837

İstanbul(Asya) Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Mağaza Satış Danışmanı cancel
İstanbul(Asya) cancel
mazal istanbul
Mağaza Satış Danışmanı Hediyelik Eşya
mazal istanbul
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Gerboy Tekstil Tic. ve San. A.Ş.
Mağaza Satış Danışmanı - Palladium Avm
Gerboy Tekstil Tic. ve San. A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Yataş Mağazacılık
Mağaza Satış Temsilcisi / Maltepe
Yataş Mağazacılık
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Şu an 17 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Asya Yakası Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık ve en yoğun şehirleri arasında yer alır. İstanbul şehri Asya ve Avrupa olmak üzere iki yakaya ayrılır. İstanbul, şehirde yer alan çeşitli iş kolları ve iş imkanları sebebiyle metropol şehir olarak adlandırılır. İstanbul’da yerli ve yabancı olmak üzere pek çok firma faaliyet gösterir. Bu sebeple şirketler tarafından çeşitli pozisyonlarda birçok personele istihdam sağlanır. Pek çok sektörden ve meslek kolundan personel için iş fırsatı bulunan İstanbul’da, kendini geliştirmek isteyen adaylar yetkinlikleri ve eğitimleri doğrultusunda kolayca iş fırsatlarından yararlanabilirler. İş fırsatlarının geniş olduğu sektörlerden biri de hizmet sektörüdür. Şehirde ikamet eden kişi sayısının ve gelen turist sayısının artması sebebiyle marketlerde artış görülür. Bu sebeple İstanbul Asya mağaza satış danışmanı iş ilanları yıl boyunca belirli aralıklarla sık sık yayınlanır. 

İstanbul Asya Yakası’nda Mağaza Satış Danışmanı İş Olanakları

İstanbul şehrinde farklı alanlarda faaliyet gösteren birçok firma bulunur. İstanbul hem çevre illere yakın konumda olması hem de iş fırsatları sebebiyle pek çok bölgeden sıklıkla göç alır. Hem İstanbul bölgesinde ikamet eden hem de yakın çevre illerde ikamet eden kişilere özel olarak birçok iş ilanı yayınlanır. İstanbul Asya satış danışmanı iş ilanları; market, elektronik mağazası ve giyim markası gibi firmalar tarafından açılır. Satış danışmanı pozisyonunda görevlendirilen personelin görevleri arasında mağaza içerisine alışveriş amacıyla gelen müşterilere yardımcı olmak bulunur. Bu alanda çalışacak olan satış danışmanı adayları, müşterinin istediği ürünü müşteriye vererek satış işlemini gerçekleştirir. Mağazanın içerisinde yer alan reyonlardan ve raflarlardan sorumlu olan satış danışmanlarının, ayrıca mağazadaki ürünlerin stoklarını da kontrol altında tutması gerekir. Satış danışmanları; İstanbul Asya Yakasında yer alan alışveriş merkezlerinde, teknolojik mağazalarda, kuyumcularda ve benzin istasyonlarında görev alabilir. Fakat bazı iş kollarında görev alan satış danışmanlarınınn bazı özelliklere sahip olması gerekebilir. Örneğin, petrol ofisinde görevlendirilen satış danışmanı personellerinin bilgisayar kullanımına hakim ve diksiyonunun düzgün olması gerekir. Satış danışmanlarının iş olanakları arasında; kuruyemiş dükkanları, bilet satış ofisleri, seyahat acentaları gibi hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmeler de bulunur. Bu sayede çeşitli firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları kapsamında yıl boyunca satış personellerine istihdam sağlanır. 

İstanbul Asya Yakası’nda Mağaza Satış Danışmanı Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

İstanbul Asya mağaza iş ilanları kapsamında adayların; reyonlarda yer alan ürünlerin düzenlemek, stok kontrolünü yapmak ve mağaza iç temizliği sağlamak gibi görevleri bulunur. Satış danışmanı olarak görev alacak olan personelin; diksiyonu düzgün, bilgisayar kullanımına hakim, insan ilişkileri kuvvetli ve dış görünüşüne özen gösteren kişiler olması tercih edilir. Bünyesinde satış danışmanı personeli çalıştırmak isteyen firmalar bazı stok programları kullanabilir. Bu durumda firmalar, iş ilanlarının içeriğinde adayların çeşitli bilgisayar programlarına hakim olması gibi detaylara yer verebilir. Bunun yanı sıra, satış danışmanı olarak görev alan personelin bulunduğu reyondaki ürünlere hakim olması gerekir. Örneğin, elektronik mağazasında bilgisayar reyonunda görev alan personelin, reyondaki bilgisayarların özellikleri ve markalarını iyi derece bilmesi gerekir. Bunun yanı sıra, kurumsal firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarının detaylarında adayın lise ya da üniversite diplomasına sahip olması talep edilir. 

İstanbul Asya Yakası Mağaza Satış Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Satış danışmanı istihdam etmek isteyen firmalar yılın belirli zamanlarında iş ilanı yayınlar. Yayınlanan iş ilanlarının detayları, firmanın faaliyet gösterdiği iş koluna göre farklılık gösterebilir. Örneğin, bazı şirketler mağazasında bulunan ürünleri stok programı ile kayıt altına alır. Bu durumda mağaza satış danışmanının da firmanın kullandığı stok programına hakim olmasını ister. İstanbul Asya mağaza iş ilanları kapsamında firmalar bay ya da bayanlara yönelik olarak farklı ilanlar yayınlayabilir. Galeri gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar, bünyesinde erkek adayları tercih edebilir. Çeşitli fuar ve etkinliklerde görev almak üzere stand personeli ya da servis elemanı istihdam edilir. Bu durumlarda ise çoğunlukla bayan personellere iş fırsatı tanınır. İş ilanına başvuru gerçekleştirmeden önce ilan detaylarını tam olarak tespit etmek gerekir. 

İstanbul Asya Yakası’nda Mağaza Satış Danışmanının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Mağaza satış danışmanı iş ilanları İstanbul Asya yakasında faaliyet gösteren firmalar tarafından açılır. Adayın görev aldığı çalışma ortamı ve koşulları firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Örneğin, satış danışmanları çoğunlukla reyon bölümünde görev alır. Fakat bazı firmalar, satış danışmanı olarak görev alan personelleri aynı zamanda depo alanında da görevlendirebilir. 

İstanbul Asya Yakası’nda Mağaza Satış Danışmanı Hangi Alanda Çalışır?

Mağazada bulunan ürünlerin tanıtımını ve bilgilendirmesini yapan kişiye satış danışmanı adı verilir. Satış danışmanları, müşterinin kapıdan girdiği alandan ürünlerin stok yapıldığı alana kadar her alanda görev alabilir. Ayrıca İstanbul part time satış danışmanı ya da tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak da çalışabilir. Çalışma şekilleri firmadan firmaya farklılık gösterebilir. 

İstanbul Asya Yakası’nda Mağaza Satış Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır?

Mağazaların olmazsa olmaz elemanları arasında yer alan satış danışmanlarının aylık olarak aldığı ücret firmadan firmaya farklılık gösterir. Firmalar bünyesinde görev alan satış danışmanlarına; aylık olarak yaptığı satış cirosuna, çalışma saatine ve performansına göre maaş belirleyebilir. Aylık olarak daha fazla satış yapan personel çok yüksek primlere tabi olabilir. 

İstanbul Asya Yakası’nda Mağaza Satış Danışmanı Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Güncel İstanbul Asya Yakası mağaza satış danışmanı iş ilanları kariyer.net üzerinden yılın belirli aralıkları ile çeşitli firmalar tarafından yayınlanır. Bu gibi pozisyonlarda görev almak isteyen adaylar, güncel olarak hazırlanan özgeçmişleri ile belirtilen iş ilanlarına başvuru gerçekleştirebilir. Deneyimsiz olan satış danışmanları ise deneyimsiz personel aranıyor başlığı altında yayınlanan ilanlara başvuru yaparak deneyim kazanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya) Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Asya) Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İstanbul(Asya) Mağaza Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İstanbul(Asya) Mağaza Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İstanbul(Asya) Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İstanbul(Asya) Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul(Asya) iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İstanbul(Asya) Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Asya) Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur