Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
67

İzmir İnşaat Mühendisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İnşaat Mühendisi cancel
İzmir cancel
YAPISAL HİJYEN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İnşaat Mühendisi

YAPISAL HİJYEN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İzmir
Tam zamanlı
9 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
YAŞAR MERMER VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED Ş

İnşaat Teknikeri

YAŞAR MERMER VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED Ş
İzmir
Tam zamanlı
9 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'de yayınlanan inşaat mühendisi iş ilanlarında aranan en önemli kriterler nelerdir?

İzmir’de inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar, belirli görevlerin yerine getirilmesi amacıyla inşaat mühendisi istihdam eder. Firmalar, aradıkları niteliklere sahip inşaat mühendislerine ulaşmak için iş ilanı yayınlar. Bu ilanlarda öne çıkan bazı kriterler bulunur. Öncelikle Civil 3D ve AutoCAD gibi programları iyi derecede kullanabilmek, ilanlarda yer alan kriterlerdir. Proje yönetimi sırasında çıkan sorunlara pratik çözümler üretebilmek de kriterler arasında yer alır. Bunların yanı sıra; mesleki deneyime sahip olmak, takım çalışmasına yatkın olmak ve stres altında verimli şekilde çalışabilmek gibi kriterler de iş ilanlarında öne çıkar. Sen de bu kriterlere sahip olduğunu düşünüyorsan, İzmir inşaat mühendisi iş ilanlarına başvurabilirsin.

İzmir inşaat mühendisi iş ilanlarına nasıl başvurulabilir?

İzmir şehrine özel olarak yayınlanan inşaat mühendisi iş ilanlarına başvuru yaparak aradığın işi kolaylıkla bulabilirsin. Öncelikle kariyer.net sitesini ziyaret ederek kendine özel CV hazırlaman gerekir. Bu CV'de; aldığın eğitimlerden, sertifikalardan, yabancı dil bilginden ve daha öncel iş deneyimlerinden bahsetmen, başvuru sürecinin olumlu ilerlemesi açısından önem arz eder. Daha sonra site üzerinden filtreleme özelliğini kullanarak; çalışma şekli, pozisyon, deneyim, ikametgah ve eğitim seviyesi gibi kısımları detaylandırabilirsin. Filtreleme sonrasında karşına çıkan iş ilanlarını inceleyerek, kriterlerine uygun olan iş ilanına başvurabilirsin.

İzmir inşaat mühendisi iş ilanlarına başvurmak için hangi eğitimlere sahip olmak gerekir?

İzmir'de inşaat mühendisi olarak çalışmak istiyorsan bazı eğitimleri tamamlamış olman gerekir. Öncelikle üniversitelerin mühendislik fakültesinde yer alan inşaat mühendisliği bölümünden eğitim almış olman gerekir. 4 yıllık lisans eğitimini tamamladıktan sonra farklı kurumlar tarafından verilen mesleki sertifika programlarına ve eğitimlere katılabilirsin. Ayrıca eğitim sırasında sunulan staj imkanı sayesinde sektörde deneyim kazanabilirsin. Böylece mesleğinle ilgili detaylara en iyi şekilde hakim olabilirsin. Yabancı dil eğitimini de tamamlayarak iş bulma sürecinde ön plana çıkabilirsin.

İzmir'de inşaat mühendislerinin çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

İzmir'de inşaat mühendislerinin çalışma ortamı ve koşulları bünyesinde çalıştıkları firma ile olan anlaşmalarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. İş tanımına bağlı olaral çalışma koşulları ve ortamı değişebilen inşaat mühendisleri, ofis ortamında ya da şantiye alanlarında görev alabilir. Şantiye alanlarında görev alan inşaat mühendisleri, mühendisliğin farklı bölümlerinde uzman olan çalışma arkadaşlarıyla, işçilerle, ustalarla ve teknisyenlerle aynı ortamda iş birliği içerisinde çalışırlar. Çalışma saatleri de iş yoğunluğuna göre değişim gösterir.