134

Gümüşhane İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Gümüşhane cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Gümüşhane İş İlanları

Gümüşhane, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan şehirlerdendir. Gümüşhane şehri Giresun, Trabzon, Bayburt, Erzincan ve Sivas şehirlerine komşu bir konumda bulunur. Karadeniz’in önemli şehirlerinden biri olan bu kent, verimli toprakları ve ılıman iklimi sayesinde tarım, sanayi, üretim ve hayvancılık gibi çeşitli iş kollarını bünyesinde barındırır. Gümüşhane bölgesinde faaliyet gösteren firmalar, çevrede yer alan illerin de katkısıyla pek çok iş kolundaki çeşitli pozisyonlarda personel istihdam eder. Gümüşhane iş ilanları arasında tıp teknisyeni, gayrimenkul satış danışmanı, dijital pazarlama uzmanı ve sosyal medya uzmanı gibi ilanlar bulunur. Adaylar, yetkinliklerine ve mezun oldukları alana uygun olan iş koluna göre seçim yapabilir. 

Gümüşhane İş Olanakları

Gümüşhane'de iş ilanları, çalışmak isteyen personellere, tecrübelerine ya da mezuniyet alanlarına uygun olarak tercih edebilecekleri birçok seçenek sunar. Gümüşhane hizmet iş ilanları gibi aramalar yaparak farklı iş olanakları değerlendirilebilir. Gümüşhane il sınırları içerisinde hayatını idame ettiren ya da çevre illerde yaşayan adaylara özel olarak iş ilanı yayınlanır. Gümüşhane Şiran iş ilanları arasında öğretmen olarak istihdam edilmek üzere aranan adaylar için ilanlar da bulunur. Fakat öğretmen arayan firmalar, başvuru yapan adayların üniversitelerin öğretmenlik bölümlerinden mezun olmalarını ya da formasyona sahip olmalarını talep eder. Tıbbi satış mümessili, gayrimenkul danışmanı ve saha satış personeli gibi iş ilanlarına başvuru gerçekleştiren adayların, araba kullanımına hâkim olmaları, B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve seyahat engellerinin olmaması istenir. Üretim ve sanayi alanında faaliyet gösteren firmalar tarafından, fiziksel güç gerektiren iş ilanlarına erkek çalışan olma şartı eklenir. Erkek adaylara özel olarak yayınlanan ilanların detaylarında cinsiyet olarak erkek aday tercih edilmektedir ibaresi bulunur. Kültürel açıdan zengin olan Gümüşhane, pek çok etkinliğe ve fuara ev sahipliği yapar. Çeşitli firmalar tarafından organize edilen fuar ve etkinlikler de görevlendirmek üzere iş ilanı yayınlanır. Hostes, stant personeli ve servis elemanı gibi departmanlarda görev almak isteyen adaylar, fuar ve etkinlikleri takip ederek ilanlara başvuru gerçekleştirebilir. Gümüşhane yatılı iş ilanları çoğunlukla hasta bakımı ve yaşlı bakımı talep eden kişiler tarafından oluşturulur. Hasta bakımı ya da yaşlı bakımı konusunda tecrübeli olan adaylar bu iş ilanlarına başvurabilir. 

Gümüşhane Şehrinde Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Gümüşhane’nin, zengin topraklara ve sıcak bir iklime sahip olan iller arasında yer alması sebebiyle çeşitli sektörler burada sıklıkla personel alımı gerçekleştirir. Üretim ve sanayi alanında gelişmiş bir iş koluna sahip olan şehir, iş ilanları Gümüşhane adı altında her adaya hitap edebilecek ilanlar bulundurur. Örneğin üretim aşamasında görev almak üzere yayınlanan ilanlardan Gümüşhane banka iş ilanlarına kadar çeşitli sektörlerden pek çok pozisyonda personel istihdam edilir. Gümüşhane şehrinde faaliyet gösteren firmalarda, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi gibi işe alıma açık pozisyonlar da bulunur. Yarı zamanlı, tam zamanlı ve freelance olarak çalışma imkanı bulunan bu iş kollarının ilanları, birbirinden farklı sektörler tarafından yayınlanır ve personel istihdam edilir. Evinde home ofis olarak çalışmak isteyen adayların tercih edebileceği çağrı merkezi ilanları da bulunur. 

Gümüşhane Şehrinde Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Gümüşhane şehrinde faaliyet gösteren firmalar tarafından birbirinden farklı sektör ve pozisyonlara uygun birçok iş ilanı yayınlanır. Örneğin Gümüşhane bayan iş ilanları kadın adaylara hitap eder ve üretim bandı ya da çağrı merkezi alanında görevlendirmek üzere ilan yayınlanır. Fakat fiziksel güç gerektiren iş kolları arasında sanayi ve bakım onarım iş kolları bulunduğu durumlarda bay adaylar daha çok tercih edilir. Fiziksel güç gerektiren Gümüşhane iş ilanları part time olarak ya da yarı zamanlı olarak paylaşılır. Bunun yanı sıra motor kullanmayı bilen ve motor ehliyetine sahip olan adayların tercih edebileceği motor kuryecilik sektörü de bulunur. Genellikle yemek sektörü ve paket taşımacılığı yapan firmalar tarafından yayınlanan bu sektör, yağmurlu ve soğuk hava koşullarında da çalışma şartı koyar. 

Gümüşhane Şehrindeki İş İlanlarının Sahip Olduğu Şartlar Nelerdir?

Gümüşhane şehrinde ya da çevre illerde faaliyet gösteren firmalar tarafından yılın 12 ayı iş ilanı yayınlanır. Çalışma şekli, sektör, pozisyon ve meslek gibi unsurlar iş ilanlarının kendi arasında farklılık göstermesine sebep olur. Örneğin 112 acil servis ya da sağlık personeli gibi Gümüşhane kamu iş ilanları çoğunlukla tam zamanlı ve belirli çalışma saatleri içerisinde çalışma imkanı sunarken diğer bazı işler yarı zamanlı ya da serbest zamanlı çalışma imkanı da sunabilir. 

Gümüşhane Şehrinde Nasıl İş Bulunur?

İklimsel farklılık, sektör ve çevre unsurlardaki değişikliğe göre firmalar tarafından farklı mesleklerde ve pozisyonlarda iş ilanı yayınlanır. Gümüşhane merkez iş ilanları tam zamanlı, yarı zamanlı ve freelance gibi çalışma şeklinde iş ilanlarını içerebilir. Yetkinlikler ve mezun olunan okula uyumlu olan sektöre ait iş ilanı kariyer.net üzerinden filtreleme yaparak bulunabilir. 

Gümüşhane Şehrindeki İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Gümüşhane eleman ilanları; fiziksel güç kullanılacak ise bay adaylara, üretim bandında görevlendirmek üzere ise bayan adaylara yönelik olarak paylaşılabilir. Sanayi alanında bakım onarım departmanında görev alacak olan adayların bay olması firmalar tarafından tercih edilir. Bazı sektörlerdeki bazı pozisyonlarda yaş unsuru da bulunur. Firmalar, adayların belli bir yaşın altında veya üstünde olmasını isteyebilir.

Gümüşhane Şehrinde Yer Alan İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Firmalar tarafından açık pozisyonun yer aldığı iş ilanına başvuru yapacak olan adayın kendisiyle ilgili çeşitli bilgilerin yazdığı bir öz geçmiş hazırlaması gerekir. Aday tarafından hazırlanan öz geçmişin içeriğinde daha önce görev alınan sektör ve pozisyonlar, sahip olunan diploma ya da belgeler ve referans gibi bilgiler yer alması gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda iş ilanına kariyer.net aracılığıyla başvuru yapılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gümüşhane güncel iş ilanları nelerdir?

Gümüşhane güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Gümüşhane iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Gümüşhane iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Gümüşhane iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Gümüşhane iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Gümüşhane iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Gümüşhane iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

notifications İş Alarmı kur