Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
67

Kocaeli Derince İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Kocaeli cancel
Derince cancel
DENMAR DEPOCULUK NAKLİYAT VE TİC.A.Ş.

Elektrik Tekniker/Teknisyeni

DENMAR DEPOCULUK NAKLİYAT VE TİC.A.Ş.
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
AYSİM TEKSTİL

İnsan Kaynakları Uzmanı

AYSİM TEKSTİL
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Milangaz

Dolum Elemanı

Milangaz
Antalya +2 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Derince İş İlanları

Kocaeli ilinin Derince ilçesinde pek çok üretim ve sanayi tesisi vardır. Buna paralel olarak gelişen cafe ve restaurantlar da mevcuttur. Derince iş ilanlarını incelediğimizde, barista, satış destek uzmanı, forklift operatörü, banka çağrı merkezi müşteri temsilcisi, gümrük operasyon elemanı, satın alma ve idari işler sorumlusu, ofis elemanı, ön muhasebe elemanı, üretim operatörü, operatör, aşçı, mağaza müdürü, satış sonrası hizmetler sorumlusu, ar-ge mühendisi, servis şoförü, yönetici asistanı, aktif pazarlama sorumlusu, fizik öğretmeni, matematik öğretmeni, elektrik bakım teknisyeni, kalıp operatörü, pazarlama yöneticisi, saha formeni, muhasebe ve satın alma sorumlusu, montaj ustası, depo görevlisi, finans müdürü ve daha pek çok pozisyon için açık iş ilanları olduğunu görürüz. Siz de Derince’de iş arıyorsanız, Kariyer.net Derince iş ilanları sayfasını inceleyebilir, yetkinliklerinize göre başvuru yapabilirsiniz.

Derince’de pek çok tekstil atölyesi ve üretim tesisi de mevcuttur. Buralarda çalışmak isteyen adaylar, ‘Derince tekstil iş ilanları’ olarak aratabilir, çıkan iş ilanlarını inceleyerek başvuru yapabilirler.

Kocaeli Derince part time iş ilanları nelerdir?

Part time, yani yarı zamanlı işler, haftalık çalışma süresinin daha az olduğu işlerdir. Bazı yoğun işletmeler ve üretim tesislerinde yarı zamanlı personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Yarı zamanlı personel, yoğun zamanlarda destekçi olarak çalışabileceği gibi, iş düzeni gereği de part time olarak çalışabilirler. Örneğin 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerinde, kimi zaman tam zamanlı 2 personel, kimi zaman da yarı zamanlı 3 personel, dönüşümlü olarak çalışırlar. Güvenlik görevlileri, anketörler, çağrı merkezi elemanları, market personelleri, satış ve pazarlama sorumluları, bebek ve çocuk bakıcıları, kimi zaman, part time olarak da çalışabilmektedirler.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Derince iş ilanlarına Kariyer.net sayfalarından ulaşabilir, yetkinlikleriniz doğrultusunda başvuru yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli Derince'de iş olanakları nelerdir?

İstanbul’a olan yakın konumuyla dikkat çeken Kocaeli Derince'de sektörlere dağılan çeşitli iş olanakları bulabilirsin. Derince çevresindeki ilanlar, iş pozisyonları ve çalışma dönemine göre ticaret, tekstil, bilişim, lojistik ve Ar-Ge alanlarına dağılır. Birbirinden farklı sektörlerdeki iş ilanlarında pozisyon derecesi, ilan kriterleri ile birlikte değişir. Derince iş olanakları bakımından meslek bilgisi, tecrübesi ve yetkinliği ön plana çıkan meslek gruplarını bir arada barındırır. Kalite sistem sorumlusu, çeşitli mühendislik alanları, müşteri temsilcisi ve elektrik bakım sorumlusu gibi ilanlar farklı kriterlere sahiptir.

Kocaeli Derince'de vasıfsız elemanlar için iş olanakları nelerdir?

Kocaeli civarında vasıfsız eleman iş olanakları ilçeler bazında çeşitli alternatifler sergiler. Kocaeli Derince’de vasıfsız eleman ilanlarını genel olarak satış ve pazarlama ile beraber dağıtım ve teknikerlik alanlarında da bulabilirsin. Vasıfsız elemanlar için ilan kriterleri daha esnek ve gelişime açık şekilde düzenlenir. Derince’de güncel vasıfsız eleman iş olanaklarını envanter personelinden depo sorumlusuna varan birçok alanda bulabilirsin. Derince farklı sektörleri ve çalışma koşullarını iç içe sunan çok sayıda vasıfsız eleman iş ilanı bulunur. Vasıfsız eleman olarak Derince’de denetleme, satış ve pazarlama alanlarına başvurabilirsin.

Kocaeli Derince'de hangi sektörlerde çalışma imkanı bulunur?

Bir liman kenti olarak Kocaeli Derince’nin iş olanakları kentin çevresindeki farklı iş kollarına uzanır. Derince’deki her bir iş kolu, ait olduğu sektörün ihtiyaçlarına göre değişen pozisyon ve çalışma koşullarına sahiptir. Uzmanlık derecelerine göre sınıflandırılan iş pozisyonları Kocaeli Derince’nin iş olanaklarını belirler. Sanayi ve ticari faaliyetlerin ağırlıkta olduğu bölgede denizcilikten hizmet sektörüne kadar pek çok alanda iş ilanlarına ulaşabilirsin. Eğitim seviyesi ve mesleki becerilerinin ışığında uygun iş ilanları çoğunlukla liman işletmeleriyle gıda, inşaat ve elektronik sektörlerinde ortaya çıkabilir.

Kocaeli Derince'de hangi sektörlerde part time iş ilanları yayınlanır?

Kocaeli dönemsel, serbest zamanlı, tam ve yarı zamanlı olarak değişen çalışma şekillerinde iş imkanlarına sahiptir. Kocaeli Derince’deki iş ilanları ağırlıklı olarak tam zamanlı çalışma istenen ilanlardan oluşur. Kocaeli'de tam zamanlı işlere kıyasla çalışma saatleri gibi birçok iş kriteri değişen part-time iş ilanları da bulunur. Bölgedeki part-time iş ilanları arasında yaygın olarak satış danışmanlığı, stajyer öğretmenlik ve müşteri temsilciliği gelir. Yabancı dil bilgisi çoğu iş ilanı için belirleyici bir kriterken bazı part-time iş ilanları için belirleyici kriterler farklı olabilir.