4417

İstanbul(Asya) Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
İstanbul(Asya) cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 89 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Asya Satış Danışmanı İş İlanları

Hizmet ve ürün satışı firmalar ile müşteriler arasında köprü görevi sağlayan satış danışmanları mağaza ve sahada görev yapar. Mağazada görev yapan personeller gelen müşterilere rehberlik ederek satışı yapılan ürünler hakkında bilgi verir. Mağazada satışı yapılan ürünlerin kullanımı ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olan satış danışmanları, müşterilere ürün seçimi konusunda yardımcı olur. İstanbul Anadolu mağaza satış danışmanı iş ilanları kategorisini inceleyerek meslek alanı hakkında daha fazla bilgi sahibi olunabilir. Sürekli yeni kişilerle iletişim halinde olan satış danışmanlarının sözlü iletişim becerilerinin güçlü, ikna kabiliyetinin kuvvetli olması ve dış görünümüne özen göstermesi beklenir. Saha ziyaretleri yapan satış danışmanlarının yoğun iş temposuna ayak uydurma, sözlü iletişim becerileri ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilme gibi özelliklere sahip olması beklenir. İstanbul Asya satış danışmanı iş ilanları iş arayan adaylara farklı fırsatlar sunar. Pazarlama alanında kariyer hedefi olan kişiler, satış danışmanı iş ilanlarına başvuru yapabilir. Sektör ve çalışma deneyimi kazanarak tecrübe edinmek için farklı firmaların açtığı İstanbul Anadolu satış danışmanı iş ilanları arasından adaylar şirketlerin beklediği niteliklere ve yetenekleri inceleyerek CV’lerine uygun pozisyonlara başvuru yapabilir.

İstanbul Asya Şehrinde Satış Danışmanı İş Olanakları

Türkiye’nin büyük şehirlerinden biri olan İstanbul, pazarlama alanında kariyer hedefi olan adaylara çeşitli fırsatlar sunar. Kozmetik, giyim, gıda, otomotiv, inşaat sektörü ve mücevherat alanında hizmet veren firmalarda görev alan satış danışmanları, yeteneklerine göre farklı alanlarda çalışabilir. Saha, ofis ve mağaza içinde görev yapan satış danışmanları müşterilerle sözlü, yazılı ve yüz yüze iletişim kurarak memnuniyetleri sağlar. Satışı yapılan ürünler hakkında bilgi vermek, müşteri portföyünü korumak ve genişletmek danışman adaylarının görevleri arasında yer alır. Farklı sektörlerde hizmet ve ürün satışı yapan markaların genel merkezleri, mağazaları ve sahalarında satış danışmanı olarak görevlendirme alabilirsiniz. Anadolu yakasının farklı ilçelerinde hizmet veren firmaların ilanlarını değerlendirerek yaşadığınız yere yakın bir konumda çalışma fırsatı bulabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası satış danışmanı arayan firmalar kategorisinde sunulan olanaklar ve fırsatlar şirketlerin politikalarına göre değişiklik gösterir. Otomotiv, kozmetik, kimya, inşaat ve giyim gibi farklı sektörlerin pazarlama biriminde, yeteneklerinize göre çeşitli pozisyonlara yerleşebilirsiniz. Adayların görev alacağı pozisyona göre çalışanlara sunulan şirket telefonu, araç, bilgisayar ve tablet gibi olanaklar değişiklik gösterir.

İstanbul Asya Satış Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İstanbul Anadolu yakası satış danışmanı arayanlar açtıkları ilanlarda açık pozisyon için tercih edecekleri personellerden beklentilerini ve görevlerini listeler. Pazarlama alanında kariyer hedefi olan adaylar, çeşitli sektörlerde hizmet veren firmalara başvuru yapabilir. Adaylar başvuru yapmadan önce ilan detayları dikkatlice inceleyerek yeteneklerine uygun pozisyonları belirleyebilir. İşveren firmalar, adaylarda farklı nitelikler ve yetenekler arar. Mağaza, ofis ve sahada görev yapan satış danışmanlarının güçlü iletişim becerilerine sahip olmaları, dış görünüşlerine özen göstermeleri ve ikna kabiliyetine sahip olmaları beklenir. Markayı temsil eden personellerin müşteri portföyüne göre İngilizce, Almanca, Arapça ve Fransızca gibi farklı yabancı dilleri bilmesi gerekebilir. İş başvurusu yapmadan önce istenilen niteliklerin CV’nize uygun olup olmadığını değerlendirerek başvuru yapabilirsiniz. CV’nizle uyuşan ve firmaların istediği nitelikleri karşılayabileceğiniz ilanlara başvuru yaparak işe kabul süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca çalışma günleri ve saatlerini inceleyebilir ve çalışma adresine göre ulaşım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ev adresinize yakın yerlerde açılan ilanlara başvuru yaparak kendinize uygun bir pozisyona yerleşebilirsiniz. Çalışma yerinin ev adresine yakın olması yolda geçireceğiniz süre ve yorgunluk açısından sizlere avantaj sağlar.  

İstanbul Asya Satış Danışmanı Ne İş Yapar?

Ürün ve hizmet satışı yapan firmaların pazarlama ve satış biriminde görev alan satış danışmanları, müşterilerle doğrudan iletişim kurar. E-posta, telefon ve yüz yüze iletişim kurarak satışı yapılan ürün ve hizmet hakkında bilgi verir. Var olan müşterilerin ilişkilerini koruyan satış danışmanları aynı zamanda portföyüne yeni müşteriler ekler. Müşterilere rehberlik eden satış danışmanları satış sonrasında da memnuniyeti sağlamakla görevlidir. Olası problem durumlarında müşteri ile marka arasında olumlu çözümler sağlamak satış danışmanlarının görevleri arasında yer alır. Firmayla ilgili yenilikleri ve kampanyaları müşterilere iletmek, gerekli durumlarda saha ziyaretleri yapmak satış danışmanlarının sorumluluklarındandır. Müşteri taleplerini ve ihtiyaçlarını toplayarak belirli aralıklarla firmaya aktarmak, yapılan kampanyaların müşterilere hitap edip etmediğini incelemek gibi satış ve pazarlama üzerine yapılan çalışmalar danışmanların görevleridir. Deneyimli ve deneyimsiz adaylar güncel İstanbul yakası satış danışmanı iş ilanları arasından değerlendirme yaparak niteliklerine uygun alanlara başvuru yapar.

İstanbul Asya Satış Danışmanı Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

İstanbul Anadolu yakası satış danışmanı iş ilanları iş arayan adaylara farklı sektörlerde ve koşullarda çalışma imkanı sağlar. Saha, ofis ve mağazada görevlendirilen personellerde aranan nitelikler ve uzmanlıklar farklılık gösterir. Personellerin çalışma koşulları ve mesai süreleri firmaların çalışma sistemlerine göre değişir. Sahada görev yapan satış danışmanlarının görev sorumlulukları içinde belirli bir bölgedeki müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek yer alır. Saha satış danışmanlarının aktif araç kullanması, yabancı dil bilmesi ve çeşitli bilgisayar programlarını etkili biçimde kullanabiliyor olması gerekir. Bazı günler sahada görev alırken bazı günlerde personeller ofis içinde çalışır. Mağazada çalışan personellerin çalışma süreleri mağazaların açılış ve kapanış sürelerine bağlıdır. Hafta sonu hizmet veren mağazalarda personeller tam gün çalışır. Çalışanların izin günleri ve çalışma süreleri firmalara göre değişiklik gösterir. Ofis içi görev yapan satış danışmanları, ofisin açık olduğu tüm sürelerde çalışır. Ayrıca bazı firmalarda cumartesi günleri tam veya yarım gün olarak iş gününden sayılır.

Kimler Satış Danışmanı Olabilir?

Pazarlama alanında kariyer planı olan herkes satış danışmanı pozisyonu için başvuru yapabilir. Başvuru yapan satış danışmanı adayların sahip olması gereken nitelikler firmaların açık pozisyonlarına göre değişiklik gösterir. Yabancı dil bilgisi, aktif araç kullanımı, bilgisayar programlarına yatkınlık, dış görünüşe özen gösterme ve yazılı sözlü iletişim becerisi gibi nitelikler işveren firmalar tarafından adaylardan aranır. Firmaların adaylardan beklediği nitelikler çalışma şartları ve müşteri portföyüne göre değişir.

Satış Danışmanı Olmak İçin Hangi Eğitim Alınır?

Kariyer planlarında satış danışmanlığı olan adayların pazarlama, işletme ve iktisat alanlarında eğitim almış olması başvuru süreçlerinde bir adım öne çıkmalarını sağlar. Fakültelerin pazarlama yönetimi, işletme ve iktisat programlarında eğitim gören adaylar çeşitli firmaların satış danışmanlığı pozisyonlarına başvuru yapabilir. Ayrıca, özel kurslara katılarak pazarlama alanıyla ilgili sertifika alarak başvuru yapabilirsiniz.

Satış Danışmanı Nerede Çalışır?

Ürün ve hizmet satışı yapan her markanın pazarlama biriminde satış danışmanlarına ihtiyaç duyulur. Mağaza, saha ve ofis içinde görev alan satış danışmanlarının çalışma koşulları firmalara göre farklılık gösterir. Gün içinde müşteri ziyaretleri, telefon görüşmeleri ve bilgilendirme e-postaları hazırlayan satış danışmanlarının çalışma yeri yerleştikleri pozisyona göre değişir. Ofis içi ve saha ziyaretlerinde çalışma süreleri firmaların aylık planlarına göre belirlenir.

Satış Danışmanı Nedir?

Pazarlama ve satış departmanı olan her firmada satış danışmanı personelleri bulunur. Marka ile müşteri arasında köprü görevi gören satış danışmanları, sorumlu oldukları ürünlerin hedeflenen satışının gerçekleşmesini sağlar. Satış sonrası müşterilere destek sağlama, yenilikler hakkında bilgi verme gibi sorumluluklar satış danışmanlarının görevidir.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya) Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Asya) Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İstanbul(Asya) Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İstanbul(Asya) Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İstanbul(Asya) Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İstanbul(Asya) Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul(Asya) iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İstanbul(Asya) Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Asya) Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur