Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
410

Hemşire İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Hemşire cancel
Emsey Sağlık HİZ. Ve İŞL. TURZ. OTEL TİC. A.Ş.

Hemşire

Emsey Sağlık HİZ. Ve İŞL. TURZ. OTEL TİC. A.Ş.
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 17 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Hemşire İş İlanları

Hemşire olmak isteyen adaylar, Sağlık Meslek Liseleri veya Sağlık Yüksek Okullarından mezun olmuş olmalıdırlar. Ülkemizde sağlık sektörü her geçen gün daha da gelişmektedir. Bu paralel de yetişmiş eleman ihtiyacı da vardır. Hemşireliğin kendi içinde çeşitli branşları vardır. Bunların her biri ayrı uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Ameliyathane hemşiresi, yeni doğan hemşiresi, ambulans hemşiresi, acil hemşiresi bu branşlardan bazılarıdır. Hemşirelik mesleğine başlayan adaylar, baş hemşire yardımcısı, baş hemşire olarak, kariyerlerinde yükselebilirler. Siz de hemşire olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net hemşire iş ilanları sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Hemşirenin görevlerini inceleyecek olursak, branşlarına göre değişmekle birlikte, genel olarak, hastanın tedaviye hazır hale getirilmesi, hastanın bilgilendirilmesi, hastaya iğne, aşı yapılması, serum takılması, damar yolu açılması, tansiyon ve vücut ısısının ölçülmesi, hasta ile ilgili hazırlamış olduğu raporun doktora iletilmesidir. Hemşirelik, esnek çalışma saatlerinin yoğun olduğu bir iştir. Bazı kurumlar, nöbetçi hemşire iş ilanları vererek, nöbet zamanlarında çalışabilecek hemşirelerle görüşmeler yapmaktadır. Bazı sağlık kuruluşları, deneyimli hemşirelerle çalışmayı tercih ederken, bazıları, yeni mezun hemşire iş ilanları vererek, mesleğe yeni atılmış hemşirelerle de çalışmaktadır.

Hemşire iş ilanları nerelerde verilmektedir?

Sağlık kuruluşları, özel muayenehaneler ve hastanelerin olduğu her yerde hemşireye de ihtiyaç duyulmaktadır. İş başvurusu yapacak olan adayların, çalışmak istedikleri il bilgisini arama bölümünde işaretlemeleri önemlidir. Bu sayede sadece ilgilendikleri ilanları görüntülemiş olurlar. Örneğin, İzmir’de iş arayan bir aday, ‘hemşire iş ilanları İzmir’ olarak arama yaparken, Ankara’da iş araması yapan başka bir aday, ‘hemşire iş ilanları Ankara’ olarak işaretler. İstanbul’da iş arayan adaylar ise, işe gidip gelirken trafikte zaman kaybetmemek adına, bulundukları yakadaki iş ilanlarını öncelikli olarak incelerler. Bu durum, firmanın sunduğu olanak ve çalışma koşullarına göre de değişebilmektedir. Örneğin, İstanbul Anadolu yakasında oturan bir aday, ‘hemşire iş ilanları İstanbul Anadolu yakası’ olarak araştırırken, Avrupa yakasındaki ilanları ikinci tercih olarak değerlendirir.