keyboard_arrow_down
152

İstanbul(Asya) Mimar İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Mimar cancel
İstanbul(Asya) cancel
Medicana Sağlık Grubu
3D Görsel Uzmanı
Medicana Sağlık Grubu
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sinpaş Holding A.Ş.
İdari İzin Süreç Yöneticisi
Sinpaş Holding A.Ş.
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Topaz İnşaat Pazarlama San Tic Ltd Şti
Mimar
Topaz İnşaat Pazarlama San Tic Ltd Şti
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
7 gün

İlanları konuma göre filtrele!

GÜRSOY İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Mimar
GÜRSOY İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
16 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Tta yapi
Dizayn Ofis Mimarı
Tta yapi
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
14 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Asya Yakası Mimar İş İlanları

Mimar dendiğinde tasarım yapmayı seven özellikle binaların planlanması ve tasarımı konusunda çalışmak üzere eğitilmiş lisanslı bireyler akla gelir. Mimarların çalışmaları çeşitli ve etkileyicidir. Mimarlar konsept oluşturmadan tasarıma ve bu tasarımların tam olarak gerçekleştirilmesine kadar fonksiyonel alanlar yaratma sürecine öncülük eden profesyonel meslek elemanlarıdır. İstanbul Asya Yakası’nda mimarlık ise, insanların yaşayabileceği, yiyebileceği, çalışabileceği veya oyun oynayabileceği yerler tasarlamak için bilimle birlikte eşgüdümlü olarak çalışan sanatçıların mesleğidir. Yaşam sürülebilecek ev gibi küçük bir projeden, hastane, üniversite kampüsleri gibi büyük projelere kadar çeşitli projelerde bulunarak, yaratıcı fikirleri ve vizyonları ile öncülük ederler, müşterilerin, yeni inşa edilen alanları kullanacak olanların ihtiyaçlarını gözeterek çalışırlar ve ihtiyaçlarını giderirler. Nüfusun kalabalık olduğu İstanbul şehrinin Asya Yakası’nda bu mesleği icra etmek önemlidir ve bu mesleğe oldukça ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı kendi lehine çevirmek istiyorsan İstanbul Anadolu Yakası mimar iş ilanlarını inceleyebilir, kendine uygun gördüğün iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilirsin.

İstanbul Asya Yakası’nda Mimar Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

İstanbul Asya Yakası’nda mimar olarak çalışmak istiyorsan çalışmak istediğin firmalar ya da bulunduğun şehir senden bazı özelliklere sahip olmanı bekleyebilir: 

  • Öncelikle üniversitelerin dört yıllık lisans bölümü olan mimarlık bölümünden mezun olmanı talep ederler. 
  • Sonrasında gerekli tasarım programlarını bilmek ve kullanabilmek, ekip çalışmasına yatkın olmak bu meslekte önemlidir. 
  • Aynı zamanda İstanbul Asya Yakası’nda mimarlık alanında kendini geliştirmek istiyorsan tasarımcı yönünün güçlü olması, teknik alana yatkın olmak, hesaplama gerektiren bir meslek olduğu için sayısal yönünün biraz kuvvetli olması, detaylara dikkat etmek ve yapılan iş konusunda titiz davranmak işveren tarafından talep gören özellikler arasındadır. 

Bu özellikleri şirketlerin ilanları üzerinden daha rahat değerlendirmek için mimar iş ilanları İstanbul Anadolu'dakileri inceleyip, ilanları kendi kriter ve mesleki tecrübene göre değerlendirip başvurularını yapabilirsin.

İstanbul Asya Yakası’nda Mimarların Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

İstanbul Asya Yakası'nda mimarlık mesleği, iş yerlerindeki rollerin çeşitliliği ile farklı çalışma alanlarının ortaya çıkışını sağlar. Bu meslekte tasarım işlerinin çoğu bir ofiste yapılacaktır, aynı zamanda müşterilerin ofislerine ziyaretler, planlama ofisleri ve yerel yönetim ile toplantılar ve elbette saha ziyaretleri de bu mesleğin olmazsa olmazları arasında bulunur. Serbest çalışma ya da bir şirket tarafından istihdam edilip edilmediğine bağlı olarak bir mimar olarak kendi ofisinden çalışabilir, bazen evden veya birkaç şirket ofisinde birden çalışabilme imkânına sahip olabilirsin. İstanbul Asya Yakası’nda mimarlık iş aşamalarına göre, bazı durumlarda uluslararası konferanslar için seyahatlar edebilir, bazı yerlere de geçici olarak yerleşebilirsin. Bu mesleği burada değerlendirmek istiyorsan güncel İstanbul Anadolu Yakası mimar iş ilanlarını inceleyebilir, şirketlerin sunduğu iş olanaklarını değerlendirerek başvurularını gerçekleştirebilirsin.

İstanbul Asya Yakası'nda mimarlık mesleğinde nasıl iş bulabilirim?

İstanbul şehri nüfus yoğunluğu bakımından değerlendirildiğinde kalabalık bir şehirdir. İstanbul’un Asya Yakası’nda da mimar olarak çalışmak istiyorsan bu mesleğe ihtiyacın olduğunu ve küçük alanların daha iyi değerlendirilmesi gerektiğini fark edersin. Bu doğrultuda burada iş bulmak ve çalışmak istiyorsan İstanbul Anadolu Yakası mimar iş ilanları bay ve bayan özelinde yayınlanan ilanları inceleyebilir, ilanları kendi kriterlerin doğrultusunda değerlendirebilir, başvurularını gerçekleştirebilirsin.

İstanbul Asya Yakası mimarlık iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

İstanbul’un Asya Yakası’nda mimar olarak çalışmak istiyorsan birçok firmanın iş ilanı olduğunu, İstanbul Anadolu Yakası mimar iş ilanları bayan ve bay kategorilerinde görebilirsin. Burada bulunan firma ve şirketlerin ilanlarını genel nitelikler ve iş tanımı bölümünden inceleyebilir, şirketlerin senden beklediği çalışma sürelerini, tecrübeli ya da tecrübesiz bir eleman mı istediğini görebilirsin. Bu durumlar doğrultusunda kendi mesleki tecrübe ve beklentilerine göre değerlendirdiğin iş ilanlarına başvurularını tamamlayabilirsin.

İstanbul Asya Yakası mimarlık iş ilanlarında proje bazlı iş bulmak mümkün müdür?

Diğer bölgelerde olduğu gibi İstanbul Asya Yakası'ndaki mimarlık mesleği de bazı mesleklerde olduğu gibi farklı çalışma biçimleri sunan bir meslek koludur. Bazı şirketler seni tamamen bünyesine almak isteyebilir ve tüm projelerinde ya da yapılmasını planladığı işlerinde görev almanı talep edebilirken, bazı şirketler de senden çalışma ortaklığını projenin bitimine kadar sürdürmeni bekleyebilir. Bu seçeneklerden dolayı proje bazlı çalışabilir, mesleğini icra edebilirsin.

İstanbul Asya Yakası mimarlık iş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmeli?

İstanbul Asya Yakası’nda mimar olarak çalışmak istiyorsan hangi alanda çalışmak istediğini, ilgi alanlarını ve yeteneklerini göz önünde bulundurmak sana bu meslekte fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda burada bulunan ilanlara ulaşabilmek için kariyer.net'e giriş yaparak, burada firmaların genel nitelikler ve iş tanımı bölümünü ve firmaların kriterlerini inceleyebilir, beklenen çalışma saatlerine dikkat edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya) Mimar iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Asya) Mimar iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İstanbul(Asya) Mimar pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İstanbul(Asya) Mimar güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İstanbul(Asya) Mimar iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İstanbul(Asya) Mimar iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul(Asya) iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İstanbul(Asya) Mimar iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Asya) Mimar iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur