153

İzmir Şoför/Sürücü İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Şoför / Sürücü cancel
İzmir cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İzmir Şoför İş İlanları

Ege bölgesinin en gelişmiş şehirlerinden İzmir, birçok iş imkanına ev sahipliği yapar. Bulunduğu coğrafi konum, gelişmiş ulaşım ağı, tarıma elverişli bir iklime sahip olması ve sosyo-kültürel açıdan gelişmiş olması şehri öne çıkarır. İzmir’de birçok üniversitenin olması da şehirde ticaretin canlılığını korumasını sağlar. İzmir sahip olduğu doğal güzellikler ve turistik yerleri ile birçok yerli, yabancı turistin gözdesi konumunda bulunur. İzmir’de gelişen sektörler çeşitlilik gösterir. İzmir’de sanayi, tarım, ticaret ve turizm gelişir. Türkiye’nin en büyük ihracat limanının İzmir’de olması da şehri bir adım öne çıkarır. Bu kapsamda şehirde faaliyet gösteren birçok sektörde şoförlere ihtiyaç duyulur. İzmir’de şoför olarak çalışmak isteyen kişiler için birçok iş imkanı bulunur. Özellikle turizm acenteleri düzenledikleri turlar dolayısıyla şoförler/sürücüler gereklidir. Adaylar, İzmir sürücü iş ilanı başlığı altında personel arayan çeşitli firmalara başvuruda bulunabilir.

İzmir’de Şoför İş Olanakları Nelerdir?

İzmir’de çeşitli sektörler bulunur. Turizm, tarım, sanayi ve ticaret İzmir’de oldukça gelişmiştir. İzmir; tarıma uygun, verimli topraklara sahiptir. Tarım sektöründe çalışmak isteyen kişiler için İzmir oldukça isabetli bir tercih olur. İzmir’de sanayi sektörü de oldukça gelişir. İzmir, Türkiye’nin sanayide en gelişmiş illeri arasında yer alır. Sanayi sektöründe makine, taşıt, gıda, tütün, dokuma, mobilya, kağıt, giyim eşyası gibi ürünler üzerine çalışılır. Bu alanlar özellikle birçok işçi için istihdam sağlar. Diğer yandan İzmir’de bulunan limanlar, birçok insan için istihdam oluşturur. İzmir’de limanların bulunması şoförler için de büyük bir iş kapısı olur. Birçok şoföre iş imkanı sağlayan İzmir’de, adaylar İzmir şirket şoförü iş ilanları kategorisinde yer alan seçeneklere iş başvurusunda bulunabilir. Bu kategoride, şehirdeki hemen hemen her sektörden firma iş ilanı yayınlar. Bu kapsamda bölgede şoför olmak isteyenlerin karşısına farklı iş imkanları çıkar. Aday, kendisine uygun gördüğü sektörde ve firmada çalışmak için ilanları detaylı şekilde incelemeli ve başvuru yapmalıdır. Bu noktada adayın yetenekleri önemlidir. Örneğin, ağır araçları kullanma ehliyetine sahip kişiler, bu yönde verilen ilanları takip etmelidir.

İzmir Şoför İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Şoförlük yapmak isteyen kişilerin, ilanları incelerken dikkat etmeleri gereken birtakım detaylar bulunur. Şoförler iş başvurusu yapacağı firmanın hangi alanda çalıştığını göz önünde bulundurmalıdır. Ayrıca aday, işe kabul edilmesi durumunda hangi aracı kullanacağını bilmelidir. Kullanılacak araca göre işin şartları ve imkanları değişebilir. Tır şoförlerinin, taksi şoförlerinin, servis şoförlerinin ve farklı alanlarda çalışan şoförlerin çalışma saatleri ve yoğunlukları birbirinden farklı olur. Taksi şoförleri, gündüz ve gece vardiyalı olarak çalışır. Tır şoförlerinin çalışma saatleri, firmanın belirlediği kurallara ve şoförün iş performansına göre değişiklik gösterir. Tır şoförleri bazen şehir içi çalışsa da çoğunlukla şehirler arası çalışır. Servis şoförlerinin çalışma alanları kurumlara göre değişir. Vardiyalı işçilerin çalıştığı bir kurumun servis şoförlüğünü yapan kişi gece ve gündüz ayrı tarifelerde çalışırken bir eğitim kuruluşunun servis şoförlüğünü yapan kişinin çalışma saatleri sabit olabilir. Şoförlerin iş ilanlarında dikkat etmeleri gereken diğer husus tecrübe sahibi olup olmama durumu olur. Bazı kurumlar için adayların tecrübe sahibi olması önemlidir. Tır şoförlerinin SRC ve psikoteknik belgelerinin olması da gerekir. Tır sektöründe bulunan firmalar genellikle İzmir uzun yol şoförü iş ilanları kategorisinde personel arayışını duyurur.

İzmir’de Şoförler Ne Kadar Maaş Alır?

Şoförlerin maaşları hangi alanda ve hangi firmada çalıştıklarına göre farklılık gösterir. Tır şoförlerinin maaşları ile servis şoförlerinin maaşları birbirinden farklı olur. Diğer yandan aynı alanda çalışan personellerin aldığı ücretler de farklı olabilir. İzmir servis şoförü iş ilanları yayınlayan firmaların maaş politikası değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerden dolayı şoförler için net bir maaş belirtmek mümkün olmaz.

İzmir’de Ulaşım İmkanları Nasıl?

İzmir’de ulaşım ağı oldukça gelişmiştir. Bulunduğu konum itibarıyla şehirde karayolu ulaşım ile rahatlıkla her yere gidilebilir. İzmir’de karayolu, demiryolu ve denizyolu aracılığıyla ulaşım sağlanabilir. Ayrıca İzmir’de Adnan Menderes Havaalanı bulunur. Ulaşım ağının gelişmiş olması İzmir’de şoförlüğe olan talebi artırır. Diğer yandan bu alanda çalışmak istemeyen kişiler part time iş imkanı bulabilir. Part time şoför iş ilanları kategorisinde yer alan seçeneklere, yarı zamanlı çalışma isteyen adaylar başvuruda bulunabilir.

İzmir’de Şoförlerin Çalışma Alanları Nereler?

İzmir’de çalışmak isteyen kişiler, İzmir şoför iş ilanı seçeneklerine başvurabilir. Şoförlerin çalışabilecekleri alanlar oldukça geniştir. Kişiler; lojistik sektöründe, otobüs firmalarında, özel ve halk otobüslerinde, taksilerde, servis taşımacılığında, sağlık sektöründe, itfaiyelerde çalışma imkanlarına sahip olur. Şoförler günlük hayatta ulaşımın olduğu her alanda çalışma imkanına sahip olur. Şoförlük, oldukça geniş bir alan olmasının yanı sıra zengin istihdam olanaklarına sahiptir.

İzmir’de Şoför Olarak Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Tarım, turizm, sanayi ve ticaret sektörlerinin gelişmiş olması iş arayan kişiler için oldukça önemli olur. Sektör çeşitliliğinin olması da kişilerin alternatif seçeneklere sahip olduğunu gösterir. Tüm bu sektörlerde şoför olarak iş bulma imkanınız bulunur. Çalışma saatleri, izin günleri ve maaş miktarı gibi sizin kriterlerinize uygun iş bulmak da İzmir’de şoför olarak çalışmanın avantajları arasında bulunur. Gelişmiş olması ve sektörlerin çeşitli olması birçok kişinin iş bulmasını kolaylaştırır. İş arayan şoförler, İzmir sürücü şoför iş ilanı başlıklarına başvurabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şoför sürücü iş ilanları en çok hangi ilçelerdedir?

İzmir şoför sürücü iş ilanları genellikle Gaziemir ve Aliağa ilçelerinde ağırlıktadır. Yine de ilçe dağılımı zamanla değişebildiği için güncel listeye bakmanı öneririz. Güncel liste sayfanın solundaki Ülke - Şehir - İlçe kısmında yer alır. Ülke - Şehir - İlçe butonuna bastığınızda açılan kutucuk içinde şehir listesi, şehir listesinin sağında da ilçe listesi vardır. İlçeler ilan sayısına göre çoktan aza doğru sıralanır ve en çok İzmir şoför sürücü iş ilanı olan ilçe en üstte yer alır.

İzmir sürücü iş ilanlarına başvurmak için ne yapılmalıdır?

İzmir sürücü iş ilanlarına başvurabilmek için öncelikle giriş yapmalısın. Eğer bir kariyer.net hesabın yoksa öncelikle hesap oluşturman gerekir. Gerekli bilgileri girip özgeçmişini de oluşturduktan sonra İzmir sürücü iş ilanlarını incelemeye başlayabilirsin. Sana uygun olan ilanı bulduğunda tek yapman gereken ilan sayfasındaki Başvur butonuna tıklamaktır.

İzmir sürücü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

İzmir sürücü iş ilanlarına sitemizde üyeliği olan herkes başvurabilir. Yine de kabul edilme şansını arttırmak için ilan detaylarını dikkatlice okuyup sana uygun olan ilanlara başvuru yapmanı tavsiye ederiz. Biz başvuruları her koşulda iletiriz ama işveren firma tarafından uygun görülmeyebilirler.

İzmir şoför sürücü güncel iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

İzmir şoför sürücü güncel iş ilanlarından haberdar olmak e-mail yoluyla mümkündür. Öncelikle İzmir şoför sürücü iş ilanları sayfasının sol alt kısmında yer alan Yeni İlanlardan Haberdar Et butonuna tıklamalısın. Daha sonra açılan kutucuğa e-mail adresini yazıp bize gönderdiğinde işlem tamamlanır. Gelişmelerden seni e-mail ile haberdar ederiz.

notifications İş Alarmı kur