Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
225

İzmir Çiğli İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İzmir cancel
Çiğli cancel
Soydan Hidrolik Pnömatik Otomasyon Teknolojileri A.Ş.

Proje & Satış Mühendisi

Soydan Hidrolik Pnömatik Otomasyon Teknolojileri A.Ş.
İzmir
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
VANSAN MAKİNA SAN VE TİC A.Ş.

Canias ERP Uzmanı

VANSAN MAKİNA SAN VE TİC A.Ş.
İzmir
Tam zamanlı
4 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İzmir Çiğli İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Muhasebe İş İlanları , İzmir Stajyer İş İlanları , İstanbul(Avr.) Çatalca İş İlanları , Bursa Güvenlik Görevlisi İş İlanları , Bursa Otomotiv İş İlanları

Çiğli İş İlanları

İzmir’in bir ilçesi olan Çiğli içerisinde Türkiye’nin ilk doğal yaşam parkı mevcuttur. Hem İzmir halkı hem de turistlerin oldukça ilgisini çeken bu parkta 1200’ü aşkın hayvan bulunmaktadır. Ekonomik açıdan inceleyecek olursak, Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 32.000 kişi istihdam edilmektedir. Böyle tam kapasiteye çalıştığında bu sayının katlanarak artacağı tahmin edilmektedir. Bunun yanında bankalar da Çiğli’nin istihdamına katkı sağlarlar. Çiğli’de 30 banka şubesi bulunmaktadır. Çiğli’de iş arıyorsanız, Kariyer.net Çiğli iş ilanları sayfasını inceleyebilir, uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Çiğli’de ne gibi iş ilanları mevcuttur?

AOSB Çiğli iş ilanları şoför, olarak incelersek, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde şoför ihtiyacı olan firmaları görüntüleriz. Çiğli iş ilanları vasıfsız ve vasıflı adaylar için de fırsatlar sunmaktadır. Vasıfsız, herhangi bir işe ilişkin özel bilgisi ve eğitimi olmayan adayları ifade ederken, vasıflı, herhangi bir iş dalında eğitimi ve bilgisi olan adayları ifade eder. Çiğli iş ilanları bayan, olarak baktığımızda, bayanların daha rahat yapabileceği, çay temizlik, hasta ve yaşlı bakıcılığı, bebek çocuk bakıcılığı, mutfak elemanlığı gibi pozisyonlar vardır. Bunların yanı sıra pek çok marketler zincirinin de Çiğli’de şubeleri bulunmaktadır. Çiğli market iş ilanları, markette çalışacak, kasa sorumlusu, reyon görevlisi, mağaza müdürü, depo sorumlusu gibi pozisyonlarda çıkılmaktadır.

Çiğli iş ilanları, ‘’iş var.’’ Diyen herkes için fırsatlar sunar. Aday ister vasıflı isterse vasıfsız olsun, doğru şekilde, doğru kanallarla iş arıyorsa kolaylıkla aradığı iş ilanlarını bulabilir. Çiğli iş ilanları, iş verenden, iş arayan adaya ulaştırılıncaya kadar belirli aşamalardan geçmektedir. İhtiyacın belirlenmesi, ilanın hazırlanıp, duyurulması gibi süreçlerde, iş arayan adayla, iş veren arasında online bir platform olarak hizmet veren Kariyer.net, uzun yıllardan beri pek çok adayın iş bulmasına aracılık etmiştir.