114

İstanbul(Avr.) Güvenlik Görevlisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Güvenlik Görevlisi cancel
İstanbul(Avr.) cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi İş İlanları

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda görev alacak güvenlik görevlisi elemanları bağlı bulundukları işletmede iş kanunu çerçevesinde güvenlik önlemleri almak ile görevlidir. Avrupa yakasında güvenlik görevlileri hem kamuda hem de özel sektörde çalışabilme olanaklarına sahip olur. İş kanunun belirlediği genel çalışma prensipleri ile uyumlu bir şekilde işin gerekliliklerini sağlayan güvenlik görevlileri birçok farklı yeteneğe de sahip olmalıdır. Daha sağlıklı bir iş ortamının oluşabilmesi için firmalar zaman zaman güvenlik görevlisi iş ilanlarını yayınlar. Aynı zamanda iş ve işçi güvenliği gibi konularda görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa güvenlik görevlisi iş ilanları dönem dönem yayınlanır. Aynı zamanda güvenlik görevlileri bağlı bulundukları işletmede çalışan kişilerin sağlığından da sorumlu tutulur. Bu noktada ilanlara başvuracak olan adayların güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturabilecek yetkinliğe sahip olmaları gerekir. Genel olarak güvenlik görevlilerinin sorumluluklarına bakıldığı zaman sektöre bağlı olarak farklılıkların meydana geldiği görülebilir. Özellikle silahlı olarak görev alacak olan elemanların verilen talimatları eksiksiz bir şekilde uygulaması, iş güvenliği açısından önemli bir yere sahiptir. Bu gibi sorumlulukları kaldırabilecek mental ve fiziksel güce sahip olan kişiler belirlenen eğitimleri tamamladıktan sonra güvenlik görevlisi elemanları için ilanlara başvuruda bulunabilir. 

İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi İş İlanları İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Güvenlik görevlilerinin çalışma sırasında birçok farklı etkenle mücadele halinde bulunması gerektiği için ilanlara başvuruda bulunacak adayların çeşitli yeteneklere sahip olması istenir. Bu yetenekler arasında en temel olarak konumlandırılan husus; bağlı bulunan kurumun, kurumda bulunan kişilerin emniyetini sağlayabilmek açısından mental ve fiziksel güce sahip olunması gerekliliğidir. Güvenlik mesleğinin en temel amacı ise korumak ve güvende tutabilmek olur. İş yerindeki kişileri ve varlıkları koruma altında tutabilmek için güvenlik görevlilerinin birçok farklı yeteneğe sahip olması gerekir. Firmada etkin bir şekilde faaliyet göstermek isteyen güvenlik görevlilerinin, olası tehditlere karşı önlemler alabilecek fiziksel yeteneğe sahip olması gerekir. Koruma kapsamında işletme içerisinde önlemler alabilmek ve bunun planlamasını yapabilmek, adaylarda aranan beceriler arasında bulunur. Özellikle banka gibi alanlarda silahlı bir şekilde çalışmak isteyen adayların saldırı esnasında saldırganı etkisiz hale getirebilecek yeteneklere sahip olabilmesi için eğitimler alması da gerekir. Belirlenen yeteneklere sahip olmayan kişiler, eğitimler alarak bu mesleğin gerekliliklerini yerine getirebilmek için istenilen niteliklere sahip olabilir. Olası durumlar sonrasında suça konu olabilecek delillerin kurallara uygun şekilde muhafaza edilebilmesi için de görevlinin temel bilgi ve beceriye sahip olması gerekir. İstanbul Avrupa güvenlik iş ilanlarına başvurmak isteyen kişiler firmaların istediği yetenekleri sağlayabilmek ile yükümlü olur. Güvenlik görevlileri hem silahsız hem de silahlı bir şekilde çalışabilir. Silahlı olarak çalışacak adaylardan istenen yetenekler, silahsız güvenlik elemanlarına göre daha farklı olabilir. Silahlı güvenlik elemanlarının başarılı olduğu belgeleri ibraz etmeleri gerekir. Bu belgeleri ibraz eden adaylar İstanbul şehrinin Avrupa Yakası’nda bulunan güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvuruda bulunabilir. 

İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İstanbul şehrinin Avrupa Yakası’nda yayınlanan güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvuruda bulunmadan önce birkaç detaya dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Bu detaylar arasında ön plana çıkan husus ise ilanı yayınlayan firmanın hangi sektörde faaliyet gösterdiğine dikkat edilmesidir. Özellikle bu noktada silahlı olarak iş ilanlarına başvuruda bulunacak olan güvenlik görevlilerinin başvuru detaylarına fazladan dikkat etmeleri gerekir. İstanbul Avrupa Yakası güvenlik görevlisi iş ilanları farklı sektörlere göre çeşitli yeteneklere sahip olan adayların başvurusuna ihtiyaç duyduğu için istihdam olanakları oldukça fazladır. Başvuruda bulunurken yeteneklerinizi, sahip olduğunuz belgeleri ve deneyimlerinizi ibraz etmeniz, ihtiyacınız olan işe daha kolay bir şekilde ulaşabilmenize olanak sağlar. Banka gibi silahlı olarak çalışılması gereken alanlarda görev almak istiyorsanız aldığınız eğitimlerin çalışacağınız kurumun istediği niteliklerde bulunmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda her firma güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvuruda bulunacak olan adaylardan çeşitli nitelikler isteyeceği için firmaların adaylardan istediği nitelikleri incelemeniz önemli olur. Sahip olduğunuz yeteneklerin ve iş tecrübesinin başvuruda bulunacağınız iş ile uyumlu bir halde bulunması çeşitli istihdam olanaklarından kolay bir şekilde faydalanabilmenize olanak sağlar. Bu gibi detaylara dikkat etmeniz güvenlik görevlisi iş ilanlarını yayınlayan firmaların ilan havuzunda ön plana çıkabilmenize yardımcı olur. İstanbul şehrinin hemen hemen her semtinde iş olanakları fazla olduğu için güvenlik görevlisi iş ilanlarında da adaylar için farklı sektörler bulunur. Bu istihdam olanaklarından faydalanırken doğru sektörü tercih etmek için yeteneklerinizi ve sahip olduğunuz belgeleri ibraz etmeye dikkat etmeniz oldukça elzemdir. 

İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

İstanbul’un Avrupa Yakası oldukça fazla istihdam olanağına sahiptir. Güvenlik görevlisi olarak iş arayan elemanlar da bu istihdam olanaklarından faydalanır. Güvenlik görevlilerinin, başvuracakları iş yerinde ya da kurumda kişilerin güvenliğini sağlamaktan sorumlu olmaları en temel görevlerindendir. Aynı zamanda güvenlik görevlileri bağlı bulundukları firma, site, iş yeri, plaza gibi alanlarda giriş-çıkış kısımlarında misafirlerin ziyaretlerini kayıt altına almalıdır. Güvenlik görevlisi genellikle ofis, iş yeri ya da plaza gibi alanlarda çalışan kişilerin güvenliğe teslim edilmiş olan paketlerini alıcıya ulaştırmak ile de görevlidir. Bunun yanı sıra elemanların çalışırken kullandıkları ekipmanları, alet ve edevatların listesini zaman zaman hazırlamalı ve amirine iletmelidir. Ekipman ihtiyacının olduğu süreçlerde de temin edilen ürünleri tekrardan düzenlemek ile sorumlu tutulur. Hem resmi hem de özel kurumlarda görev alabilecek olan güvenlik görevlilerinin işletmenin yayınladığı kurallara ve görevlere uyum sağlaması gerekir. Monitör üzerinde kaydedilen görüntülerin incelenmesi ve gerektiği süreçlerde duruma müdahale edilmesi de yine güvenlik görevlilerinin yapması gereken hususlar arasında yer alır. Bununla birlikte çalışanların işletmenin belirlemiş olduğu çalışma saatlerine ve koşullarına da uyum sağlaması gerekir. İstanbul Avrupa Yakasi güvenlik iş ilanlari arasında deneyimlerinize uygun olabilecek bir işe başvurmanız oldukça elzemdir. Güvenlik görevlisi olabilmek için sertifika sahibi olmak gerekir. Bunun için de adaylar, çeşitli eğitimlerden geçmeli ve mental olarak işin gerekliliklerini sağlayabilecek güce sahip olmalıdır.

İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi Mesleği İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Bunun yanı sıra güvenlik görevlileri için belirlenmiş olan sertifika ve belgelere sahip olunması da mesleğin gereklilikleri arasında yer alır. En az lise mezunu olan kişiler için birçok farklı eğitim veren kurum mevcuttur. Bu eğitim yerleri arasında bulunan kurslardan faydalanılarak güvenlik sertifikasına sahip olabilmek için gerekli eğitimleri almaya hak kazanılır. Eğer şehrin herhangi bir kurumunda güvenlik amiri olarak görev almak istiyorsanız üniversitelerin  iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun olmanız gerekir. Bu kısımda ise ilanlara başvuruda bulunacak olan adayların herhangi bir bölüm ya da branşa sahip olmasına ihtiyaç duyulmaz. Silahlı güvenlik görevlisi iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası’nda yayınlanan ilanlara başvurmak isteyen kişilerin, farklı sertifikalara sahip olması gerekir. İçişleri Bakanlığınca belirlenen kanun ve yönetmeliklere göre lise ya da üniversite mezunu olan kişilerin başvuruda bulunabileceği eğitimler bulunur. Silahlı güvenlik görevlisi sertifikasını kazanabilmek için sertifika eğitimlerine katılınması gerekir. Bu eğitimlere katılabilmek için de kişinin en az 21 yaşını doldurmuş olması gerekir. Silahsız güvenlik görevlileri için yapılan eğitimler ve verilen belgeler için de 18 yaşını doldurmuş olmak yeterlidir. Kişinin sabıka kaydının olmaması da eğitim ve belgelere sahip olabilmek için istenen özellikler arasında bulunur. Bunun yanı sıra güvenlik görevlilerinin Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açılmış olan sınavlara başvuruda bulunması gerekir. 

İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi Olabilmek İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

İstanbul Avrupa güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvurmak isteyen kişilerin hem işletmelerin hem de mesleğin gerekliliklerine göre belirlenen şartlara uyum sağlamaları gerekir. Bayan güvenlik görevlisi iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası’nda yayınlanan ilanlarda belirli şartlar yer alır. İşletmelerin adaylardan istediği en önemli şartlar arasında kişinin herhangi bir sabıka kaydının bulunmaması yer alır. Bununla birlikte herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı ceza almamış olan kişiler, ilanlara başvuruda bulunabilir. Güvenlik görevlisi olabilmek için de adayların başvurdukları eğitim kurumlarının sertifika programlarını başarı ile tamamlamış olmaları gerekir. Kurumların istediği belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için de çeşitli belgelerin ibrazı gerekir. Belgeler arasında fotoğraf, kimlik fotokopisi ve sağlık raporu da bulunur. Bu noktada adli sicil kaydının da eğitim alınacak olan kuruma verilmesi istenir. Bu belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayabilecek adaylar güvenlik görevlisi kurslarında çalışabilmek için gerekli şartları sağlamış olur. Silahsız güvenlik görevlileri, silahlı güvenlik görevlilerine nazaran daha farklı çalışma koşullarına ve ortamlarına sahip olabilir. 

İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi İş Olanakları Nelerdir?

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda güvenlik görevlileri için farklı kurum ve kuruluşlar tarafından çeşitli sektörlerde iş ilanları yayınlanır. İş ilanlarının her geçen gün artış göstermesi, güvenlik görevlileri için de çeşitli istihdam olanaklarının oluşabilmesine imkan tanır. Güvenlik görevlisi olarak istihdam olanaklarından faydalanılacak sektörlerde çalışma alanları da değişiklik gösterir. Güvenlik görevlileri için çalışma alanları arasında banka, site, eğitim kurumları gibi birbirinden farklı çalışma yerleri bulunur. Bu alanlar arasında bankalar ve siteler iş olanakları açısından en yüksek konumda olan sektörler olarak belirlenir. İstanbul Avrupa özel güvenlik görevlisi iş ilanları yayınlayan firmaları takip ederek iş olanakları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Güvenlik Görevlilerinin Sorumlulukları Nelerdir?

Güvenlik görevlileri sahip oldukları çalışma alanlarına göre farklı sorumluluklara sahip olabilir. Herhangi bir site ya da ofis alanında görev almak isteyen güvenlik görevlilerinin ziyaret yapmaya gelen misafirlerin kaydını tutması, araç plakalarını listelendirmesi gibi sorumlulukları bulunur. Başvurulacak olan işte belirlenen talimatları yerine getirebilmek için adayların, görevleri daha iyi bir şekilde kavrayabilmesi gerekir. İşletmelerin talimatlarını eksiksiz bir şekilde uygulayabilecek olan kişiler, İstanbul Avrupa güvenlik görevlisi arayanlara başvuruda bulunabilir. 

Kimler Güvenlik Görevlisi İş İlanlarına Başvuruda Bulunabilir?

Güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvuruda bulunacak olan kişilerin en az lise mezunu olmaları gerekir. Bu koşulu yerine getirebilecek olan kişilerin mesleki gereklilikleri sağlayabilmesi için belirli kurslardan eğitim alarak ilgili sertifikalara sahip olması gerekir. Bu nitelikleri sağlayabilecek olan kişilerin başvuracakları işletmenin istediği nitelikleri de sağlayabilmesi şarttır.

Güvenlik Görevlisi Sertifikası İçin Hangi Eğitimleri Alabilmek Gerekir?

Silahlı güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olabilmek için silahlı atış eğitimi ve etkili iletişim eğitimi almış olmak gerekir. Bunun yanı sıra koruma eğitimi ve güvenlik hukuku gibi eğitimlerin alınmış olması da gereklidir. Kişi hakları, ilk yardım eğitimi ve kolluk görevlileri ile anlaşabilmek için gereken eğitimlerin alınması gibi seçenekler de oldukça önemlidir. 

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) Güvenlik Görevlisi iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Avr.) Güvenlik Görevlisi iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İstanbul(Avr.) Güvenlik Görevlisi pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İstanbul(Avr.) Güvenlik Görevlisi güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İstanbul(Avr.) Güvenlik Görevlisi iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İstanbul(Avr.) Güvenlik Görevlisi iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul(Avr.) iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İstanbul(Avr.) Güvenlik Görevlisi iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Avr.) Güvenlik Görevlisi iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur