Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
7

Konya Akşehir İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Konya Akşehir İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Denizli Muhasebe İş İlanları , Bursa Yıldırım İş İlanları , Bursa Gıda İş İlanları , Samsun Tekkeköy İş İlanları , Gaziantep Tekstil İş İlanları

Akşehir İş İlanları

Konya ili içerisinde yer alan, aynı zamanda Nasrettin Hoca’nın memleketi olarak da bilinen Akşehir, ekonomik yapısı itibariyle, tarım yoğun bir bölgedir. %20 civarında bir oranda sanayi ve turizm alanında da faaliyet gösterir. Aynı zamanda tarihsel açıdan bakıldığında da ticari kültürü, hatta zamanında kendine ait bir bankası bile olan Akşehir ilçesinde yaşıyor ve iş ilanlarını inceliyorsanız, Kariyer.net’in iş ilanı sayfalarına göz atabilirsiniz.

Akşehir Selçuklu Mahallesinde yer alan organize sanayi bölgesinde (AKORSAB), üretim yapılıyor olması, Akşehir organize sanayi iş ilanları sayısında artışa sebep olmuştur. Bu ilanlardan bazıları, satış ve pazarlama uzmanı, depo sorumlusu, veri giriş elemanı, argon kaynakçısı, tekstil elemanı, elektronik güvenlik personeli, dağıtım elemanı, sekreter, insan kaynakları sorumlusu şeklindedir. Organize Sanayi Bölgesi’nin bir diğer faydası ise, üniversite öğrencilerine staj ve yeni mezunlara için iş fırsatlarını artırıyor olmasıdır. Akşehir vasıfsız iş ilanlarına da yine bu bölge için rastlamak mümkündür.

Konya Akşehir part ime iş ilanları nelerdir?

Part time, yani yarı zamanlı çalışma modeli, kendine daha çok zaman ayırmak isteyen kişiler, ev hanımları, öğrenciler veya yaptığı işin yanında ek bir iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Konya Akşehir bölgesi için de pek çok part time iş ilanına rastlamak mümkündür. Bunlar, yarı zamanlı çağrı merkezi personeli, temizlik elemanı, garson, veri giriş elemanı, evde yardımcı personel, yarı zamanlı öğretmenlik gibi ilanlardır. Yarı zamanlı işlerde, sadece haftanın belirli günleri veya iş günlerinde, tam gün yerine yarım gün çalışılır. Alınan ücret de bunun üzerinden hesaplanır. Pek çok kişi, hafta sonlarında part time işlerde çalışarak ek gelir elde etmektedir.

Akşehir bölgesinde iş arayan kişiler, tercihlerine Akşehir İşkur iş ilanları, Akşehir iş ilanları gibi alanlarda da araştırma yapmaktadır.

Siz de Akşehir bölgesinde iş arıyorsanız, Kariyer.net üzerinden özgeçmişinizi oluşturup, ilan listeleme sayfalarına göz atabilir, uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz.