58

İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

İş Sağlığı ve Güvenliği cancel
Tez Medikal Sağlık Turizm A.Ş
İş Yeri Hekimi
Tez Medikal Sağlık Turizm A.Ş
İstanbul (Tümü) +7 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ascatu GmbH
Backoffice Kundenbetreuer (Almanca) Homeoffice
ascatu GmbH
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
Bugün
Olgu Osgb Lmt. Şti.
İş Güvenliği Uzmanı
Olgu Osgb Lmt. Şti.
İstanbul (Tümü), Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İş Sağlığı ve Güvenliği Sektörü İş İlanları

İş sağlığı ve güvenliği sektöründe ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi ve iletişim becerileri kuvvetli olan kişiler yer alabilir. Bu kişiler firmanın veya çalışılan mekanın gerektirdiği süreçler ile aktif ilgilenir, iş yeri hekimliğine bakarlar. Aynı zamanda gelişen ve değişen sanayi ve sağlık sektörü başta olmak üzere, çoğu kişinin bu sektörlerde çalışmayı tercih etmesi sebebiyle farklı çalışma alanları bulunur. Örneğin, sağlık ve güvenlik alanında iş yeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı gibi pozisyonlar mevcut. Eğer bu meslek grubuna uygun isen Kariyer.net üzerinden bu sektörde çalışmak üzere iş sağlığı ve güvenliği sektörü iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Sektöründe Çalışmak İçin Sahip Olunması Gereken Özellikler

İş sağlığı ve güvenliği sektöründe eleman arayanların baktıkları başlıca özellikler; 

  • Ekip çalışmasına uyumlu olmak, 
  • Sorumluluk sahibi olmak,
  • İletişim becerileri kuvvetli olmak,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, 
  • Şehir dışı seyahat engelli olmaması,
  • Kullandığı ekipman, cihaz ve araçların temizliğine önem vermek 

şeklinde sıralanabilir. Bunların yanı sıra lisans eğitimi ve staj çalışması zorunlu. Çünkü tecrübe ve bilgi bu meslekte ön planda. İş sağlığı ve güvenliği sektörü iş ilanlarında baylar için sadece askeri yükümlülüğü bulunmamak önemli iken bayanlar konusunda herhangi bir önemlilik arz edecek konu bulunmaz. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Sektörünün Çalışma Ortamı ve Koşulları

Güncel iş sağlığı ve güvenliği iş ilanlarında satış tecrübesi olan ve üniversitelerin işletme, mühendislik  gibi bölümlerinden mezun olanların ön planda olduğu bir personel alımı görülür. Bu personeller, çözüm odaklı olmalı. Ayrıca yabancı dil bilgisi ve aktif bir şekilde araç kullanabilmesi en önemli özelliklerden. Oldukça geniş bir çalışma alanının olması, üniversitelerin sadece mühendislik ve işletme bölümlerinden alım olmasından kaynaklı. Bu alanlarda çalışma imkanı yakalayabilmek için sahip olduğun niteliklere bağlı olarak senden beklenen sadece iletişim ve öz disiplin. Bu ve bunun gibi bilgileri Kariyer.net’ten araştırıp bu meslekte yer edinebilirsin. 

İş Sağlığı ve güvenliği sektörü iş ilanları neler?

Sanayi ve sağlık sektörünün başlıca konumu olmasından dolayı İzmir, iş sağlığı ve güvenliği iş ilanları bakımından aktif olan bir şehir. Bu şehirde sağlık personeli, sorumlusu ve iş güvenliği uzmanı gibi iş ilanları bulunur. Yalnızca bölge satış müdürlüğü konusunda iş sağlığı ve güvenliği iş ilanları İstanbul’da çok daha ön planda. 

İş sağlığı ve güvenliği sektörü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

İş sağlığı ve güvenliği sektörüne, 4 yıllık lisans eğitimi sonrası mühendisler ve işletme bölümlerinden mezun olan herkes başvurabilir. Ayrıca yabancı dil seviyesi iyi ve takım çalışmasına yatkınlık gösterebilen kişi bu meslekte ön planda olur. Çözüm odaklı olarak iş hekimliğini kontrol edebileceğini düşünüyorsan iş sağlığı ve güvenliği iş ilanlarına bakabilirsin.  

İş sağlığı ve güvenliği sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

İş sağlığı ve güvenliği sektörü iş ilanlarına personel eksikliğine bakarak ulaşabilirsin. Çünkü çalışma mekanına göre uzmanlık ve yabancı dil gerektiren alanlar var iken bazı çalışma mekanlarında uzmanlık ve yabancı dil gerekmez. Bundan dolayı iş sağlığı ve güvenliği sektöründe farklı çalışma alanları oluşur. Sende buralarda çalışma imkanı yakalayabilirsin. 

İş sağlığı ve güvenliği sektörü part-time çalışabilir mi?

Maalesef bu alanda part- time çalışma olanağı bulunmaz. Çünkü İstanbul ve İzmir gibi sanayi ve sağlık şehri olan çalışma mekanlarında tam zamanlı, uzmanlık ve tecrübeye göre çalışma şartları mevcut. Ayrıca uzmanlık gerektiren firmaların çalışma mekanları öz disiplin ister. Disiplinsiz bir şekilde çalışırsan sorun yaşayabilirsin. Bundan dolayı part- time çalışma olanağı çalışma mekanına veya firmalara göre değişiklik göstermez. 

Sıkça Sorulan Sorular

İş Sağlığı ve Güvenliği iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

İş Sağlığı ve Güvenliği için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel İş Sağlığı ve Güvenliği iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel İş Sağlığı ve Güvenliği iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te İş Sağlığı ve Güvenliği iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

İş Sağlığı ve Güvenliği iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

İş Sağlığı ve Güvenliği iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İş Sağlığı ve Güvenliği iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur