Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
23

İzmir Kargo - Kurye İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Kargo - Kurye cancel
İzmir cancel
Sürat Kargo

Bölge İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

Sürat Kargo
İstanbul (Tümü) +14 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir kargo-kurye departmanında uzman pozisyonunda çalışma imkanı bulunur mu?

Dağıtım sektörü Türkiye'nin hemen hemen her şehrinde istihdam imkanı bulunan alanlar arasında yer alır. Türkiye'nin önemli kentlerinden İzmir'de de kargo-kurye departmanında çeşitli pozisyonlarda eleman arayışı görülür. Bu bağlamda kargo kuryer departmanı için uzman rolünde çalışabilecek kişilere de ihtiyaç duyulur. Adaylar Kariyer.net üzerinden İzmir kargo-kurye iş ilanları seçeneklerine ulaşabilir.

İzmir kargo- kurye sektöründe lise mezunları için iş ilanları nelerdir?

İzmir'de kargo ve kurye sektöründe lise mezunları için çeşitli iş ilanları görülür. Paket taşıma gibi işler için lise mezunu kişiler istihdam edilir. Bu alanda çalışmak için eğitimden ziyade ehliyet ve tecrübe gibi kriterler öne çıkar. Aday, pozisyonu gereği kullanacağı araca uygun ehliyete sahip olmalıdır. Bunun yanı sıra adayın ilanda belirtilen tecrübe kriterini karşılaması beklenir.

İzmir kargo- kurye sektöründe iş ilanları hangi ilçelerde var?

İzmir’de çeşitli sektörlerden birçok firma faaliyet gösterir. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu İzmir'de kargo ve kurye sektöründeki birçok firma çeşitli pozisyonlar için iş ilanı yayınlar. İzmir'in hemen hemen her ilçesinde bulunan kargo firmaları, nüfusun yüksek olduğu bölgelerde daha çok görülür. Adaylar, Kariyer.net üzerinden bulunduğu ilçeye göre filtreleme yaparak yakınlarındaki firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilir.

İzmir kargo- kurye sektöründe çalışmak için hangi belgelere sahip olmak gerekri?

İzmir kargo ve kurye sektöründe çalışabilmek için ilk şart kullanılacak araca uygun sürücü belgesine sahip olmaktır. Diğer yandan psikoteknik ve SRC belgesi adaylardan talep edilir. Bunun yanı sıra firmaya bağlı olarak farklılık gösteren koşullar görülebilir. Adaylar, ilanlarda belirtilen kriterleri inceleyerek kendisine uygun seçeneklere başvuru yapmalıdır.