli istihdam fırsatları yaratırken, adayların da bu istihdam seçeneklerinden yararlanmak adına dikkat etmeleri gereken detaylar aşağıdaki özetlenebilir:

  • İlçe genelinde yayınlanan iş ilanlarının hangi konuma dair yayınlandığı ve bu konuma nasıl ulaşım sağlayacağın, ilk olarak dikkat etmen gereken noktalardan biridir.
  • İlanlar genelinde iş tanımının ne olduğu ve bu iş tanımına büyük ölçüde uyum sağlayıp sağlamadığın, dikkat etmen gereken noktalardan bir diğeridir.
  • İşletmelerin  sana nasıl bir çalışma ortamı sundukları ve bununla birlikte çalışma koşulları da iş ilanları vasıtasıyla dikkat edilmesi gereken bir başka noktadır.
  • Giresun Espiye iş ilanları bay adaylara dair askerlik durumuna ilişkin; tamamlanmış olması veya belirli bir süre boyunca tecilli olması gibi şartlar içerebilir.

Giresun Espiye’de Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Güncel Giresun Espiye iş ilanları, ilçenin önemli geçim kaynaklarından biri olan tarım sektörü özelinde oluşmaz. İlçe genelinde daha birçok sektör, geçim kaynaklarında pay sahibidir. Tarım kadar hayvancılık da önemli sektörlerden biridir. Bununla birlikte ilçenin Karadeniz’e olan kıyısı ve konumu da turizmin belirli ölçüde gelişmesine yol açmıştır. Bununla birlikte Karadeniz, ilçeye balıkçılık konusunda da önemli ölçüde gelir sağlayan sektörlerden biridir. Ormancılık, ilçenin dağlık ve engebeli yapısı nedeniyle, aynı zamanda sahip olduğu bitk örtüsü nedeniyle öne çıkar. İş ilanları Espiye ilçesinde zaman zaman; madencilik, hizmet sektörü, eğitim, sağlık, sigortacılık, lojistik ve ulaşım gibi sektörlerde de karşına çıkabilirler.

Giresun Espiye’de nasıl iş bulurum?

Giresun’un Espiye ilçesinde birçok sektörde işletmeler tarafından sağlanan istihdam kaynaklarından yararlanabilmen için doğru bir iş bulma kaynağı tercih etmen gerekir. Espiye ilçesine dair tüm iş ilanlarına ise kariyer.net’ten ulaşman mümkündür. Bu ilanlara sadece ulaşman değil, aynı zamanda; iş hayatına dair deneyimlerin, eğitim bilgilerin, sahip olduğun farklı mesleki beceriler ve iletişim bilgilerine birlikte başvuru sağlaman da söz konusu olur.

Giresun Espiye’de hangi meslekler öne çıkar?

Giresun’un Espiye ilçesinde tarım sektörü, ilçenin istihdam kaynaklarının büyük bir çoğunluğunu oluşturur. Bu nedenle de tarım sezonunun açılmasıyla birlikte tarım işçisi mesleği öne çıkan mesleklerden biridir. Ayrıca fındık işleme fabrikalarında üretim personeli, sevkiyat sorumlusu gibi meslekler de öne çıkabilir. Bunların dışında; garson, komi, kurye, resepsiyonist, gayrimenkul değerleme uzmanı, işletme şefi gibi mesleklerin öne çıktığından da söz edilebilir.

Giresun Espiye’de vasıfsız iş imkanları nelerdir?

Giresun’un Espiye ilçesinde vasıfsız iş imkanlarının belirli sektörlerde çok daha ağır bastığından söz edilebilir. Tarım sektöründe, tarım işçiliğinin vasıfsız olarak en fazla yararlanılan iş imkanlarından biri olduğu bilinir. Ayrıca tarımsal üretim ve işleme fabrikalarında üretim personeli de en çok öne çıkan vasıfsız iş olanaklarından biridir. Ek olarak; garson, komi, ahşap üretim atölyesi personeli, satış danışmanı gibi vasıfsız iş imkanlarının varlığından da bahsetmek söz konusudur.

Giresun Espiye iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Giresun’un Espiye ilçesinde yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilmen ve böylelikle işletmelerle temas kurabilmen için kariyer.net’in bu konuda sağladığı imkanlardan yararlanabilirsin. Öncelikle ilçe genelinde her açıdan yeteneklerin ve deneyimlerinle örtüşen iş ilanlarını belirleyebilir, ardından ilanlardaki “Başvur” seçeneği sayesinde iş başvurunu ilgili birimlere iletebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Giresun'un Espiye ilçesinde öne çıkan sektörler nelerdir?

Giresun’a bağlı bir ilçe olan Espiye, tarihi eserleri ile ünlü bir ilçedir. Bölgede Trabzon imparatorluğu ardından Ceneviz uygarlıkları hüküm sürmüştür. Buda bölgeyi tarihi bölge kılan etmenlerdendir. Ünlü İpek Yolu'nun Zefre Limanı ilçenin kuzey batısında bulunur ve Doğu Karadeniz'in en ünlü doğal limanıdır. İlçede kereste fabrikaları ve mobilya imalatı yapan fabrikalar bulunur. Buda iş imkânı sağladığından birçok iş başvurusu almasına sebep olur. İlçenin tarıma elverişsiz olması mevcut yerel halkı, fabrikalarda eleman sıfatıyla çalışmaya veya memur olmaya iter. Bölge coğrafi konumu sebebi ile sanayi açısından gelişmişlik gösterir. Çalışan kesim genellikle işçidir.

Giresun'un Espiye ilçesinde bayi satış yöneticisi alımı var mı?

Giresun’un Espiye ilçesinde farklı alanlarda ve pozisyonlarda iş bulma imkânı bulunur. Bunlardan bir tanesi de gıda sektörünün satış departmanında açılan bayi satış yönetici alımıdır. Bu ilana başvurabilmen için bazı kriterlere sahip olman gerekir. Sorumluluk duygunun yüksek ve müşteri odaklı olman, takım çalışmasına yatkın, aktif olarak araç kullanabilmen, seyahat engeli bulunmayan, farklı illerde görev alabilmene engel bir durumun olmaması gibi kriterler tercih nedeni sayılır.

Giresun'un Espiye ilçesinde hangi iş kolları gelişmiştir?

Giresun ilinin Espiye ilçesinde coğrafi özelliklerinden dolayı kereste fabrikaları ve mobilya imalatı sektörü öne çıkan sektörlerdendir. Bu sektörlerde farklı çalışma şekli ile farklı eğitim seviyelerindeki iş arayanlar istihdam edilir. Ayrıca ilçede gıda firmalarının çokluğu da gıda sektörünün gelişmesine katkı sağlar. İlçe eski ve önemli tarihi yapılara ev sahipliği yaptığı için turizm sektöründe de iş bulma olanağı vardır. Bu sektörleri incelemek ve en güncel iş ilanlarına ulaşmak için kariyer.net adresini ziyaret edebilirsin.

Giresun'un Espiye ilçesinde nasıl iş sahibi olabilirim?

Giresun’un Espiye ilçesinde bulunan iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden başvuru yapabilirsin. Giresun Espiye iş ilanları şeklinde arama yaparak aradığın iş ilanına ulaşabilirsin. Sitenin fonksiyonları arasında yer alan konum belirtme özelliği ile il kısmına Giresun ilçe kısmına Espiye lokasyonunu işaretleyerek hızlıca iş ilanlarını tarayabilirsin. Direkt olarak Giresun Espiye iş ilanları kalıbıyla arama yaparak birden fazla iş ilanına kolayca erişim sağlayabilirsin.

notifications İş Alarmı kur