keyboard_arrow_down
343

Hazır Giyim İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Hazır Giyim cancel
Benetton Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstinyepark Avm Depo Sorumlusu
Benetton Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Minteks Tekstil San.ve Tic. Ltd. Şti.
Silahlı Güvenlik Görevlisi
Minteks Tekstil San.ve Tic. Ltd. Şti.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
ecocuk
Mağaza Müdürü
ecocuk
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

BELFOR TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Mağaza Satış Danışmanı
BELFOR TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Ordu İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Adil Işık Group
Full Time Satış Danışmanı- Taksim Tünel Adl
Adil Işık Group
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 7 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Hazır Giyim Sektörü İş İlanları

Nüfus ile beraber ihtiyaçların da artış kazanması, bazı sektörlerin doğmasına zemin hazırlarken bazılarının da gelişim göstererek öneminin artmasına imkan tanır. Bu kapsamda birçok sektör öne çıkar. Bu sektörler, aynı zamanda istihdama da katkı sunar. Hazır giyim sektörü de bunlardan biridir. Türkiye genelinde ticaret hayatında ve ihracatta önemli bir paya sahip olan hazır giyim sektörü, her geçen yıl önemini artırır. Kadın, erken ve çocuklara yönelik her türden giysi sunan sektör, sadece Türkiye sınırları içerisinde değil, yapılan ihracat bakımından da son derece önemli konumda yer alır. Senin de bu alan genelinde arayışın varsa hazır giyim iş ilanları içinden sana uygun olanları seçebilirsin.

Hazır Giyim Sektöründe Çalışanlar Ne İş Yapar?

Hazır giyim sektörü, her türden kıyafetlerin üretimini kapsar. Bu bağlamda oldukça geniş bir skalaya hitap eder. Hazır giyim dahilinde örme ya da dokuma kumaştan üretilen giyim ürünleri kadın, erkek ve çocuklara yönelik olarak dizayn edilir. Bu bağlamda üretimin her aşamasında çalışacak elemanlara gereksinim duyulur. Böylelikle hazır giyim sektörü iş ilanları da çeşitlilik kazanır. İstihdam edilen adaylar, hazır giyim sektörünün model, kesimhane, kalıp, kalite kontrol, yönetim, planlama ve pazarlama gibi alanlarında görev alabilir. Bu alanların herhangi bir yerinde istihdam edilen adaylar, hazır giyim ürünlerinin ortaya çıkmasına katkı sunar. Sen de bu alanlardan birinde çalışabileceğini düşünüyorsan Kariyer.net üzerinden güncel hazır giyim sektörü iş ilanları içinden sana uygun olanlara yönelebilirsin.

Hazır Giyim Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Firmaların yayınladığı hazır giyim sektörü iş ilanları arasından tercih yapmadan önce bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bu detaylara dikkat ederek iş arama sürecini daha verimli bir şekilde yönetebilir, aradığın işe daha kolay ulaşabilirsin.

  • Hazır giyim sektörü eleman arayan firmalar, ilanlarında çeşitli mesleki pozisyonlara yer verebilir. Bu mesleki pozisyonlar arasından bilgine ve tecrübene uygun olanlara yönelerek avantaj elde edebilirsin.
  • İş ilanlarının detaylarını inceleyerek firmaların beklentilerini dikkate alırken kendi beklentilerini göz ardı etmemelisin. 
  • Hazır giyim sektörü iş ilanları bayan ya da bay fark etmeksizin açılır.
  • Genellikle hazır giyim sektörü iş ilanları bay eleman adaylarının askerlik görevini yerine getirmiş olmasını talep eder.

Hazır giyim sektörü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Türkiye’nin herhangi bir kentinde yayınlanan hazır giyim sektörü iş ilanlarına, firmaların aradığı profile uyan ve işverenin beklentilerini karşılayabilecek olan herkes başvuru yapabilir. Bu beklentileri ise hazır giyim sektörü iş ilanlarının detaylarını inceleyerek öğrenebilirsin. Bunun için de Kariyer.net’ten yardım alabilirsin. Kariyer.net sayesinde tüm hazır giyim sektörü iş ilanlarına ulaşabilir, detayları inceleyebilir ve başvuru yapabilirsin.

Hazır giyim sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşırım?

Günümüzün sağladığı imkanlar ve teknolojinin olanakları sayesinde hazır giyim sektörü iş ilanlarına ulaşmanın birden fazla yolunu bulabilirsin. Ancak bu imkanlar arasında en etkili olan ve senin hız kazanmanı sağlayacak olan platform Kariyer.net’tir. Kariyer.net’i ziyaret ederek iş arama sürecine hız kazandırabilir, birden fazla iş ilanına aynı anda ulaşarak da kendine en uygun ilanı bulabilirsin.

Hazır giyim sektörü elemanı part time çalışabilir mi?

Hazır giyim sektörü kapsamında istihdam edilmek isteyen adaylar, farklı çalışma türleri dahilinde çalışma olanağı yakalayabilir. Bu bağlamda firmalar genellikle full time (tam zamanlı) olarak çalışacak adaylara yönelir. Bununla birlikte firmalar, yoğun oldukları dönemlerde iş yükünü hafifletmek maksadıyla part time (yarı zamanlı) çalışacak adaylara da gereksinim duyar. Sen de hazır giyim sektöründe part time olarak çalışmak istiyorsan bu yönde iş araması yapabilirsin.

Hazır giyim sektörü çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Hazır giyim sektörü içerisinde istihdam edilen elemanların çalışma ortamı ve koşulları, firmadan firmaya değişkenlik arz edebilir. Ancak genel olarak hazır giyim sektörü elemanları, mesaisini kapalı bir ortam içerisinde ve bağlı bulunduğu firmada tamamlar. Sektörün üretim alanında görev alanlar, makine seslerini duyabilir. Gerekli durumlarda diğer elemanlar ile iletişim halinde ve koordineli olarak çalışırlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Hazır giyim sektöründe çalışılabilecek pozisyonlar nelerdir?

Hazır giyim sektörü, dünya genelinde en sık kullanılan ve ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Hazır giyim sektörü dokuma ve örme kumaşlardan kadın, erkek, çocuk, yaşlı her kesime hitap eden iç ve dış giyim üretir. Bunun yanı sıra yanı malzemelerden olmasa da farklı malzemelerden birçok aksesuar ürünü üretir. Bu ürünlerin üretilmesi, pazarlanması, tanıtılması ve tasarlanması için birçok pozisyonda çalışacak elemanlara ihtiyaç duyulur. Tasarımcı, yönetici, orta düzey yönetici, modelist, muhasebe uzmanı, satış sorumlusu, sevkiyat sorumlusu gibi birçok farklı pozisyonda çalışana ihtiyaç vardır. Hazır giyim sektöründe çalışmak istiyorsan birbirinden farklı pozisyonlara çalışma fırsatı yakalayabilirsin.

Hazır giyim sektöründe part-time işler nelerdir?

Tam zamanlı çalışmaya göre part-time işler daha kısa çalışma saatlerine sahiptir. Part- time işlere genel olarak lise öğrencilerin ya da üniversite öğrencilerin başvurduğu görülür. Hazır giyim sektöründe part- time olarak çalışabileceğin birçok farklı iş imkanı bulman mümkündür. Hazır giyim sektöründe farklı departman ve pozisyonlarda yarı zamanlı olarak çalışabilirsin. Hazır giyim sektöründe masa başı görevlisi ya da saha çalışanı olarak yarı zamanlı olarak çalışma fırsatları yakalayabilirsin. Hazır giyim sektöründe yarı zamanlı işler arıyorsan Kariyer.net sayfazı üzerinde araştırma yapabilirsin. Hazır giyim sektörünün bulunduğu birçok şehri araştırabilir ve ön elemeler yaparak sana uygun iş olanaklarına erişebilirsin.

Hazır giyim sektöründe eleman pozisyonunda çalışılabilecek işler nelerdir?

Belirli bir diploma koşuluna dayanan ya da dayanmayan birçok iş ilanını Kariyer.net üzerinden öğrenebilirsin. Kariyer.net sayfası sayesinde hazır giyimde çalışmak istiyorsan birçok eleman pozisyonunda iş imkanı bulabilirsin. Hazır giyim sektöründe eleman olarak saha görevlisinden masa masa başı görevlere eleman pozisyonunda iş olanakları bulunur. Hazır giyim sektöründe eleman olarak modelist, modelist yardımcısı, muhasebe elemana, satış surumlusu elemanı gibi birbirinden farklı alanlarda eleman pozisyonunda çalışabilirsin. Sen de sana uygun hazır giyim sektöründe eleman pozisyonunda çalışabilecek iş imkanları arıyorsan Karyer.net sayfasını ziyaret edebilirsin.

Hazır giyim sektöründe ilköğretim mezunları için iş imkanları nelerdir?

Hazır giyim sektörü geniş bir iş kapsama alanına sahiptir. Hazır giyim sektörü içerisinde birçok çalışma pozisyonu bulunur. Kuryesinden yöneticisine kadar birbirinden farklı iş imkanları vardır. İlköğretim mezunu olarak hazır giyim sektöründe iş arıyorsan birçok iş fırsatı bulabilirsin. Öncelikle bu iş ilanlarına kolay yoldan ulaşmak için Kariyer.net sayfasına bakabilirsin. Hazır giyim sektöründe ilköğretim mezunu olarak telefon ya da bilgisayar ile diyalog gerektiren müşteri temsilcisi, sevkiyat elemanı, şoför, satış danışmanı, modelist, imalat kalıp uzmanı gibi farklı iş imkanlarına erişebilirsin.

notifications İş Alarmı kur