Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
30

Kocaeli Tersane / Gemi İnşa İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Tersane / Gemi İnşa cancel
Kocaeli cancel
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli'de gemi inşa sektöründe hangi meslek kolları iş bulabilir?

Kocaeli gemi inşa sektöründe, tasarım ve inşa sürecinde görev alacak mühendis ve mimar iş ilanları yoğun olarak görülür. Gemilerin mekanik inşasında uzman gemi inşa mühendislerinin yanı sıra elektrik, endüstri gibi farklı dallarda uzman mühendisler, gemi inşa sektöründe iş bulabilirler. Tasarım etabı için verilen; mimar, teknik ressam ve model mühendisi ilanları da pek çok kişiye çalışma imkanı sunar. İdari ve teknik birimler için verilen ilanlar; teknik usta, şef ve yönetici olarak çalışabilecek kişiler için olur.

Kocaeli tersane iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Kariyer.net’te gemi inşa süreçlerinin her biri için farklı meslek gruplarına yönelik ilanlar yer alır. Mimar, mühendis, teknik ressam ve tasarımcı ilanlarına başvuracak olan adayların ilgili pozisyona uygun eğitim almış olması gerekir. Bu olanaklardan herhangi birine başvurmayı düşünen adayların, uzmanlık ve tecrübe düzeyi oldukça önemlidir. Tamamlayıcı işler olarak nitelendirilen; elektrik, boyama, tasarım, dizayn gibi işlerde ağırlıklı olarak yeteneklere ve teknik becerilere bakılır. Bu bağlamda aday, belirtilen kriterleri karşılıyorsa iş ilanına başvuru yapabilir.

Kocaeli güncel tersane iş ilanlarına nasıl ulaşılabilir?

Kariyer.net üzerinden adaylar, Kocaeli güncel tersane iş ilanları seçeneklerine ulaşabilir. Öte yandan adaylar, iş fırsatları arasından kendisine uygun olanları görmek isteyebilir. Bu kapsamda Kariyer.net'in filtreleme özelliği kullanılabilir. Belirli bölgeye veya tecrübe düzeyine göre ilanlar filtreleme yapılarak listelenebilir. Ayrıca yeni iş ilanlarından haberdar olmak isteyen kişiler iş alarmı oluşturma özelliğinden faydalanabilir.

Kocaeli gemi inşa iş ilanları en çok hangi ilçelerde yayınlanır?

Kocaeli gemi inşa sektörünün ağırlıklı olarak körfez burnu etrafında şekillendiği gözlemlenir. Beraberinde öne çıkan diğer aktif bölgeyi ise İstanbul sınırında yer alan ilçeler oluşturur. Kosbaş ve Gispir tersanelerine ev sahipliği yapan Başiskele, İzmit Tersanesi’nin bulunduğu İzmit ve Gölcük Tersanesi’nin ev sahibi Gölcük ilçesi, iş ilanlarının yoğun görüldüğü yerlerdir. Organize sanayi bölgesine sahip olmakla birlikte pek çok tersane barındıran Dilovası, Darıca ve Körfez ilçeleri de bu alanda çeşitli iş imkanlarını adaylara sunar. Gebze ilçesi ise dar limanına rağmen bu alanda farklı iş fırsatlarına ev sahipliği yapar.