Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
42

Konya Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Konya cancel

Konya Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

Türkiye’nin en kalabalık olan şehirlerinden Konya İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Ekonomisinin büyük kısmı tarıma dayalı olan şehirde pek çok şirket müşteri hizmetleri alanında çalışacak personele ihtiyaç duyar. Müşteri hizmetleri birçok marka bünyesinde faaliyetlerini sürdüren önemli birimlerden birisidir. Hizmet sektörünün bir kolu olan bu meslek için yayınlanan iş ilanlarının nüfusun kalabalık olduğu şehirlerde ağırlıkta olduğunu söylemek mümkündür. Konya müşteri hizmetleri iş ilanları alımı artan marka ve işyeri sayısına paralel olarak artış gösterir. İş yerleri artan müşteri sayıları ve talep doğrultusunda daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bünyelerinde yer alan müşteri hizmetleri sorumlusu sayısını artırmak için yeni alımlar yapar. Konya çağrı merkezi iş ilanları için inceleme yaparak kendine uygun bir pozisyona yerleşebilirsin. 

Konya Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanlarına Kimler Başvuru Yapabilir?

Konya çağrı merkezi iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenlerin en az lise seviyesinde eğitime sahip olması gerekir. Adayların belli bir eğitime ve yeteneğe sahip olması beklenir. Konya çağrı merkezi elemanı arayanlar üniversitelerin Reklamcılık, Çağrı Merkezi Hizmetleri gibi bölümlerinden mezun olan veya çağrı merkezinde çalışmak için sertifikası olan adaylar için ilan açarlar. Bunun dışında Konya çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına başvurmak isteyen adayların bilgisayarı etkin bir şekilde kullanabilmesi gerekir. MS Office programlarının ileri seviyede kullanılabilmesi ve iyi bir diksiyona sahip olması gerekir. Başvuru yapmak isteyen adayların sabırlı ve çözüm odaklı olmaları çok önemlidir. Bu pozisyonda görev almak isteyen kişiler çeşitli sektörlerde yer alan firmaların müşteri hizmetleri departmanları için başvuru yapabilir. 

Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Elemanının Görevleri Nedir?

Satış öncesi, satış sonrası gibi durumlarda müşterilere destek sağlayan temsilcilerin belli görev sorumlulukları vardır. Çağrı merkezi iş ilanları Konya şehrinde tam veya yarı zamanlı olarak görev alabilirsin. Müşteriyle firmanın arasındaki temel bağlantı ve firmayla ilgili ilk izlenimi veren personeller çağrı merkezi elemanlarıdır. 

  • Genel görev tanımında müşterilerden gelen telefonları cevaplamak ve çağrının geldiği konuyu çözüme kavuşturmak vardır.
  • Müşterileri arayarak firmanın yeni fırsatlarını ve kampanyalarını aktarmak da çağrı merkezi elemanının görevleri arasındadır.
  • Müşteriyle konuşurken aynı zamanda müşteri verilerine bakmalı ve daha sonra geri dönüşleri raporlandırılmalıdır. 
  • Firmaya yeni müşteriler kazandırmak da bu alanda çalışmak isteyenlerin görev tanımı içerisindedir. 

Konya müşteri hizmetleri / çağrı merkezi iş ilanları arasında part time iş olanakları var mıdır?

Konya genelinde çağrı merkezi elemanı arayan firmalar, tam zamanlı çalışan arayışında olduğu gibi yarı zamanlı yani part time olarak çalışacak çağrı merkezi elemanına da ihtiyaç duyar. Bu çağrı merkezlerinin hemen hepsi 24 saat aralıksız hizmet verdiğinden çalışanlar vardiyalı sistemde işlerini yürütür. 

Konya müşteri hizmetleri / çağrı merkezi iş ilanlarına başvururken hangi detaylara dikkat edilmeli?

Konya müşteri hizmetleri iş ilanlarına başvuru yapacak olan kişilerin işveren kurumların belirttiği aday niteliklerini incelemesi gerekir. Adaylar çalışma yeri, çalışma saatleri ve görev tanımı gibi farklı detayları inceleyerek iş başvurusu yapabilir. Bu sayede kendine uygun bir pozisyona yerleşmen daha kolay olabilir. 

Konya müşteri hizmetleri / çağrı merkezi elemanı için hangi şehirlerde iş imkanı bulunur?

Çağrı merkezi elemanı son zamanlarda en çok alımı yapılan iş olanakları arasında yer alır. Hizmet sektöründe yer alan firmalar, müşteri ilişkilerini daha çok geliştirmek için çağrı merkezi elemanı alımlarına öncelik verir. Dolayısıyla Türkiye’nin çoğu yerinde çağrı merkezi elemanı iş ilanlarına rastlayabilirsin. 

Konya’da müşteri hizmetleri / çağrı merkezi elemanı ne kadar maaş alır?

Konya çağrı merkezi müşteri temsilcisi maaşları çeşitli durumlara göre değişiklik gösterir. Çalışanların pozisyon seviyesi, çalışma türü gibi durumlara göre değişir. Bu durum üzerine değişen ücretlendirmeler çalışma süreleri ve tecrübeye bağlı olarak oluşur. Bazı firmalarda evden çalışma imkanı olur. Evden çalışabilen elemanların kazançları da çalışma pozisyonuna göre değişir.

Sıkça Sorulan Sorular

Konya güncel iş ilanları nelerdir?

Konya güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Konya iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Konya iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Konya iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Konya iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Konya iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Konya iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!