Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
787

İstanbul(Avr.) Beylikdüzü İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Beylikdüzü cancel
Vega Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti.

Sigorta Teknik Personeli

Vega Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 32 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Beylikdüzü İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Ankara Sincan İş İlanları , Hatay Antakya İş İlanları , Ankara Yarı zamanlı / Part Time İş İlanları , Medya İş İlanları , Tüm ilanlar

Beylikdüzü İş İlanları

İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, özellikle 1999 depreminden sonra Avcılar gibi yakın ilçelerden göç almaya başlamış ve nüfusu hızla artmıştır. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren büyük şirketlerin de genel merkezlerini konumlandırmak için tercih ettiği bir ilçe olan Beylikdüzü, son yıllarda gelişen ulaşım olanakları sayesinde şehir merkeziyle bağlantısını güçlendirerek farklı semtlerde oturan insanların da iş aramak için tercih ettiği bölgelerden biri haline gelmiştir. Eleman ihtiyacı duyulan birçok farklı pozisyon için firmalar tarafından oluşturulan Beylikdüzü iş ilanları iş arayanların niteliklerine uygun işi bir an önce bulmaları için sürekli güncellenmektedir.

Beylikdüzü İnşaat İş İlanları

2017 yılı verilerine göre 314 bin kişinin yaşadığı Beylikdüzü, yeni yapılan konutlar ve gelişen yaşam alanları sayesinde İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri haline gelmiştir. Bölgede bulunan iş imkanlarının artış göstermesi sebebiyle burada yaşamak isteyen insanların sayısı da çoğalmış, bu durum da yeni konut ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Her geçen gün yeni yapıların inşa edildiği bölgede; tekniker, kaynakçı, saha elemanı gibi pozisyonlarda çalışacak personellere duyulan ihtiyaç sebebiyle oluşturulan Beylikdüzü iş ilanları güncel olarak yenilenmekte ve gün geçtikçe artmaktadır.

Beylikdüzü Satış Danışmanı İş İlanları

Beylikdüzü’nün şehir merkezine uzak olması, insanların sosyalleşme ve alışveriş ihtiyaçlarını gidermeleri amacıyla yapılan çok sayıda alışveriş merkezini beraberinde getirmiştir. AVM cenneti olarak da anılan bölgede bulunan birçok mağaza sebebiyle satış alanında çalışacak personellere her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Perakende mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından eleman ihtiyaçlarını gidermek amacıyla verilen iş ilanları genellikle kasiyer, mağaza sorumlusu ve satış danışmanı gibi pozisyonlar için oluşturulmaktadır.

Beylikdüzü Bakıcı İş İlanları

Yapılan araştırmalara göre nüfusunun %40’ı üniversite mezunu insanlardan oluşan Beylikdüzü, kadınların iş hayatına en çok katılım gösterdiği ilçelerden biridir. Bu durum okul çağına gelmemiş çocukların bakımı için profesyonel destek almak isteyen kişilerin sayısını artırmaktadır. Beylikdüzü iş ilanları arasında oldukça sık rastlanan bakıcı ilanları, genellikle yakın ilçelerde oturan kişiler tarafından tercih edilse de son yıllarda gelişen ulaşım imkanları sayesinde İstanbul’un farklı bölgelerinde yaşayan kişiler için de alternatif oluşturmaktadır.