Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
90

İzmir Yazılım İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Yazılım cancel
İzmir cancel
Pratik Aday Servisi

Social Media / Digital Marketing Spezialist

Pratik Aday Servisi
İzmir
Serbest Zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir yazılım destek elemanı alımı var mı?

İzmir yazılım sektöründe farklı firmalar tarafından yazılım destek elemanı iş ilanları yayınlanır. Bu iş ilanlarında departmana göre adaylardan farklı bilgi ve tecrübeler istenir. Yazılım destek elemanı iş ilanlarına başvurman için meslek yüksekokullarının Bilgisayar Programcılığı veya diğer ilgili bölümlerinden mezun olman gerekir. Gerekli mesleki tecrübelerin yanı sıra seyahat engelinin olmaması önemli olabilir. Tam zamanlı çalışma şekline, yoğun çalışma koşullarına uyum sağlaman ve şirket sistemine hakim olman şartı aranır.

İzmir yazılım sektöründe hangi bölüm mezunları için iş ilanları var?

İzmir yazılım sektörü iş ilanlar arasında birçok farklı alanda, farklı meslek mensupları için ilanlar bulunur. Uzman veya yönetici gibi pozisyonlarda çalışabilecek mühendislik bölümü mezunları aranır. Ayrıca işçi ve mavi yaka pozisyonunda çalışacak lise mezunu montaj teknisyeni, lise veya ön lisans mezunu kalite güvence teknisyeni gibi pozisyonlarda iş ilanları da mevcuttur. Bununla birlikte üniversitelerin İngilizce eğitim veren ilgili lisans bölümlerinden mezun adaylar için ihracat uzmanı ilanları da mevcuttur.

İzmir yazılım sektöründe lise mezunları için iş ilanı var mı?

İzmir yazılım sektörü iş ilanlarında lise mezunu adaylar için farklı departmanlarda ilanlar bulunur. İlgili sektörün satış ve pazarlama, teknik, bilgi teknolojileri, sosyal medya ve dijital pazarlama departmanlarında farklı iş ilanları bulunur. Lise mezunu adayların tecrübeli ya da tecrübesiz olması, erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin olmaması kriterleri aranabilir. Tam zamanlı olarak çalışacak lise mezunu adaylar için farklı pozisyonlarda iş ilanları yayınlanır.

İzmir yazılım sektöründe yazılım geliştirme uzmanı alımı var mı?

İzmir yazılım sektörü iş ilanlarında yazılım geliştirme uzmanı iş ilanları bulunur. Yazılım geliştirme uzmanı iş ilanlarına başvurmak istiyorsan üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümlerinden eğitim almış olma şartı aranır. Belirli bilgisayar konularında bilgili ve istenilen yazılım sertifikalarına hâkim olman gerekir. Aynı zamanda adaylardan belirli mesleki tecrübeyle birlikte en az güncel gelişmeleri takip edebilecek seviyede İngilizce bilme şartı aranır.