Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
575

İstanbul(Asya) Üsküdar İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Asya) cancel
Üsküdar cancel
DLK

Lojistik Uzman Yardımcısı

DLK
İstanbul(Asya)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
JOHNSON CONTROLS

Demand Planner & Logistics Coordinator

JOHNSON CONTROLS
İstanbul(Asya)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Asya) Üsküdar İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Ankara Makine Mühendisi İş İlanları , Gıda İş İlanları , İzmir Gıda İş İlanları , Ankara Mimar İş İlanları , Antalya Kepez İş İlanları

Üsküdar iş ilanları

İstanbul'daki en önemli Türk yerleşmelerinden biri olan Üsküdar, 1926 yılına kadar il statüsündeyken aynı yıl yapılan yasal düzenlemeyle ilçe statüsüne getiriliyor. Küçük çaptaki ekim alanları dahi yerleşim alanına dönüştüğü için tarımsal faaliyet yok denecek kadar az olan Üsküdar’da temel ekonomik faaliyet olarak ticaret öne çıkıyor. Türkiye'nin önde gelen çok sayıda sınai ve ticari teşebbüsün yönetim merkezini bünyesinde barındıran Üsküdar, adaylara pek çok sektörde iş imkanı sağlıyor.
 
En çok Satış Danışmanına ihtiyaç duyuluyor
Son dönemin en çok tercih edilen mesleklerinden olan Satış Danışmanlığı Üsküdar’da da en çok iş ilanı çıkılan pozisyonların başında geliyor. Kariyer. Net’in verilerine göre, Satış Danışmanı alanında 132 ilan yayınlandığı görülüyor. Bununla birlikte Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi de en çok iş ilanı yayınlanan pozisyonlardan biri olarak göze çarpıyor. Üsküdar genelinde bu pozisyonda 75 ilanla adaylara iş fırsatı sunulurken 67 adet Satış Temsilcisi ilanı yayınlandı.
Lokomotif sektör Bilişim sektörü
Kariyer. Net verilerine göre geçen yıl, Üsküdar’daki iş ilanlarının 698’inin Bilişim sektöründe yayınlandığı ve bu ilanlara toplam 261 bin 187 başvuru yapıldığı görüldü. En çok ilan Bilişim sektöründe yayınlanmış olmasına rağmen en çok başvuruyu 593 bin 148 başvuru sayısı ile Ofis/Büro Malzemeleri sektörünün aldığı belirlendi. Üsküdar’daki ilanlar sektör olarak incelendiğinde ilan sayısında Bilişim sektörünü takip eden sektörlerin 621 ilanla Hizmet ve 612 ilanla Sağlık sektörü olduğu görülüyor. İlanlara gelen başvuru sayılarında da Ofis/Büro Malzemeleri sektörünü 413 bin 870 başvuruyla Basım-Yayın, 396 bin 052 başvuruyla Perakende sektörü takip ediyor.
Başvuruların çoğu İstanbul Asya’dan
Kariyer. Net raporlarına göre, Üsküdar’daki iş ilanlarına en çok başvuru İstanbul Asya’dan geliyor. Başvuruların 4 milyon 369 bin 003’ü Asya’dan gelirken 3 milyon 755 bin 424’ü Avrupa yakasından geliyor. 479 bin 176 başvuruyu Kocaeli’nden alan Üsküdar iş ilanları Ankara’dan ise 413 bin 726 başvuru sayısına sahip.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Üsküdar iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

İstanbul Üsküdar iş ilanlarına başvurabilmek için öncelikle kendinizi güzelce ifade ettiğin bir öz geçmiş hazırlamalısın. Burada hangi üniversitede eğitim aldığından, varsa daha önceki iş deneyimlerinden, kendine uygun çalışma stilinden bahsedebilirsin. Üsküdar'da birçok iş ilanı bulunmaktadır. Sen hangi sektörde ne tarz bir işte çalışmak istediğine karar verdikten sonra rahatça ilan başvurunu yapabilirsin.

İstanbul Üsküdar iş ilanları en çok hangi sektördedir?

Motor kuryeden temizlik görevlisine garsondan sosyal medya uzmanına birçok farklı sektörde Üsküdar'da iş ilanları mevcuttur. Birbirinden farklı sektörlerde kendine uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin. Özellikle sağlık ve yemek sektörü gün geçtikçe büyümektedir. Bu alanlara öncelik tanımanda fayda vardır.

En kazançlı İstanbul Üsküdar iş ilanları nelerdir?

Kazanç kavramı elbette kişiden kişiye değişebilmektedir; fakat en kazançlı iş senin kendini en iyi şekilde ifade edebildiğin iştir. Bu yüzden kendi deneyimlerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak en uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin. Üsküdar'ın bir sahil semti olmasını göz önünde bulundurarak buna uygun iş ilanlarına başvuru yapman şansınızı artırır.

İstanbul Üsküdar en çok aranan iş ilanları nelerdir?

İstanbul Üsküdar en çok aranan iş ilanları garson, motor kurye gibi ilanlardır. Eve sipariş vermenin hızla yaygınlaşması ile beraber motor kurye ihtiyacı oldukça artmıştır. Kendi yeteneklerine ve deneyimine göre uygun iş ilanlarına Kariyer.net aracılığı ile ulaşabilir ve kolaylıkla başvurunu yapabilirsin.