53

İzmir Temizlik Görevlisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Temizlik Görevlisi cancel
İzmir cancel
Ekmas Egem Otomotiv İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Temizlik Görevlisi
Ekmas Egem Otomotiv İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Bareks Plastik Film Ekst. San. Ve Tic. A.Ş
Temizlik Elemanı
Bareks Plastik Film Ekst. San. Ve Tic. A.Ş
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

L

Çay Servis ve Temizlik Elemanı
Les Yapı İnşaat Enerji San. Tic. Ltd. Şti.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İzmir Temizlik Görevlisi İş İlanları

Temizlik görevlisi, sorumlu olduğu bölgelerde hijyen kuralları çerçevesinde; yıkama, süpürme, toz alma ve paspaslama gibi işlemleri yapan kişidir. Ofis, fabrika, okul, hastane vb. yerlerde temizlik görevlisi ihtiyacı vardır. Aynı zamanda nüfusun fazla olduğu bölgelerde temizlik görevlisi için daha fazla iş imkanı görülür. İzmir temizlik görevlisi iş ilanları kategorisinde bu kapsamda çeşitli seçenekler adayların karşısına çıkar. İş ilanlarında temizlik görevlisinden beklenen kriterler belirtilir. Her firmada kriterler aynı olmaz. Temizlik görevlisinin bulunduğu firmaya göre iş temposu da değişir. İzmir temizlik görevlisi iş ilanları kategorisinde pek çok seçenek adaylara sunulur. Adayların şartlarını ve imkanlarını kendisine uygun gördüğü ilanlara başvuru yapması gerekir. 

Temizlik Görevlisi İzmir’de Ne İş Yapar?

İzmir temizlik hizmetleri iş ilanları yayınlayan firmalar, temizlik görevlisinden belirli görevleri yerine getirmesini bekler. Adayların iş planlarında ve görev kartlarında tanımlanan işlerin, gün içinde verilen zamanda tamamlanması gerekir. Yapılan işleri tamamladıktan sonra kontrol etmesi ve raporlaması personelin görevleri arasında yer alır. Ayrıca görevli, kullandığı makinelerin ve ekipmanların bakımını yapmalıdır. İzmir hastane temizlik personeli iş ilanları için başvuru yapan adaylar, işe kabul edilmesi durumunda hastanenin belirli bölümlerini steril tutmakla sorumlu olur. Okullarda temizlik görevlisi iş ilanları İzmir kategorisinde de pek çok seçenek yer alır. Devlet okulunun yanında pek çok özel okul olan bu şehirde, İzmir temizlik personeli iş ilanları birçok adaya iş imkanı sunar. Temizlik görevlisi okulda görev aldığında; tuvaletler, lavabolar, duvarlar, kapılar, camlar gibi neredeyse her alandan sorumlu olur. Okullarda temizlik görevlisi işi ilanları İzmir kategorisinde pek çok iş fırsatı görülür. Adayların bu seçenekleri çalışma koşulları ve imkanları bakımından değerlendirmesi, kendisine uygun bulması durumunda başvurması gerekir. Diğer yandan temizlik görevlisinin iş tanımı belirli ölçüde çalıştığı kuruma bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle adayların iş ilanlarında belirtilen iş tanımlarını dikkatle incelemesi gerekir.

İzmir’de Temizlik Görevlisi Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

İzmir temizlik elemanı arayanlar, adayların birtakım sorumlulukları üstlenmesini ister. Bu sorumlulukları yerine getirmek isteyen adaylar belirli yeteneklere sahip olmalıdır, Genel olarak adaylardan, çalışkan ve iş birliğine yatkın olmak gibi özellikler beklenir. Temizlik görevlisi birçok alanda görev alır. Bu yüzden temizlik görevlilerinin güvenilir ve dürüst olması çok önemlidir. Bunun yanı sıra bazı işlerde güç gerektiğinden adaylarda fiziksel güç aranabilir. İzmir temizlik görevlisi iş ilanları aracılığıyla; okullarda, hastanelerde veya şantiyelerde pek çok kişiye iş imkanı sağlanır. Firmaya ve sektöre bağlı olarak temizlik görevlisinden beklentiler belirli ölçüde değişir ancak temel kriterler benzerlik gösterir. Görevlilerin çalışırken enerjik olması ve olumlu tutum sergilemesi firmalar tarafından beklenir. Temizlik görevlileri, hangi yüzeyde hangi malzeme ile temizlik yapması gerektiğini bilmelidir.

İzmir Temizlik Görevlisi İş İlanlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

İzmir temizlik görevlisi iş ilanlarında adaylar öncelikle hangi alanda çalışacağına dikkat etmelidir. Temizlik görevlileri için farklı alanlarda pek çok iş ilanı yayınlanır. Örneğin İzmir çay ve temizlik iş ilanı ile hastane temizlik personeli iş ilanı için farklı iş tanımları görülür. İzmir çay ve temizlik iş ilanlarında adaylardan beklenilen özellikler arasında gelen misafirleri karşılamak vardır. İzmir bayan temizlik iş ilanları en çok başvuru yapılan ilanlar arasındadır. Bu alanda hem tam zamanlı hem yarı zamanlı iş imkanı bulunur. Bazı işverenler temizlik görevlisi ilanlarında yemek ve yol parasını karşılayabilir. Bu durumu da ilanlarda belirtirler. Adaylar, başvuru yapmadan önce işin imkanlarını ve şartlarını değerlendirmelidir. Erkek adaylar için askerliğin tamamlanması avantaj olabilir. Her firmanın belirlediği kriterler aynı olmadığı için adayların ilanları detaylı şekilde incelemesi gerekir.

İzmir’de Temizlik Görevlisi Olmak İçin Hangi Eğitim ve Belgelere Sahip Olmak Gerekli?

İzmir temizlik görevlisi iş ilanları seçeneklerinin çoğunda eğitim seviyesi kriteri yer almaz. Bazı firmalar adaylardan ilköğretim mezunu olmasını talep edebilir. Adayların mesleki anlamda kendilerini geliştirebilmeleri için birtakım sertifika kursları vardır. Bu kurslara katılmak ve sertifika kazanmak adaylara avantaj sağlayabilir. Diğer yandan bu alanda çalışmak isteyen kişiler için en önemli noktalardan biri tecrübedir. Firmalar, eğitim ve belge kriterlerinden ziyade tecrübeli adayları tercih etmeye eğilimlidir. Ayrıca bazı işletmeler tecrübesiz adaylar için ilan açar. Tecrübesiz adaylar da bu ilanlar için başvuru yaparak hem iş imkanı hem de tecrübe kazanma fırsatı bulabilir.

İzmir’de Temizlik Görevlisi İş Olanakları Nelerdir?

İzmir’de temizlik görevlisi olmak isteyen kişiler pek çok alanda çalışma imkanına sahip olur. Adaylar; hastane, şantiye, fabrika, okul veya diğer kuruluşlardan verilen İzmir temizlik iş ilanlarına başvurabilirler Bireysel çalışma yönünden de tercih edilen bu meslekte hem erkek hem de kadın adaylar aradıkları işe göre başvuru yapabilirler. İzmir temizlik görevlisi iş olanakları, deneyimli adaylar için daha fazla olur.

İzmir’de Temizlik Görevlisi Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

İzmir’de temizlik görevlisi olarak çalışmak isteyen adaylar farklı iş imkanları bulabilir. Bu alanda istihdam edilen kişilerin  çalışma ortamı ve koşulları görev aldığı kuruma bağlı olarak değişir. Bu nedenle adayların iş ilanlarında belirtilen maddeleri incelemesi gerekir.

İzmir’de Temizlik Görevlisi Olarak Nasıl Çalışılır?

Mesleğin gerekliliklerini yerine getirebilecek her aday İzmir temizlik personeli iş ilanları seçeneklerine başvurabilir. Temizlik görevlileri, bazen bir kuruma çalışırken bazen bireyler için çalışır. Adaylar, iş ilanlarına İnternet üzerinden ulaşabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Temizlik Görevlisi iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İzmir Temizlik Görevlisi iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İzmir Temizlik Görevlisi pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İzmir Temizlik Görevlisi güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İzmir Temizlik Görevlisi iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İzmir Temizlik Görevlisi iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İzmir iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İzmir Temizlik Görevlisi iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İzmir Temizlik Görevlisi iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur