Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
482

Kozmetik İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kozmetik cancel
AKSAN KOZMETİK SANAYİ VE TİC. A.Ş.

Satın Alma Uzmanı

AKSAN KOZMETİK SANAYİ VE TİC. A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
BURMİNO KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Muhasebe Sorumlusu

BURMİNO KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Bursa
Tam zamanlı
19 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 20 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kozmetik sektörü iş ilanları hangi meslekleri kapsar?

Üretimden, tasarım ve dağıtıma ulaşan iş kolları ile kozmetik sektöründe pek çok meslek bulunur. Kozmetik sektöründe en ihtiyaç duyulan meslekler arasında ürünlerin oluşum aşamasında; kimyagerler, kimya mühendisleri, üretim elemanları ve marka asistanları yer alır. Kozmetik alanında satış ve pazarlama departmanları ile yönetim alanında; satış temsilcileri, muhasebeciler ve mağaza müdürleri görev alır. Bu kapsamda kozmetik sektörü, farklı mesleklerden birçok kişi için istihdam alanı oluşturur.

Kozmetik sektörü iş ilanlarının en yoğun olduğu şehirler hangileridir?

Kozmetik sektörü iş ilanları yoğunluk bakımından lokasyona bağlı olarak değişim gösterir. Büyükşehirlerde kozmetik sektörü daha gelişmiş olur. Başta İstanbul ve Kocaeli olmak üzere Ankara ve İzmir gibi illerde kozmetik sektörü iş ilanları yoğunluk gösterir. Diğer yandan Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde kozmetik sektöründe iş bulmak mümkündür. Adaylar, Kariyer.net üzerinden filtreleme yöntemi ile yakınlarındaki firmalar tarafından verilen iş ilanlarına ulaşabilir.

Kozmetik sektörü iş ilanlarında aranan temel kriterler nelerdir?

Türkiye genelindeki kozmetik sektörü iş ilanları bağlı oldukları markaların gereksinimlerine göre değişen kriterlere sahiptir. İş alanı, pozisyonu ve çalışma dönemi kozmetik sektöründeki aranan iş gücünü belirler. Sektörde; pazarlama, satış, üretim ve bilişim gibi iş kolu aktif olarak görev alır. Kozmetik sektörünün iş ilanları kapsamında genellikle aranan temel kriterler en az lise mezunu olmaktır. Kozmetik iş ilanlarında uzmanlık gerektiren mühendislik alanları için ise üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu olunması talep edilir.

Kozmetik sektörü iş ilanlarına başvurmak için neler gereklidir?

Kozmetik sektöründe çalışmak isteyen adayların görev alabileceği birçok farklı pozisyon bulunur. Sektördeki departmanların özelliklerine ve sorumluluklarına göre başvurulan işlerin kriterleri değişir. Bazı kozmetik markaları yabancı dil bilgisini şart koşarken bazılarında satış deneyimi ön plana çıkar. Genellikle en az lise mezuniyeti kriteri bulunan kozmetik sektörü iş ilanları, üniversite mezunu olma şartı da içerebilir. Kimyager gibi uzmanlık gerektiren pozisyonlar için lisans mezunu adaylar aranır.